Номинации за най-голяма муня

  • 3 577 905
  • 18 481
# 9 105
Лелеее какъв е този антибиотик бе мила. Rolling Eyes
Обаче на тюлена вече бях леж. Joy

 Joy
Не си спомням, до този момент рядко съм пила лекарства независимо какви, та дори и единия аналгин, ама понеже ми беше доста забавно след като разбрах причината за случилото се, после следях всички антибиотици за това явление и много се надявах да го има. От тогава обаче не ми се е случвало въпреки че го е имало като страничен ефект  Sad Simple Smile
Виж целия пост
# 9 106
Лелеее какъв е този антибиотик бе мила. Rolling Eyes
Обаче на тюлена вече бях леж. Joy

 Joy
Не си спомням, до този момент рядко съм пила лекарства независимо какви, та дори и единия аналгин, ама понеже ми беше доста забавно след като разбрах причината за случилото се, после следях всички антибиотици за това явление и много се надявах да го има. От тогава обаче не ми се е случвало въпреки че го е имало като страничен ефект  Sad Simple Smile

Няма такъв антибиотик. Не зная какво си пила, но не е било от антибиотика.
Виж целия пост
# 9 107
Вчера излязох малко по-рано от работа, за да ходим със сина ми на детски РД. Както винаги, щом тръгна рано, всичко работи в моя полза- хванах веднага метрото, с колата се придвижих сравнително бързо почти без чакане на Ректората  #Crazy. Прибрахме се подранили, само за да установя след мнооого обстойно ровене, че съм забравила ключовете от къщи или по-точно - по навик съм ги прибрала в обичайната чанта, с която точно вчера не бях. Разбира се, щерка ми цяла седмица е вкъщи по това време, но точно вчера имаше лекция. Поне ММ си дойде след 20 минути, но можеше и да е седнал някъде на бира, като знае, че нито ще взима детето, нито ще мисли вечеря.
Поне малчо намаза и беше щастлив, че го оставих на воля да пръска предното стъкло, да пуска мигачите и да бибитка.

Някои виждат розови слонове, други дракони, но за тюлен, и то с намордник, не бях чувала досега. Joy
Виж целия пост
# 9 108
Сега се сетих, беше Ципрофлоксацин 500мг.  Simple Smile и леки обезболяващи от сорта на бусколизин и ношпа, не знам според мен си беше от него, фактът е че определено се получиха доста комични ситуации   Grinning
Виж целия пост
# 9 109
Първият път, когато приемате Ципрофлоксацин Актавис е възможно да получите психични реакции. Ако страдате от депресия или психоза, е възможно Вашите симптоми да се влошат по време на лечението с Ципрофлоксацин. http://apteka.framar.bg/23001229/%D1%86%D0%B8%D0%BF%D1%80%D0%BE% … D0%B2%D0%B8%D1%81
Виж целия пост
# 9 110
Първият път, когато приемате Ципрофлоксацин Актавис е възможно да получите психични реакции. Ако страдате от депресия или психоза, е възможно Вашите симптоми да се влошат по време на лечението с Ципрофлоксацин. http://apteka.framar.bg/23001229/%D1%86%D0%B8%D0%BF%D1%80%D0%BE% … D0%B2%D0%B8%D1%81

От страничните реакции бях получила само тази,  Laughing и слава Богу де, от време на време още го ползвам иначе другия ми вариянт са инжекции с Гентамицин или болница понеже от другите лекарства от този тип не се влияя. Та само това са ми изцепките с халюцинации
Виж целия пост
# 9 111
Миналата седмица ли, по-миналата ли, по време на дъждовете и студеното време, водя детето на предучилищна, както обикновено. На една спирка сме, слизаме от трамвая, аз държа моя чадър, нейния, раницата и дамската чанта. Спирката е тясна, не можем да се разминем, отделно от това и разтворени чадъри. Жонглирайки между чадъри, крака и хора, подбутвайки малката напред, стъпвам накриво с новичките си височки боти и с апломб се мятам по очи в една локва. Първата ми мисъл беше как ще си нацапам дрехите, а не дали ще се ударя. Разхвърчаха се чанти, чадъри, гривни и аз, умряла от срам, се надигам от локвата, цялата в кал, а някакви ученици се спускат загрижено към мен, вдигат ми бижутерията, чантата и притеснено ме питат дали съм добре. Направо потънах в земята. Оттам хващам детето и се връщаме вкъщи да се преобличам, после обратно и като резултат закъснявам с 1 час за работа.  Embarassed
Виж целия пост
# 9 112
Сетих се за още едно изпълнение.

Седя си аз в работата една Събота, приключила със всичко и чакаща да приключи работния ден, решавам да зазяпам междувременно някакъв филм на ужасите. Та моя милост нещо съм се ококорила и по едно време чувам странни звуци от сградата в която се помещава техниката, машини, помпи и прочие а тя е непосредствено до мен.Отивам, обикалям, всичко наред. Тъкмо се връщам и сядам и хайде пак. Пак ставам и пак почвам да оглеждам съответно отново нищо. След още няколко пъти така взех да се стресирам, и аз не знам защо. На последния отивам и точно заставам на ъгъла на една вътрешна постройка когато един колега ми изскача  Shocked Така ми искара ангелите че се изтърсих на земята и то доста зрелищно  Joy давах заето в първия момент докато си събера въздуха  Grinning От тогава реших че такива филми ми влияят зле та не съм гледала в работата  Crazy
Виж целия пост
# 9 113
Мен тази коледа любимият ме дрогира. Пиша разни неща последния ден преди празниците, после ще тичам в един магазин със сестра ми, а на следващия ден сме поканили родителите в къщи (рядко се случва, главно около Коледа).

Та, докато пиша, усещам че гърлото ми драска,  всичко някак "ми плува" и решавам, че се разболявам и вдигам температура. Не бих се впечатлила по принцип, но в случая решавам, че нямам време за настинки и грипове. И понеже бързам, моля мъжът ми да изрови от шкафа един парацетамол (колдрекс, абе нещо с парацетамол) да изпия.

Само да уточня, че рядко пия хапчета, чета упътвания и внимавам. И той ми дава две хапчета, малко странно изглеждаха, аз го поглеждам въпросително и казвам "ама",  а той -"пий!" преди да съм успяла да кажа ама защо две, какво е това и т.н. Казах си, че трябва някакво доверие да му имам на този мъж, не може да му дам задача и после все да го проверявам, в погледа му направо обида.  И ги изпих.

Свърших работа и бегом в магазина. Там срещнах и приятел, и сестра ми, много ми беше странно. Ту супер приповдигнато, ту много нервно, странно, и съм ужасно жадна през цялото време. Реших, че е от тълпите и стреса от подаръците в последния момент.

Прибрах се и мъжът ми се сеща, че за да съм здрава утре, трябва още две хапчета да изпия. Той за малко да стане лекар някога и се вживява. И аз ок, пия ги и си лягам. И тогава стана страшно. Някакви много странни, даже плашещи усещания в цялото тяло, като си затворя очите една след друга странни форми и картини,  ама ми е спокойно и готино. По едно време се сетих, отивам в хола и само му казвам "дай опаковката!" Не се опита да спори. И какво виждам, дал ми е Паратрамол, което съдържа парацетамол, но в комбинация с някакъв силен опиат. Много силно Болкоуспокояващо, бяха му го дали преди време на него след операция на крака. Купища странични реакции.

Та цяла нощ не спах, странните усещания се придвижваха от главата към краката ми. На другия ден имах кошмарно главоболие, като тежък махмурлук, не можех да гледам. Не го убих само защото този опиат някак ме беше направил много спокойна Simple Smile

Бонусът за мен беше, че в крайна сметка той свърши всичко по приготовленията, аз давах инструкции и поспах следобед. Станах свежа в 5 и направих само содената питка. Добре, че "изтрезнях"  преди да дойдат всички, преди това направо бях неадекватна.
Виж целия пост
# 9 114
Излизам от банята. Мотая се. Съпругът ми ми звъни по телефона. Казва ми няк‘ва тъпотия, заради която се ядосвам. Затварям му. Нервирана. Време е да си сложа рол-он против изпотяване. Заставам пред голямото огледало, мажа се под мишницата, но гледам през себе си, защото си мисля за тъпотиите на ММ. Мажа, мажа, мажа, МАЖААА- защо по дяволите не усещам нищо??? Купих рол-она онзи ден. Вчера го използвах и си беше наред! Продължавам да си мисля за тъпотиите на ММ. Ще опитам с другата мишница. Мажа,натискам, мажа....заболя ме и ръката и мишницата. Отново сухо. Сигурно топчето е запецнало. Вдигам шишенцето пред очите си и опитвам да плъзна топчето  по пръстите си. ХА- ето движи се съвсем нормално и пръстите са ми навлажнени. Спирам да мисля за тъпотиите на ММ. Трябва да се съсредоточа върху рол-она. Защо усещам влага по пръстите, а под мишниците си –НЕ. И втози момент гледайки се в огледалото осъзнавам, че вече съм си облякла блузата и се мажа през нея. Беше станала на отвратителни бели кръгове  smile3555
Виж целия пост
# 9 115
Чаках майстор сутринта, но съм забравила телефона в другата стая.
Човекът висял половин час пред вратата. Пуснах го, дойде мъжът ми, дадох му инструкции да пусне човека да си ходи като приключи и излязох, заключвайки ги.. По едно време мъжът ми звъни на пожар ... майсторът не може да си тръгне. Взела съм всички ключове от вкъщи
Виж целия пост
# 9 116
Преди години, точно се бяхме сгаджосали с ММ, решихме една вечер да ходим на кино. Всичко точно, избрах филм, направих резервация, обаче.... Като се прибрах от работа, докато се приготвях за излизане, ми стана зле. Усещах, че вдигам температура и буквално виждах как вечерта се проваля. Но как така, това ще ни е първото кино заедно, как ще позволя една нищо и никаква температура да провали всичко?! Пих два парацетамола, поотпуснаха ме малко, той милият гледа ме, зле ми е, но аз твърдя, че нищо ми няма. На път за киното купихме и Тайлол хот /за всеки случай, ако не са подействали 2-та парацетамола  - аз за тях не казах, трайкам си Laughing/. Изпих Тайлолът, влязохме в киното, настанихме се, филмът започна, всичко супер. По едно време усещам как ММ ме побутва леко: "Ставай, да си те карам у вас, ти спиш". Аз не се предавам и не признавам "Неее, как ще спя, гледам". Това се повтори сигурно 3-4 пъти. Да си призная честно, от този филм не помня нищо. И как ще помня, като го проспах от край до край.
Виж целия пост
# 9 117
Ooo, и аз имам такава случка с Тайлол, само че на техно парти  hahaha
В мига  в който седнех и почвах да клюмам  Tired та потанцувах малко криво ляво и се прибрах да спя  Flutter
Виж целия пост
# 9 118
blue.angel друг път не пий толкова парацетамол, защото и в Тайлол хот има. Предозирането с парацетамол е много опасно.  Peace
Виж целия пост
# 9 119
Аз също съм заспивала в кино. От преумора. Незнам с какъв акъл тогава ме кандисваха да ходя на нощни прожекции, че после и на дискотека, а аз понеже е Петък вечер, гледах да не изтърва. Whistling

От Парацетамол повръщам. Наскоро купих цяла голяма опаковка с колдрекс, без изобщо да забележа, нито чуя фармацефта, че прахчетата са за хора над 60кг тегло. Е познайте какво повръщане ми се падна като възмездие за дето не внимавам в аптеките.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия