Номинации за най-голяма муня

  • 3 577 802
  • 18 481
# 9 150
Ох, миличката хич не беше вкусен, нали Wink
От първия опит не особено, но ако съм по-настоятелна, кой знае Laughing То много акъл не се иска Whistling
Виж целия пост
# 9 151
Аз съм правила обратното - изтърсвам цигарата в чиния или чаша, каквото дойде. Crazy
Виж целия пост
# 9 152
Бе щом не сте  си  нанасяли спирала с цигара, пак сте си добре...аз тогава разбрах колко са вредни цигарите Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9 153
Бе щом не сте  си  нанасяли спирала с цигара, пак сте си добре...аз тогава разбрах колко са вредни цигарите Rolling Eyes
Joy Ти отново ни заби всички в земята. Нямаше да се засмея, но нали е минало и надявам се, без поражения - посмях се хубаво. Grinning
Виж целия пост
# 9 154
Бе имаше си поржения - ама то не е лесно сутрин логистиката - да пиеш кафе, да  държиш огледало, да нанасяш грим и да пушиш и всичко това докато опитваш да се събудиш. Ми объркваш се някак - то и шесторъкия Шива би си объркал ръцете, пък аз само с моите две...добре че не обърках очната линия с цигарата, че тогава наистина щеше  да е  зле Laughing
Виж целия пост
# 9 155
 hahaha
Аз така съм "пушила" молив за очи, даже си издишах дима... Joy
Виж целия пост
# 9 156
Винаги съм намирала гримирането опасно, сега разбрах защо е опасно.
Виж целия пост
# 9 157
Покрай темата за заключените входове се сещам как 15 минути ревахме под балкона на един домакин на 6-ти етаж да слезе да отключи, защото звънците вътре във входа, а той се заключва. Половината необитаем, та нямаше и кой да ни чуе, но все пак се намери една добра съседка да му звънне
Говоря за 90-те години, първият блок на влизане в София по Вл. Вазов или Ботевгр. шосе  newsm78 , което обяснява изолираността му.
Виж целия пост
# 9 158
Покрай темата за заключените входове се сещам как 15 минути ревахме под балкона на един домакин на 6-ти етаж да слезе да отключи, защото звънците вътре във входа, а той се заключва. Половината необитаем, та нямаше и кой да ни чуе, но все пак се намери една добра съседка да му звънне
Говоря за 90-те години, първият блок на влизане в София по Вл. Вазов или Ботевгр. шосе  newsm78 , което обяснява изолираността му.

е то и това ако не е муньовщина - звънците във входа  Laughing
Виж целия пост
# 9 159
е то и това ако не е муньовщина - звънците във входа  Laughing
Преди 10 ноември входовете рядко се заключваха, едва ли някой при проектирането е съобразил точно това. А горе се вихреше купон и едва ли щяха скоро да ни чуят.
Виж целия пост
# 9 160
В серия съм...  ooooh!
Сутринта в парка изплющях детето в едно дърво без да искам. Бях се ядосала на двадесетото тичане подир него, защото все тича към улицата. Хващам го за ръка и минаваме покрай дърво, той в този момент, връхлетян от лигавщина решава да се отпусне на ръката ми, аз уж да го хвана да не падне и тряяяс в дървото. Прибираме се, отивам да простирам, очилата все още на главата ми и като де обърнах рязко паднаха през седмия етаж... Както и да е, заминаха... Протягам се през предпазната преграда на вратата на терасата за да бръкна в коша за пране, точно до нея, но скромните ми "леф пеесе и малко" височина дойдоха твърде малко за високата преграда и докато се протягах, вдигнах краката през нея. Абе общо взето почти паднах в коша за пране...  Crossing Arms
Виж целия пост
# 9 161
Наскоро се коментираха разни синини без видима причина, и аз все си имам едни от вътрешната страна на краката, малко над коленете, и на двата крака, от години се появяват и съм се опитвала да се сетя как все се удрям там пък точно, докато ей сега не си взех лаптопа в леглото, седнала съм малко по турски и си подпирам главата с ръка, а ужасно кокалестия ми лакът нацели точно една от синините... Та се усетих откъде са.
Виж целия пост
# 9 162
Може от спукани вътрешни вени да са. На мен такива ми излизат лятото, много е неприятно защото изглеждаш като щипана. Close
Виж целия пост
# 9 163
Може, ама май сама си ги причинявам като се облягам там с лакти. Лактите ми са много кокалести, и понякога като се отпусна така ме боли мястото, където са те, но досега не бях направила връзката между начина, по който стоя пред компютъра, и не е като да не съм се замисляла. Вероятно точно нещо подобно се случва, просто сама си го причинявам с лакти. Simple Smile
Виж целия пост
# 9 164
Аз пък редовно почти си ходя със синини по ръцете от китката до лакътя Shocked.Като почна да се чудя от къде може да са почти никога не стигам до логичен отговор  Laughing , няма, няма и се се вясне някоя новичка .По краката по рядко имам но пък и по качествени, от отдавна спрях да им се чудя.  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия