М & БИ - 66

  • 22 325
  • 284
# 90
Шилан-Аллаху Акбър!Отива си значи госта!Утре вече имаш повод да почерпиш Naughty

Това за преспиването с родата го е имало някога в една шиитска секта в Ливан,така съм чувала от приятелката ми женена за ливанец...И други глупости има:като една група в Ирак,дето вярват,че ако жена им (шиитка),преспи със сунит и греховете му се прощават Rolling Eyes
както се сещате това са пълни глупости и в днешно време такива работи няма,съжалявам за главобола на бг родата Laughing

Нафасима-колко лоши новини SadНяма оправяне Афганистан...Не знам какво трябва да се случи,за да се оправи тая държава,жалко!Хората са свикнали на бомбите вече май...
Хайде действай-какво си се зачела тука-правилно те гони Шиланката Naughty Party luvbed и после  EFP preggo  ylinfant smile3541 и т.н.
Виж целия пост
# 91
И както и очаквате ,като пристигнах и забравих да се обадя на нашите. Така и не се сетих два дни ,на третия викам на мъжо ,да взема да се обадя , а той - ама ние с майка ти се чуваме на ден по няколко пъти  #Crazy #Crazy #Crazy

ХАХАХАХАХА е нее това не е истина hahaha Joy,виж майка ти оправна жена.....даже и там знае как си  ,какво правиШ и с кой си hahaha.

Пьк аз да си кажа това за родата не го бях 4увала Thinking,имаШе някакви американски секти кьдето вси4ки преспиваха сьс вси4ки но пьк за арабският свят не сьм го знаела.

Нафасима,ми то бебето ве4е сигурно е станало Laughing,като гледам в колко 4аса си писала Laughing.....е хайде кьсмет Wink
Виж целия пост
# 92
Mарси с какво се занимава мъжа ти/какво умее/,  пиши ми на лични ако искаш.  Peace Ако има с нещо с ,което да помогна ще го направя. Късмет ....каквото и да решите.

Лиле ,гадно е когато работят до късно нашите африкански мъже Simple Smile...ама после българските им красиви Wink жени поне имат за шопинг.. :..
(утре снимките)

Дезъртке,мерси мила. Приятни разходки край морето... Wink

спокойна вечер на всички.

Виж целия пост
# 93
ауду билла...Авганистан е в много лошо положение,мъчно ми е за хората там,само ги манипулират!след падането на талибаните междудругото наркоманията се е увеличила с 800% ,пускат непристойни филми в лобитата на хотелите и карат бедните момчета които работят там да ги гледат,трагедията е пълна! мъжът ми ходи там да помага на хората! но няма да се оправи положението!а това с спането с няколко члена на семейството 80% от по старата,а пък и младата генерация го вярват! а пък за полигамията им е любима тема.намерили как да те разубедят да се ожениш!
Виж целия пост
# 94
Абе Кате къде са тия картофки, я дай един линк, че нещо не можах да ги намеря - колко време се пулих и дзверих ама нъц  Crazy

Виж целия пост
# 95
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=263169.msg6370441#msg6370441
 Тарик мами това е за теб


Момичета поднасям кафенце и отивам да си лягам
а и да не забравя да ви благодаря за гостоприемството,света е толкова малък ,че може и да се познаваме , нали  Hug
Виж целия пост
# 96
Виж целия пост
# 97

Тенк ю, тенк ю!  Hug
Виж целия пост
# 98
добро утро и от мен! и дано да е добро че е боли една глава- случвало ли ви се е да легнеш с главоболие и да се събудиш с такова. все едно някой ме е удрял с чук по главата  bambam
пия си кафето с надеждата да ми мине, но засега няма ефект, а хапчета мразя да пия.
Деси- благодаря за хубавите думи за мен,мъжо и беба. аз само направих набързо едно албумче и снимки не гледх много, но защо ми се струва че не наравих нещата както трябва. ако забележите нещо нередно- кажете, че ми се струва че не е като хората. а вашите албумчета по-късно ще гледам, че едно хленчещо бебе тука ми къса нервите. cry
Виж целия пост
# 99
Добро утро, моми и мами!!

ТарикМом, Хаяти, Катенце, благодаря за линка към рецептата, и аз търсех ли търсех.... ама ето линк и ще има   chef

Близнаците, хахахахах, тази Йоанка: "пиши на женките" , или "тука е жена ти" ....  ама че досетливо и забавно момиченце!

Вал, аууу, това за преспиването с цялата мъжка рода, и най-накрая със собствения ти мъж: ами това е хита на паниката и СЕГА. Аз пък това го казах на мъжа ми - говорихме си за това какви презразсъдъци има за "араби", европейци", освен това той не беше пътувал преди Белгия, но живее в туристически град, където вижда и много разхайтени европейци. Трябва да кажа, че драматичната история за преспиването с родата го изуми и започва да обяснява "Това противоречи на нашите принципи, а освен това е и незаконно! Ама ти самата мислиш ли, че е вярно това?" Много се чудеше човека и се надява да представи най-доброто от "целия арабски свят"          

Марси, и аз си мислех за вас: кажи ми ако искаш какво искате да се ориентирате да правите и аз ще се опитам да помогна - и във Варна, иншалла, имам още добри контакти. Няма да стане бързо, но ще направя каквото е възможно!

Благодаря на всички, които са поднесли кафе!   

Нафасима..... времето изтича.... имаш още 24 часа за бебоче.
Виж целия пост
# 100
  Добро утро момичета,хайде на кафе.Днес е последния "спокоен" ден и от утре ваканция.....Може и да не се доредя до компютъра.
Виж целия пост
# 101
Добро утро-благодаря за това вълшебно кафе, Магде
Сабинка харесва зелено ,аз също -всички тонове -затова да ви черпя зелен чай от този прекрасен чайник а също харесвам и облекло в тези тонове
Виж целия пост
# 102
"Това противоречи на нашите принципи..."        
И аз така знаех, .....Уффф,много сложна тема Crazy
дОБРО УТРО МОМИ4ЕТА,кафе няма да ви пусна заЩото не зная как,но вие си го представете  bouquet
Виж целия пост
# 103
Здравейте, принцеси.

Дуа, все красиви работи намираш, ама този път искам като масата на Хаяти. Страхотна маса, страхотен цвят покривки, страхотни детайли. А, Дуа, напълно се разпознах в този профил. Joy Mr. Green Heart Eyes

Хаяти, много отдавна вече не пътуват самолети между БГ и Сирия, няма да кажа защо Crossing Arms, сещайте се ако можете. На което аз не възразявам понеже така разгледах цялата Турция и половината Сирия срещу супер скромна сума.Simple Smile)) Радвам се, че си поредната мама с хубави впечателния. Ние като бяхме там се видяхме с много тукашни познати БГ мамита. Беше много приятно. Едни от познатите ни бяха заминали вече за Румъния, та се срещнахме в Дамаск при сладоледената къща дето Деси похапва - Богдаш.  Mr. Green

Десиии, срамотааа, 5 лв., искам и ааааааааз. Това дребното човече много хитринко и контактно бе. Joy

Сабинка, страшна умница е тази Йоанка. Снимките ги няма защото нета не го платихме понеже нямаме време - все по задачи и все се прибираме след 7 часа, ама за събота и неделя сигурно ще намерим време. Иии, ти пък, не очаквай да видиш Анджелина Джоли в албумчето. Mr. Green

Вал, честито взет изпит. Аз моя го мъчих доста, ама вече страха ми да карам също мина, даже си попявам в колата, а колегите ме бъзикат, че съм въртяла с голяма сръчност волана. Само дето незнаят как ми трепереха краката в началото. Joy

Нафасима, виж колко палци се стискат само. Имах си хас да не стане, просто няма как.  Mr. Green За Афганистан - не съм там, но имам опасения, че както обикновено става от прекалената ограниченост могат да минат към пълната свободия както при нас.  newsm78

Амал Надя, ще се оправи бебочко Юсеф, трудно е, то май най-ужсната част е именно тази с недопсиването.  ooooh!

Елисина, и аз имам често главоболие, ама без хапченца не минава пусто. Пия течен аналгини ли паданол. Sad

Марси, свеки как е? А щерката? Явно през труден период минаваш, не се отчайвай, всичко ще се нареди. Нали ви казах за този филм Тайната, малко тъпичък ми се видя в стил американска боза, но казват верни неща - че човек когато си внушава определени мисли, те го сполетяват защото той подсъзнателно започва да постъпва по такъв начин, че да ги сбъдне. Разбира се не всичко е в наши ръце, но можем поне да се опитаме. Praynig Hug

Дезъртке, незнам какво да те посъветвам. От една страна такава връзка ще е още по-взривоопасна за твоето семейство щом на арабин се сърдеха, от друга за любовта нали викат няма граници. Най-важното е да решиш дали харесваш наистина този човек и тогава да видиш кой път ще избереш.  Peace

Шилан
, нямам фурна за съжаление, иначе как добре щеше да ми идва топъл арабски хляб всяка вечер. chef Но наистина фурните са две. Конкуренция, какво да се прави.  Laughing

Вчера майка беше направила козунаците и оставила малко тесто, с което спретнах едно козуначено руло, изпекох го в кексова правоъгълна формичка, стана като по книга, ама снимка нямам. Laughing

Другарче, ти в машина за хляб ли го приготвяш козунака? Чудех се ако метна един там какво ще стане. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 104
Обещавам на модератора ,че няма да прекалявам -това преди да ме е предупредил на лични Wink

