Холандска тема - 24

  • 21 239
  • 289
# 60
Мопси,ех как искам и аз да съм си в Бг сега Praynig.Как я карате иначе освен ,че имате дъжд?
Меган да е живот и здраве с двете госпойци ли ще пътувате?
Миленски дано да нямаш произшествия с колелото и да му се радваш още дъълго време.Алекс обурудвахте ли го и него с едно?
Звезди купи ли слънцезащитен крем?

Момичета някой да е засичал ето такава торба по магазините?

Виж целия пост
# 61

Меган да е живот и здраве с двете госпойци ли ще пътувате?

С двете,двете!! LaughingНавсякъде сме си семейно Heart Eyes,само кучето е на заточение при свеки Joy,ама на нея там и харесва,защото са постоянно по разходки в парка. Crazy

Момичета някой да е засичал ето такава торба по магазините?

Аз дори за първи път виждам такава newsm78
Виж целия пост
# 62
Привет, девойки Hug

Меги, честито за резервацията и в пълен състав си изкарате чудесно Hug

Звезди, и аз съм с такъв тен Crazy А на всичкото отгоре ми излезе и някаква алергия и как сърби ooooh!

Милика, аз такава мрежа съм купувала от Хема Thinking И от Краудват, но то беше някаква промоция.

От мен Hug
Виж целия пост
# 63
Милика,аз имам такава мрежа на количката.Много хубава работа ми върши.
Купих си я от Хема преди около една година.Има ги и сега,поне в нашта Хема.Не са скъпи,моята без промоция беше 5 евро.
Виж целия пост
# 64
Звезди купи ли слънцезащитен крем?

Момичета някой да е засичал ето такава торба по магазините?



точно от линка , който си дала съм си купила торбата и съм много-много доволна, че не трябва да се вра в магазина постоянно под дръжката на количката Party Party Party -  събира адски много Peace


за дечко купих нивея... а утре и за мен си ще купя.... все се чудя кой фактор дА Е Thinking

Милен@

 и аз се обринах и затова днес не излязах на слънце и ми мина вече Rolling Eyes


Виж целия пост
# 65
Едно голямо благодаря  на всички smile3525.Дано и в нашата Хема има такава торба,ако не ще търся и в другите.
Звезди кой  фактор крем взе за малкия?Аз вчера бях до аптеката и мислех да купя но после си викам ,абе то още е рано.Какво рано #Crazy,днес беше 24 градуса.
Виж целия пост
# 66
ами аз за малкия вземах 50 за себе си мисля да взема 20 newsm78
Виж целия пост
# 67
Ехооооооооооооо?
Къде се изпокрихте всички Thinking?............И настъпи затишие...........
Виж целия пост
# 68
И аз това се чудех. Явно жегата се отразява на всички.  bouquet Flutter
Виж целия пост
# 69
Здравейте момичета,

Идва време за ваканции:)))
Някой да си е резервирал вече полет до Варна?
Цял ден се ровя вече, но има само до София..
Ако някой знае, моля да сподели
Виж целия пост
# 70
Привет дами.
Ами да ви кажа на мен лично ми е страшна жега,на 23 градуса и съм се предала вече.Само гледам къде да седна да помързелувам.Мечтая си тази година лятото да съм горе някъде в Лапландия на студенко.Ама тия мойте желания са докато не си топна д-то в морето.
Със закънение Честит празник на всички майки.Пожелаван ви да сте най-добрите майки на света и най-обичаните съпруги  bouquet.
Сега идва ред и на деня на бащата.В сайта на Краудват
може да гласуваме и да предложим татето за Papa van het jaar.Мислех да пиша и да го номинирам но се отказах,че ако евентуално спечели(което е малко вероятно но не и напълно изключено )трябва да са на разположение кой ден беше там а и второ,че наградите не са кой знае какво.
Калина нещо по-евтино до София от това ,което си гледала Rolling Eyes Rolling Eyes???
Лек ден от мен.
Виж целия пост
# 71
Ние сме с микробуса ни.Че се очертава пак доста багаж ooooh!,двойни колички и т.н.Мъжо даже решил и караваната с нас,вътре с 4етириколката ooooh!,че там при наш приятел имат много голяма писта,а той нали ми е мъняк на тази тема.Отделно смятаме детско креватче за Елисе да купуваме от марктплаатс за там...и други неща Whistling.Абе както всяка година сме керван с камили. Joy Joy


,на 23 градуса и съм се предала вече.


Нали знаеш ,че тук 23 градуса се равняват на 30 в бг-то...(че ако не и повече) newsm78
Днес малко позахладня,сега се очакват спад на темепературите..аз много обичам да е топло,но сега ми идва в повечко #2gunfire.Краката ми доста се подуват Sick,и доста се измарям,само охкам и пъшкам #Cussing out
Виж целия пост
# 72
Milika: Wizzair - само че летят от Дортмунд  до Варна - имат билети отиване и връщане за по 100 евро
Меган: Вие откъде минавате за Бг  и как е по пътя - ние нещо не смеем с колата....
Виж целия пост
# 73
Я, настъпило раздвижване в нашата темичка Wink

Калина, ние резервирахме билети до Варна с Малев, но преди 3 месеца. Ние обикновено с Малев пътуваме или с чехите. Пътували се и с австрийците, но тогава използвахме еър майлс че билетите им са много скъпи. Провери на Трансавиа- чартърите. И с тях сме пътували, но за престой по- голям от 3 седмици се иска разрешение. А ние обикновено сме 4- 5 седмици в БГ. Успех Peace

Милика, шшшт, сакън да не се скрие слънцето newsm17 че миналата година какво беше това лято Crossing Arms Умрях си тогава от студ и до БГ не си ходихме, скръб! Много сладък аватар Hug

Стерче, как сте вие? Как върви диетата?

Звезди, ти кога тръгваш за БГ? За рождения ден на Ерик тук ли ще сте?

Меги, вие наистина сте керван с камили, но и с две деца няма как Hug

Хубаво беше изминалите дни с толкова много почивни дни и това хубаво временце- чудничко newsm53
Тази сутрин обаче голям зор видяхме да се събудим рано за училище. Още месец и половина и пак ваканция smile3521
Шегата настрана, това време е много мързеливо.

От мен Hug
Виж целия пост
# 74
Меган: Вие откъде минавате за Бг  и как е по пътя - ние нещо не смеем с колата....

Ами минаваме през Румъния-русе,варна Peace.Моя мъж искам да ти кажа,че не спи..,не го знам как издържа newsm78.Почиваме само на бензиностанциите ,колкото да заредим,кафе на бързо ooooh!...и вече към края на пътя може би за 4ас и не6то,в колата.Купува се от тук едно стекче с редбул,и се кара здраво Joy.Просто е такъв,държи много.Мен откакто се въртяхме с моята кола,ме е страх малко Tired,но просто сме с доста багаж...А аз да хващам сама самолет с децата,а той с колата не върви. Crossing ArmsА и нали сме пантиlей-пътници...луди глави. hahaha hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия