Нашите любими торти... глазури, покрития и фигурки за тях 31

  • 33 065
  • 301
# 225
Gushanka  КАКТО ВИНАГИ СТРАХОТНА ТОРТА   bouquet
Мегита МНОГО НЕЖНА ТОРТИЧКА Peace

Сребърен облак
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  bdbaloni ЗДРАВЕ НАЙ-ВЕЧЕ, ЛЮБОВ И УСМИВКИ!

Сладка Хапка  newsm59 И НА ТЕБ ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН. МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И УСПЕХ ВЪВ ВСИЧКО!
Виж целия пост
# 226
Сладка Хапка,  честит рожден ден и на теб мила. Бъди много здрава, щастлива и винаги позитивно настроена.
Виж целия пост
# 227
Мегита smile3501 - много нежна тортичка.
Виж целия пост
# 228
Една тортичка и от мен днес:



Още снимки:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=202585&photo=60
Виж целия пост
# 229
 Благодаря ви момичета  Laughing Радвам се, че ви е харесала...
 Утре е кръщенето и ще докоментирам и вътрешната страна на тортата  Peace

lina6.3 страхотна торта  Hug  bouquet
 
Виж целия пост
# 230
Мегита,lina6.3,много хубави торти!!! smile3501
Виж целия пост
# 231
Честито на рожденичките много здраве и сбъднати мечти!
 newsm67  cook nbirthday
Мегита, лина6.3, Гушанкамного красиви торти. Браво. А какви са под чаршафа?
Виж целия пост
# 232
Тортата е с блат и 3 вида крем, шоколадов, бял ванилия, и 1 розов оцветен. Twisted Evil  Разбира се с желатин и отдгоре бисквити. Кръговете отгоре са от разноцветни парчета марципан Варна? Не много добре омесени, за да не се прилеят цветовете в един. И после ги изрязах. Нищо особено не е. Аз нещо не я харесах, на вкус е супер, ама нещо украсата не ми допадна нещо. Sad Ама както и да е другия път.  Ето и разрез:
Виж целия пост
# 233
Както винаги страхотни тортички показвате  Peace .
Честито на всички с поводи   bouquet .
Една ежедневна тортичка и от мен.
Ягодово парфе
Виж целия пост
# 234
Момичета,удоволствие е за мен редовно да влизам в темата ви. Няма да показвам торта, само да ви кажа (дано не  повтарям някого ) , че вчера от Метро си купих сладкарски бои. 4 цвята в кутийка по 10 гр в тубички ( зелен, жълт, червен и син) за 3,50лв.  Немски са на SCHWARTAU с трайност до 30.01.10
Виж целия пост
# 235
вчера от Метро си купих сладкарски бои. 4 цвята в кутийка по 10 гр в тубички ( зелен, жълт, червен и син) за 3,50лв.  Немски са на SCHWARTAU с трайност до 30.01.10

Дали може да напишеш съдържанието, ако не те затруднява - какви Е - та съдържат боичките. Ще ходя тия дни до Метро. И къде горе долу да ги търся.

Браво на всички тортоправещи момичета.
Сладка Хапка пак има повод за празнуване и тортоправене  Wink -   bouquet чакаме да покаже тортички Peace
Виж целия пост
# 236
Бъни, пиша ти съдържанието - захар, глюкозен сироп, вода, оцветител за храни - зелен, жълт, син, червен; алуминиев хидроксид, сол, натриев сулфат, Е614. Това е на български.
 А на немски са написани : Glukosesirup, Zusker , Wasser, Sorbitsirup E420, Maltodextrin, Lebensmittelfarbstoff gelb (Chinolingelb E 104 ), Lebensmittelfarbstoff rot (Cochenillerot A E 124, Eisenohide und - hydroxide E 172), Lebensmittelfarbstoff blau ( Patentblau V E 131, Cochenillerot A E 124 ), Aluminiumhydroxid, Salz, natriumsulfat E 514.
 Намерих ги на щанда с подправките на Д-р Йоткер.Точно до тубичките с айсинга за писане,който бяхте показали тук.
Виж целия пост
# 237
Момичета решила съм да правя торта Татяна, може ли само да ми кажете колко блата излизат от тези продукти?Тя ще е за 15 човека и се опасявам да не е малко и да направя двойна доза.Блатовете ще печа в форма с подвижно дъно. Praynig

И още нещо искам и се да пробвам да направя млечния марципан на наталина, но нямам кондензирано мляко мога ли да го заменя с някакъв друг вид мляко? newsm78
Виж целия пост
# 238
...И още нещо искам и се да пробвам да направя млечния марципан на наталина, но нямам кондензирано мляко мога ли да го заменя с някакъв друг вид мляко? newsm78


За млечния марципан на Наталина трябва не само кондензирано, а кондензирано подсладено, никога не съм га правила, но напред из темите много момичета питаха и лично Наталина, както и други, запознати с марципана, бяха категорични - не става с друго мляко. Същото се отнася и за крема Рафаело. Дано съм била от полза навреме:)
Виж целия пост
# 239
Като новак искам да попитам - само ми дайте насока, как се правят основите на "цветните кошници", тези плетените, които са с марципан или друга маса.
Ето такива:
http://pepiy.multiply.com/photos/photo/1/14
http://pepiy.multiply.com/photos/photo/1/40
http://pepiy.multiply.com/photos/photo/1/43

И от какво най-удачно става да бъдат направени?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия