
Ето на отива!
. Закъснявам - тържеството е в 4, а детето не е взето от баба му, не е облечено с роклята, която седи изгладена в колата, цветя не са купени, таткото не е инструктиран.
Аха! Вадя късмет пред градината няма много коли. Паркирам и хванати трите на хоро търчим, дообличайки се. Ръмжа по телефона на мъжа ми къде е, че той трябваше да е купил цветята /за двете учителки и за музикалната/ и да е взел от приятел камера. Връхлитаме като хали в стаята в градината, а там седнали като пиленца на малки столчета мигат и ни гледат сънени полу-голи дечица. Таман стават от следобедния сън и още се прозяват. Едната лелка държи купичка с макарони и ни гледа същисана. В тоя момент мъжа ми връхлита в гръб с три букета и камера, която прилича на тези дето се снима кино /огромна и черна/. Явно схвана че нещо се е объркало /все пак 9 години сме заедно
/ и ми шепти в ухото:

/ и ми шепти в ухото:



.
. Препоръчани теми