Номинации за най-голяма муня

  • 3 577 666
  • 18 481
# 9 810
Със солта в кафето и аз съм го правила.
Мунята е ММ. Вървим си двамата по улицата и си говорим. По едно време се усещам, че си говоря сама, обръщам се да видя къде е ММ и го виждам как прегръща нещо, което не съм аз.  Crossing Arms Нашия се загледал в едни боксови ръкавици, така му се откачил врата да зяпа, че се нахендрил право в един уличен стълб. Гледката беше уникална, направо пукнах.  hahaha  Още вижда звездички, а и цицина има. Намазах го с един мехлем, белким мине.
Сутринта излизам за цигари, редя се на опашката, поръчвам, плащам, тръгвам. Излизам вече от магазина и газ към вкъщи след мен тича жена и вика. Аз се чудя какво става, спрях се. Настигна ме и ме помоли да й върна кафето. Умрях от срам, а изобщо не се бях усетила, че съм взела кафето. Не муня, а не знам какво съм. ooooh!
Виж целия пост
# 9 811
Аз пък правих сладкиш със сепербакпулвер в малка тавичка. Това как експлоадира като му дръпнах вестника, с който го пекох,,, до следващия ремонт личеше къде моят шадьовър е ударил тавана. А кучето колко беше доволно да прикрие следите по пода..
Виж целия пост
# 9 812
Аз пък правих сладкиш със сепербакпулвер в малка тавичка. Това как експлоадира като му дръпнах вестника, с който го пекох,,, до следващия ремонт личеше къде моят шадьовър е ударил тавана. А кучето колко беше доволно да прикрие следите по пода..

Това какво е?
И как така е избухнало след като е извадено от фурната?
Виж целия пост
# 9 813
Тръгнах да пиша какво мисля за тройките (в бележника) в темата "Какво мислите за тройките" (шведските).
Виж целия пост
# 9 814
Тръгнах да пиша какво мисля за тройките (в бележника) в темата "Какво мислите за тройките" (шведските).

 Joy

Добре, че не си направила обратното!
Виж целия пост
# 9 815
Тръгнах да пиша какво мисля за тройките (в бележника) в темата "Какво мислите за тройките" (шведските).

 Joy

Добре, че не си направила обратното!

Аз имах такова изказване пред майка ми. Та значи, някъде около 10-12годишна съм, въобще нямам представа за секс, тройки и подобни. Та една вечер гледах филм за някакви три двойки. Сега шведски ли беше филмът, хората от двойките ли беше шведи, не помня, но на следващия ден (примерно) се сещам за филма и да питам майка ми какво става с него. Но сътворих следното изречение:
- Мамо, какво стана с оня филм за шведската тройка?
Майка ми ме погледна и каза:
- Каква шведска тройка, бе, ти нещо почна много да знаеш. (цитирам, защото си спомням, точно думите ѝ, а и пак казвам понятие си нямах от тези възрастни работи Simple Smile )
Чак след години разбрах какво аджеба съм питала майка си на  около 10години
Виж целия пост
# 9 816
Аз имах такова изказване пред майка ми. Та значи, някъде около 10-12годишна съм, въобще нямам представа за секс, тройки и подобни. Та една вечер гледах филм за някакви три двойки. Сега шведски ли беше филмът, хората от двойките ли беше шведи, не помня, но на следващия ден (примерно) се сещам за филма и да питам майка ми какво става с него. Но сътворих следното изречение:
- Мамо, какво стана с оня филм за шведската тройка?
Майка ми ме погледна и каза:
- Каква шведска тройка, бе, ти нещо почна много да знаеш. (цитирам, защото си спомням, точно думите ѝ, а и пак казвам понятие си нямах от тези възрастни работи Simple Smile )
Чак след години разбрах какво аджеба съм питала майка си на  около 10години


Преди като много малка се се чудех каква е разликата между "Егати" и "Ебати". Та пътуваме си един ден с колата аз, майка ми, баща ми и дядо ми. Та избеснях на нещо и викам "Ебати..." В следващия момент такова кастрене ми лепнаха че не беше реално. След няколко дни пак така но на двора на вилата. Само че този път казах "Егати...", много странно но реакция не получих  newsm78 та така няколко пъти и накрая ми писна да питам и само гледах реакциите. Чак няколко години по-късно разбрах какво е значението на тези думички  Laughing
Виж целия пост
# 9 817
И каква е разликата между ''Егати'' и ''Ебати''?
Може и на лични. newsm78
Виж целия пост
# 9 818
Хаха, "егати" е по-културният вариант на "ебати". Според мен е така, защото "ебати" идва от е*а Laughing Може да се възприеме като псувня, докато първата дума си е възприета като жаргон.
Искам да се оплача от майчината си мунщина днес - щях да си забравя детето в таксито. Взех си чантата и съм готова да затварям вратата, а дребното ме гледа и каза сърдито "искам сляза с мама".
Виж целия пост
# 9 819
Днес на прибиране от работа, уморена и щастлива, че ме очакват 2 почивни дни, грабех с пълни гърди от невероятни аромат на липите. Веднъж, дваж, със затворени очи като...муня. Ннакрая се задавих и чак ми се обърна корема, кой да обърне внимание, че разминавам контейнери  Sick
"ега" си е самостоятелна думичка, нещо като нека. В комбинация с "ти", става нещо като нека ти.
Ебати и ебаси са с друг корен  Mr. Green
Виж целия пост
# 9 820
Хаха, "егати" е по-културният вариант на "ебати". Според мен е така, защото "ебати" идва от е*а Laughing Може да се възприеме като псувня, докато първата дума си е възприета като жаргон.
Искам да се оплача от майчината си мунщина днес - щях да си забравя детето в таксито. Взех си чантата и съм готова да затварям вратата, а дребното ме гледа и каза сърдито "искам сляза с мама".

 Joy Joy Joy Милото Joy
Виж целия пост
# 9 821
Като казахте сол и кафе, припомних си случка от миналото лято. Една сутрин, децата преди мен станали и се разшетали из кухнята. Аз ставам сънена и първата работа е да си направя кафе за да си отворя очите, топля вода и сипвам кафето (инстантно) в чашата слагам си щедро и захар. Направи ми впечатление че захарницата е пълна а предния ден беше почти празна, зачудих се кога съм отворила новия пакет  newsm78, ясно си спомнях как от торбата го бутнах в шкафа с идеята сутринта да изпразня остатъците от захар и да измия захарничката преди да я пълня. Погледнах и в шкафа там кротко си ме чакаше захарта. Сипах си водата и опитах соленото си кафе  Sick А то каква била работата, моите госпожици решили че захарницата е много празна а понеже буркана със сол е пълен и двете са бели може да присипят от едното в другото  ooooh! Е пак си измих захарницата, но вкуса на солено кафе си остана доста дълго в устата ми  Tired
Виж целия пост
# 9 822
 Моите са дресирани и не разговарят с мен преди да си изпия кафето.Имам толкова кисел вид,че и котето слиза от дивана на който кърти нощно време и се покрива или се скатава тихомълком в стаята на сина ми.Чуе ли ,че разтоварвам миялната това е знак,че съм си пийнала кафенце и се дотътря да зяпа да не да изтърве нещо.
Виж целия пост
# 9 823
Аз пък правих сладкиш със сепербакпулвер в малка тавичка. Това как експлоадира като му дръпнах вестника, с който го пекох,,, до следващия ремонт личеше къде моят шадьовър е ударил тавана. А кучето колко беше доволно да прикрие следите по пода..

Това какво е?
И как така е избухнало след като е извадено от фурната?
Извинявам се, супербакпулвер. Едно време сладкишите се печаха с вестник отгоре, като го махнах, коричката се спука и вътрешността буквално избухна. Не се е бил опекъл. Изобщо, много грешки наведнъж, дори и за начинаещ сладкар.Simple Smile
Виж целия пост
# 9 824
Ще ме накарате от любопитство да си направя едно кафе със сол...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия