Номинации за най-голяма муня

  • 3 577 666
  • 18 481
# 4 980
    За много години,момичета!

  И аз онзи ден излизам с голямата дъщеря,тя да ходи до банка ОББ , а аз до аптеката, а малката ми поръча да и купя тампони o.b.Влизаm в аптеката и казвам:
-Едни тампони ОББ! - а аптекарката се смее, ОББ са зад нас, тук нямаме, имаме само o.b.
Виж целия пост
# 4 981
От историите на Присмех и Gerry Buchvarova се сетих за едно мое "изпълнение".

Оперираха ме и съм с шевове на венеца, хирургът ме посъветва освен лекарствата често да използвам и вода за уста.Наляла съм си в една чаша от водата и през 10 мин. си я ползвам,в същото време и чистя, потрябва ми празно шише с пулвелизатор и изсипвам малкото останал препарат за стъкла в чаша, която поставям до тази с водата за уста.И двете течности са сини, а познайте от коя отпих? ooooh!

След като не усетих никакво "изтръпване и щипане" се усетих каква я свърших.

Виж целия пост
# 4 982
Сигурно не съм единствената...
Готвя, вихря се в кухнята и понеже много мразя да бъркам в пакетчето със сол (понеже в бурканчето свърши), за най-лесно взех солницата, развих й капака и сипах в манджата. Всичко е готово. Опитвам, че имам навика да готвя безсолно и решавам да добавя сол. Капачето тупна и всичко потъна в сол. Добре че беше само едната порция...
Пак с любимата ми сол... ще впечатлявам свекървата с питка за Бъдни вечер. Цял ден съм в кухнята и питката е за най-накрая. Опекох я. Съзерцавам я във фурната и си се възхищавам на глас, но все имам чувството, че нещо съм забравила. Като се качихме в колата да я вземем жената от тях, се сетих... СОЛ! Забравила бях сол! Доядя ме и си признах пред нея, на което вместо очакваната реакция Еее, голяма работа! получих Оооо, това е на лошо!
И да не пропусна как чаках да ми шупне млякото от сода-бикарбонат... пък бях сложила сол  Mr. Green
Виж целия пост
# 4 983
 hahaha
А аз да кажа как се пече пита...
Включваш фурната,настройваш часовника и печеш първо на 150гр. 15 минути после на 180 гр. За 30мин.
Дзъррр часовника и питката готова... Отваряш фурната и...питката я няма    chef
Виж целия пост
# 4 984
Аз най-редовно пускам фурната, нагласям на долен вентилатор и забравям да пипна градусите изобщо  bowuu Оня ден пак сложих пласмасова купа със салата на неизстинал котлон..  bowuu
Виж целия пост
# 4 985
Сега ми идва на ум, че не съм ви разказала една история, която ми се случи, или иначе казано си причиних, преди няколко месеца. Събуждам се една сутрин и тръгвам да си въвеждам мързеливието в ред, тъй като съм на работа, когато намирам на масата козметичните си мокри кърпички и върху тях бележка от ММ. И зачитам : "Прочети инструкциите". Викам си кви инструкции, кви 5 лева, аз вече цяла седмица си почиствам лицето с тия кърпи, той ми вика инструкции да чета. И докато сънливо мрънкам колко е смотан моя мъж съзирам отстрани на пакета картинка на някаква мивка. При по-задълбочено заглеждане с очи като палачинки откривам и други интересни изображения - плочки, вана... И съответно красноречивото "При употреба измийте добре ръцете", "Избягвайте пряк контакт с кожата" и прочие препоръки все в този ред.  ooooh! Да разбереш, че си си почиствал лицето цяла седмица с кърпички за фаянс... Безценно!  
Добре, че докато пребивавал в тоалетната ММ получил и нуждата да се поразчете, че.. Макар, че после като направих преглед на нещата - цяла седмица - ни една пъпчица!
Joy Joy Joy
Как съм пропуснала тази тема.....
Виж целия пост
# 4 986
А вие точили ли сте питка без точилка, хм  Flutter ?

Преди година и нещо, с бившия сме у дома. Аз решавам, че ще направя питка - любимите ми спомени от детството са как мама готви питка през зимата и вечеряме само това - с масълце и шарена сол, още гореща питка, от която се вдига пара и мирише на мая  Heart Eyes .

Всичко хубаво, брашно, мая, яйце, сол (  Mr. Green ), захар. Замесвам, първо втасване, вадя тестото (прекрасно бухнало, увеличило си е обема не просто малко, ами направо е изпълнило купата).
'
И в следващия момент гениално се сещам, че нямам екстрата, наречена "точилка"  Mr. Green .
След кратък размисъл, изнамерих отнякъде една празна бирена бутилка, измих я хубаво и така точих.

Ама пък за сметка на това още ми се носи славата - и точилка да нямам, пак ще намеря начин Mr. Green Mr. Green Mr. Green .
Виж целия пост
# 4 987
Да извариш тенджера от 2 л. мляко до 1 ч.ч. е ... да кажем приемливо. Да го направиш отново още на следващия ден - е вече леко диагнозно.
Виж целия пост
# 4 988
Хахахха рева от смях. Трябва да си направите една тема специално за готварски изцепки. Сигурна съм, че много хора биха принесли със своя "опит"!  Mr. Green
Виж целия пост
# 4 989
Да извариш тенджера от 2 л. мляко до 1 ч.ч. е ... да кажем приемливо. Да го направиш отново още на следващия ден - е вече леко диагнозно.

Ето защо не се пробвам за кулинар....
Готвя няколко неща, в които съм добра....

е, относителна
Виж целия пост
# 4 990
И като съм започнала да пиша...ето още една история:
Оперираха ми мъдрец, растящ накриво. Имам шевове в устата, всичко ми е изтръпнало от упойката и едвам си отварям ченето. Излизам от болницата, купувам от една аптека предписания ми антибиотик и се прибирам да го пия унас. Отварям опаковката и О, ужас!!!: хапчетата едни ОГРОМНИ, ама сигурно 5 пъти по-големи от стандартно хапче. Обаче искам- неискам- трябва да ги изпия, не върви да ги чупя на части, щото са меки и ще се наронят и едвам и с много мъка едвам ги гълтам... Едвам си отварям устата, пия ги 1-2 дена по схемата и ругая тоя дето ги е измислил такива огромни... И на 3 ден чета упътването им и разбирам, че те били за разтваряне във вода и за пиене...  ooooh!
Та вече чета упътването на всички хапчета Wink


Това ми напомни за бащата на една моя колежка, който чинно беше смукал свещички.
Виж целия пост
# 4 991
За вече 4 тенджера загарям до неизползваемо състояние Embarassed 
Виж целия пост
# 4 992
И като съм започнала да пиша...ето още една история:
Оперираха ми мъдрец, растящ накриво. Имам шевове в устата, всичко ми е изтръпнало от упойката и едвам си отварям ченето. Излизам от болницата, купувам от една аптека предписания ми антибиотик и се прибирам да го пия унас. Отварям опаковката и О, ужас!!!: хапчетата едни ОГРОМНИ, ама сигурно 5 пъти по-големи от стандартно хапче. Обаче искам- неискам- трябва да ги изпия, не върви да ги чупя на части, щото са меки и ще се наронят и едвам и с много мъка едвам ги гълтам... Едвам си отварям устата, пия ги 1-2 дена по схемата и ругая тоя дето ги е измислил такива огромни... И на 3 ден чета упътването им и разбирам, че те били за разтваряне във вода и за пиене...  ooooh!
Та вече чета упътването на всички хапчета Wink


Това ми напомни за бащата на една моя колежка, който чинно беше смукал свещички.
Ето от такива случки тръгват вицовете:
Скрит текст:
- Докторе, вече цял месец ги пия тези свещички и изобщо не ми помагат!
- Ама ти пиеш ли ги?
- А не бе, отзад ли да си ги завирам?
Виж целия пост
# 4 993
И аз преди 2 дни загорих ...варени яйца и изхвърлих паничката.
Виж целия пост
# 4 994
hahaha
А аз да кажа как се пече пита...
Включваш фурната,настройваш часовника и печеш първо на 150гр. 15 минути после на 180 гр. За 30мин.
Дзъррр часовника и питката готова... Отваряш фурната и...питката я няма    chef
И к'во телепортирала се е на трапезата. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия