И аз се завръщам на хоризонта с нови сили, ако въобще може да се каже, че са ми останали такива след вчера и днес

Добре дошли на новите мами!
Туки няма да намерите еднозначен отговор къде да предпочетете да родите

NadiaNGX,
не се засягай, но от писанията ти съдя, че въобще нямаш представа за какво става въпрос в частните клиники. За това моля те, въздържай се от резки коментари като този с водата

Сутиени за кърмачки в действителност има в почти всеки магазин за бельо. Аз си бях купила такъв за около 6 лв. от едно магазинче до зала "Дружба".
Лек ден на всички!
Не ти отговарям защото съм засегната!
Имам си представа за какво става дума в частните клиники! Да имам си представа и от цената която трябва да платиш - много добре ще е ако всяка жена би могла да си позволи лукса!
Според мен момичето не прави избор м/у частна клиника и държавна ? Ако е така не съм я разбрала правилно!
На мен ми предложиха да родя в Пловдив в държавната болница според акушерката в консултацията така правели вече повечето хасковски майки!
Всеки си преценя сам!
!? чувала съм, че условията били по-добри, както и специалистите, да не се налага де...да се доказват. иначе в частните криники, не само вода, ами каквото си поискаш, ще ти донесат. близките ти са при теб и при бебето на свиждане или в стаята ти, ако жената до теб няма против /разбира се, по принцип няма/ или в специално помещение за тази цел. това е голяма разлика от АГО-то, където висянето по прозорци и тегленето на въженца е т.нар.посещение от близки. за парите, дали ще кихаш тук на някой под масата, както правят повечето и ще плащаш на анестезиолог и пр./защото упойката е някъде в необозримото бъдеще/, излиза почти същото. най-основателната причина да се чудя навремето беше точно това, да не притеснявам таткото и да го юркам, като дойде момента, но пък това го реших, като планирах раждането, което е малко компромис, но то и със секциото е почти същото, така че, ако не държиш бебето да те изненада, ти го изненадваш 



Ами за какво са им след като децата стоят вътре
.