Лили-веднага ще ти дам инфо за това място-вълшебно е -летем е по-ефтино от зимата,защото не е ски сезон Wink-
обаче първо да се договорим-аз ти давам линка,а ти ми пращаш линк с туники и дрехи за такива като мен-и обяснение как мога да си ги поръчам по нета Mr. Green Mr. Green Mr. Green(е ако можеш де-нали си по тая модната част)
http://www.journey.bg/offers/offer.php?offer=14083
интересното е,че на рецепцията ми казаха 76лв.на къщичка без сауна,а със сауна-93-а в линка цените са леко по-ниски newsm78-е да ти кажа заслужава си цената-били сме там-има всичко вътре,а пък какво хубаво барбекю си правихме-после разходки из гората-Бай бабо да не те срещне мечка Joy

Магда от утре е нашето изпитание-десетдневно-ваканцията-дай Боже слънчеви дни Praynig
а за компа-няма две мнения у нас-не давам дълго да стоят-само като приготвям вечерята-или като с мъжо събота и неделя се уморим от тях Mr. Green

Кате мароканско-как е ръката -пазиш ли петдесетака  Wink
   а да кажа четох статията ти от вчера-значи подкрепям Жасмин
т-тя живее там както знаете,а аз три години не съм се отделяла от ресторанта дето беше там,но го продадохме-вярно е,че има араби,но и турци и роми,но всички са много симпатични,обаче авторът,явно се е стремял да придаде някакъв по-крими-екзотичен нюанс на разказа си-по някое време си помислих,че разказва за китайския квартал в щатите,а не за нашите Пиротска -Ботев- Mr. Green
Освен това ме подразни този негов снизходителен тон,в който личеше надменното самодоволство на цивилизования бял европеец,който видите ли е по-висше същество от арабите със старомодни костюми,забрадените жени и мустакатковците- Tired
нещо не се връзва да ми пробутва тия истории и да подражава на писания отпреди 20 години Naughty-моят човек е Ливанец-но само на сключването на брака ни облече костюм и той бе на негов приятел-в остана лото време носи дънки и никога не е имал мустак(освен като не се бръсна  година в памет на починалия си баща,но това си беше брада-русолява и много не му отиваше Mr. Green) hahaha
да не почна аз да разправям как като дойде моя девер от Ливан тука,се чудеше защо са толкова грозни блоковете,
защо има така излагащи се хора,които се наливат с алкохол и пишкат по улиците Sick
защо комшииките (в частност двете възрастни дами до нас)излизат с тези грозни рокли(пенюари hahaha),а и защо миришат на лошо-тази сладникаво кисела миризма-
нещо между марината за туршия,примесено с пържен лук-
типично за доста от бг лелки-бабки домакини,които обаче обичат кученцата си повече от децата
,ако мое дете-Недай си Боже Wink влезе в градинката със здравеца-карат се,
обаче кучето на сутрешна разходка  като пишка на ъгъла на градинката пред входа -то е животинче- Crossing ArmsДа животинче е ,но и вие не сте по-различни Mr. Green

Вал -темата не е сложна-просто е абсурдна и само много ограничени хора,биха се вързали на тази простотия #Cussing out-мен рядко някой ме е питал това,единственото,което ме спохожда в този момент е да знам,че този мой събеседник е с много калпаво възпитание,чел е изключително малко и цял живт е гледал само По света и у нас по Първа програма Mr. Green
ще кажа защо-невъзпитан-щото такива въпроси (нетактични)не се задават на хората,най-малкото ще ги обидиш-предвид скандалнаият им характер.
после-Арабите в мнозинството си са  мюсюлмани-според Исляма,който е подтвърждение на останалите две монотеистични религии,
този казус(спане с родата) Sick,е отвратителен и непростим грях,чиито откуп се равнява на мъченическа смърт на всички извършители или се оставя на Всевишния(равносметката),но тя е вечна мъка в ада Confused

Кате
-правилно ли разбрах,че вуйчо -гадняр си заминава bye

Другарче,
какво стана с козунака  chef

Ели-
не се ядосвай на бебата Heart Eyes-пии едно хапче с кафето-резултатът е мигновен(пое при мен като ме боли глава) Wink

Тони-оправи ли се Тарик newsm78

Дезърт
-казвай бързо за Кюрда-какво става-не си ли щастлива newsm78

Хаяти-и ти си нощна птица Wink-какви са тия маси и кафета по малките часове Mr. Green

Амал-вчера мъжо пренесе цеха у нас :tired:3 чувала с ушитото през деня трябваше да се сгъва и опакова-450 бройки сме опаковали-той към-400,а останалите аз Mr. Green Mr. Green-е той е светкавично бърз, а аз правех сто неща Crazy...а пък Алюши напъхал лентичките дето се отлепват от пликовете в едно шише от минерална вода hahaha,Рабуба-дърпа опакованите блузи по пода и реве-иска ги- Crazy-голям цирк.

Видя ли,че макар и неверни,зодиите понякога са верни Joy  rotfImaoJoy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия