Аз няма да показвам моите яйца, че станаха тази година кафеви

Добре, че са само 12-15, че да не ми се налага дълго време да им се ядосвам

Край на доклада!




... Изпратихме всички на почивка(свекитата заминаха на екскурзия в USA, а на мъж ми брат му със сем. му заминаха на Гърция) и си останахме само ние с татито и бебчо. Утре ще се прибираме на София, да празнуваме годишнината от сватбата ни, добре, че мамичката ми ще гледа бебчо, за да идем на ресторант.

за темичката.
за 3-4 часа непрекъснат сън. 


/,

, а после при баба и дядо пак
Следобяд се поразходихме с нея та успя да дремне в количката, надявам се днес пак да успеем да се поразходим...при нас не е толкова студено, слънцето ту се скрива, ту се показва, но е определено приятно...
Препоръчани теми