Великден е сега и нека с ДЕКЕМВРИйските деца нашарим най-красивите яйца!

  • 10 960
  • 292
# 210
Здравейте момичета,
ние току що се нахранихме и излизаме, че такова слънце е грейнало на вън, че е кощунство да седим в къщи.
Клер-че, какво да ти кажа на теб...ти си за убиване да не покажеш и каката до сега...ама пък голяма красавица е бе Heart Eyes...то бива хубост, ама при вас е с връх Crazy да ти е жива и здрава тази хубава кака, а малкото Лили да се оправя бързо и пак да ни го покажеш...и на двете сладурани много  Heart Eyes и  Hug
Деси, да намачкаш твоя DJ, голям сладур е Hug
Виж целия пост
# 211
Благодаря ви, дано. Сетих се какво щях да пиша - за мечетата на Памперс. Ние пратихме преди празниците за жирафче, но още нищо не е пристигнало. И аз в началото бях забравила за тях, но после като разчиствах нещата, които ни бяха дали от болницата ги намерих. Имам даже още останали мечета, но понеще нямам втора картичка немога да ги пратя. Понеже пише, че играта е до изчерпване на количествата нищо чудно вече да са свършили нещата.
Виж целия пост
# 212
На Клер наистина са й прекрасни девойките  Hug Невероятни хубавици.
Да се оправя малкото Лили и другите бебченца също!

И аз вече сложих моя футбалер, както му вика баща му, в майското албумче


и още
Виж целия пост
# 213
veshti4ka, и от кой отбор сте, че нещо не мога да се ориентирам Wink
голям сладур Hug
Виж целия пост
# 214
Ако не се лъжа, екипа е на национален английски . Иначе всичко, що е червено е нашето Laughing
Виж целия пост
# 215
Клер, страшни са ти мацките, ама и Маманадвама си я бива  Wink. Супер портрети прави!
Вещичке, много нахилен футбалера, бре  Mr. Green. На моята мома усмивката струва по жълтица.
Много хубави бебоци имаме. Вече разпознавам някои като гледам снимките  Grinning.
Виж целия пост
# 216
Ето ме и мен.И ние вече сме в майския албум.Алекс,  и ние от вчера сме с хрема и слагам витамин Ц в нослето,а ако не мине до утре отиваме при доки.Пожелавам на всички болни дечица бързо оздравяване  Hug                                                                                       П.П.Бебчетата са ни невероятни,много са сладки и какви бузки имат повечето -да ги нацелувате от мен Grinning
Виж целия пост
# 217
Едно въпросче...от кога слагате дечицата си полулегнали...katiousha както ти например си сложила сладура Simple Smile
Виж целия пост
# 218
Клер, много е красива Ивето. Снимките са професионални, а моделът е повече от прекрасен. Очарована съм, наистина...
Катюша, жалко че си нямаме координатите, можеше да се видим. Щеше да ми бъде много приятно да се запозная с още една мама и то в Петрич  Simple Smile
Виж целия пост
# 219
Немога да се нарадвам на бебоците, за пореден път гледам снимките и само викам на мъжа ми: "Ела да видиш това кво е сладко, това как се е нахилило, този тате ще папа мечок и т.н." Вече съм си харесала и зетче, Stella Maria ще ти вземем адаша на нашия татко. LaughingEleoHopa, знам че вече може да са полуизлегнати. А днес моята кокона направо си седна сама, но беше в люлката и й беше по-лесно. Като ходим другата седмица при доки ще питам за това сядане, че вече легнали не щем и даже искаме да ходим (по корема на мама  Laughing)
Виж целия пост
# 220
annisoft абе и ние не искаме да седим легнали като се поизправим малко има едно говорене едно плюене...смях...много и е весело че вижда свето от друга гледна точка.. Grinning
Виж целия пост
# 221
Добър вечер!!
Бързам да пожелая скорошно оздравяване на всички болни бебовци. И разбира се на Лилито.
А сега да се похваля каква сме идилия. Нашия тати вече ходи по-уверено, даже излиза с нас на разходки. Обаче тая мойта гайда Ая мрази количката да се движи с бясата скорост от 10 метра в минутка, а пък тати не може по-бързо. Та тя вика от каляската, като забързаме тати вика "Чакайтееееее". Незнам на кой да угодя. Ама любими същества, какво да ги правиш.
По въпроса за сядането понеже Айчето също на няколко пъти седна в люлката ходихме пак до ортопеда в Горна баня. Прегледа я човечеца и каза, че няма проблем ако продължи да сяда сама, да я оставям. Е, тя се клатушка и се къндилка, но със стрелец на глава лично аз не мога да изляза.
Нямам време сега да сложа снимки в албумчето, но ще го направя в най-скоро време.
Лека нощ и сладки сънища от нас!!!!!
Виж целия пост
# 222
EleoHopa, че то трябва да я вържа за да лежи.  Като и дойде музата иска направо да става права. Иначе е сърдене и мусене...а като се изправи е кикот  Laughing . Не я останям обаче да се отпуска по дупенце. Винаги е полу-легнала.

ValiaR, щеше да е хубаво да се видим. Ние само се разходихме из района. Не пропуснахме селце  или паланка  travel . Беше много забавно. А иначе бяхме отседнали в едно страхотно хотелче в Гоце Делчев.
Виж целия пост
# 223
...ееееее много гадна работа Cry, но дано бързо се оправи Сашето, да не я боли и да забрави за този кошмар Hug
veshti4ka, тази сутрин се бях замислила за теб...изчезна и това си е...както пишеше по 100 поста на ден, сега по един на месец...а за Розичка /виждам я че ни чете Flutter/ няма да говоря...тя съвсем се затри като старите пари Tired
При нас грейна слънце и като гледам и вятъра утихна, та следобяд ще има щъкане Party
   Чета ви, миличка, наистина ви чета и съм наясно с кой какво става, но пусто-не ми идва да пиша.  Tired Гледах клипчето на малката ти принцеса...е, думи нямам,. Ще излезе, че колкото пъти заговоря за нея, все суперлативи, но наистина е прекрасно сладка. Много я харесвам, ама много.  Embarassed Цункай я от леля й Голдънова.  lovekiss
    Ние ходихме до Долна баня за Великден. Един приличен комплекс, но тъпото време ни вбеси-валя нон-стоп, един стууууууууууд беше настанал. гадна работа. После джиткахме по вили на наши приятели, на нашата също си правихме барбекю с компания. Тази Събота и Неделя ходихме и до Боровец, където изкарахме много хубаво и весело. В свободното си време влизам да чета. Гледам че сте зачекнали разни теми. Криво ми стана, като видях какъв тон се държи, но всеки сам преценява как да общува.  Thinking
   По повод захранването, мисля  седмица-две преди да навърши 6 месеца да го захраня. Педито препоръча да е с оризова или царевична каша, а аз още умувам с това ли да бъде или с пюре. Много се вълнувам от този момент, да ме пита човек защо.  Mr. Green Луда работа, ей.  Joy
   След като започнат работните дни и мъж ми тръгне на работа, започвам да обикалям градинки и паркове, така че Св. троица-дръж сеееееееееееее..  smile3508
   Говорите и за връщането на работа. Ох, хич не съм наясно какво ще става при нас. Свекърва ми работи-така че тя няма да може да гледа детето. Майка не бачка, но категорично отказва да се занимава с него. Тя е на принципа-който си има деца да си ги гледа.  Confused Близка приятелка на свекито отгледа няколко дечица, така че най-вероятно някой ден до нея ще опрем, дали да гледа малкия непрекъснато или да го взима от градина например докато ние се приберем, още не знам. Абе живи и здрави и на това ще се намери решение. Иска ми се да имаме и второ детенце, но може би още е много рано да мисля за това. Поне не ми е зор да се връщам на работа.  Оставила съм на свестен човек да върти всичко, на мен само ми носят отчетите да ги преглеждам и системно искам подробни справки. Т.е. имам поглед над нещата и това как се върши работата.
   Стана дълго, спирам за да не досадя!
Виж целия пост
# 224
Здравейте и от мен, днес се върнахме от Трявна, беше страхотно. Чистия въздух се отрази много добре на Филип, през повечето време си поспиваше и похапваше, въобще държа се перфектно. Ето малко снимки и от нас в новото албумче http://www.snimka.bg/album.php?album_id=242553&photo=55
И понеже Lionkata няма нет и не може да качва ето и нейния Тео http://www.snimka.bg/album.php?album_id=242553&photo=58
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия