Честит рожден ден, Алекс!

А да, чудната принцеса Йоанна на Льонката и невероятната красавица на Клер. Клерче много са ти хубави и двете щерки
))
)) Всичките ни дечица са големи сладурчовци, да ги изядеш направо. Катюшка, вашите снимки също са страхотни.
))
))
( Иначе синът ми много искаше, ама сори, малко соленичко ще ми излезе да взема две стаи с басеин. Иначе пакетът ни е Ултра ОИ за 8 нощувки от 29 август. 

, сигурно е много печен
...сладур голям, а красивата кака Йоанка е сладур първа класа
...Тео не отстъпва, разбира се
...целувки на всички тези сладури 
...ама и тя парче модел, сладурана 


. Малка почерпка от мен

. Как да поверя най-скъпото си в ръцете на непознат - някои ще кажат :"Ами стой си вкъщи и си го гледай" и може би ще са прави. Обаче нямам избор, не че мъжа ми ще възрази, но аз ще се чувствам неудовлетворена, а това едва ли ще помогне на детето да расте спокойно. Моят избор е такъв, но се възхищам на майките, които са решили да се посветят на децата си и загърбват работата поне за 2 години. Та в тази връзка, ако знаете агенции за детегледачки във Варна или познати, които могат да препоръчат някоя жена, обаждайте се, ще съм ви много благодарна.
Да сте живи и здрави и вие и семействата ви! Ето и почерпката: Препоръчани теми