Набор 2001

  • 16 410
  • 366
# 120

Ммммм, отчетох се Wink Само да питам...кой ще гледа децата ви след 30 май? На мен от градината категорично ми отказаха



  на какво основание ти отказаха?  newsm78
Паричките които отпускала държавата(за издръжка в детските градини) за бъдещите първолачета , били до края на май...
Виж целия пост
# 121
 Хммммм,а на нас защо тогава ни казаха,че не е проблем да остане през Юни. newsm78
Виж целия пост
# 122
Хммммм,а на нас защо тогава ни казаха,че не е проблем да остане през Юни. newsm78
И при нас не е проблем децата да останат и цяло лято, ако искат родителите им. Моя ще е до края на Юни.
Виж целия пост
# 123
Правят се на ударени. оня ден се карах със свеки, щото ми каза,че групата е до края на май и не ги интересува закона, и че те имали отпуски да ползват.  #Cussing out аз бих направила запитване в общината или министерството
Виж целия пост
# 124
И наще се прават на ударени нямали сме право ПО ЗАКОН е било до края на май #Crazy newsm78
Виж целия пост
# 125
И наще се прават на ударени нямали сме право ПО ЗАКОН е било до края на май #Crazy newsm78

 Нашата директорка каза,че няма закон,който да казва,че децата не могат да останат до Септември.
 Поискай им да ти покажат къде е този закон,за който ти говорят. Crazy
Виж целия пост
# 126
И наще се прават на ударени нямали сме право ПО ЗАКОН е било до края на май #Crazy newsm78

 Нашата директорка каза,че няма закон,който да казва,че децата не могат да останат до Септември.
 Поискай им да ти покажат къде е този закон,за който ти говорят. Crazy
да ти кажа чесно не ми е до разправий  разчитам на директорката да ми зема малчо  че сега за 1 ва група приемат децата от януари -декември2005а пепеляшката е 28.01.2006м та не искам ясла а да е 1 ва група та каквото каже това ще е но за малката ще се биеме ако не ми я вземе Whistling  #Cussing out #2gunfire Blush Mr. Green
Виж целия пост
# 127
ами засега се справя горе-долу добре. ако я наблюдавам- отлично. Понякога има странен начин за съчетание на дрехи, но работя усилено върху вкуса й  Joy а и този на баща й, щото ако се успим с малкия някоя сутрин и следобяда получавам сърцебиене като видя с какво се е облякла  ooooh!
Ставаше дума за самото подреждане на гардероба. Иначе Дияна г/д се оправя в цветовото съчетание на дрехите си.
Не, че не съм изпадала в шок когато съм я взимала от градина. Питам баща й "защо е облечена така?", "ами не знам, сутринта сама се облича".
Виж целия пост
# 128
 Toва с подреждането ми е болна тема.
 Нищо не изхвърля,за всичко реве,гардероба преливааааа. ooooh!
Виж целия пост
# 129
И наще се прават на ударени нямали сме право ПО ЗАКОН е било до края на май #Crazy newsm78

 Нашата директорка каза,че няма закон,който да казва,че децата не могат да останат до Септември.
 Поискай им да ти покажат къде е този закон,за който ти говорят. Crazy
да ти кажа чесно не ми е до разправий  разчитам на директорката да ми зема малчо  че сега за 1 ва група приемат децата от януари -декември2005а пепеляшката е 28.01.2006м та не искам ясла а да е 1 ва група та каквото каже това ще е но за малката ще се биеме ако не ми я вземе Whistling  #Cussing out #2gunfire Blush Mr. Green
стефи, да те зарадвам ли че за големия имаш законово основание да е на градина до септември, а за малката законово НЯМАМЕ право все още и едва ли ще може, освен с много яки връзки, или с парички под масата...ако си си  уредила въпроса по този начин- Ок, но иначе се готви с друг вариант от септември
Моят син остава в яслата още една година
Виж целия пост
# 130
И наще се прават на ударени нямали сме право ПО ЗАКОН е било до края на май #Crazy newsm78

 Нашата директорка каза,че няма закон,който да казва,че децата не могат да останат до Септември.
 Поискай им да ти покажат къде е този закон,за който ти говорят. Crazy
да ти кажа чесно не ми е до разправий  разчитам на директорката да ми зема малчо  че сега за 1 ва група приемат децата от януари -декември2005а пепеляшката е 28.01.2006м та не искам ясла а да е 1 ва група та каквото каже това ще е но за малката ще се биеме ако не ми я вземе Whistling  #Cussing out #2gunfire Blush Mr. Green
стефи, да те зарадвам ли че за големия имаш законово основание да е на градина до септември, а за малката законово НЯМАМЕ право все още и едва ли ще може, освен с много яки връзки, или с парички под масата...ако си си  уредила въпроса по този начин- Ок, но иначе се готви с друг вариант от септември
Моят син остава в яслата още една година
какво да се готва от септември?ако нея земат  в подадените 3 одз-та????незнам как ще се оправят нещата ама няма да е лесно
Виж целия пост
# 131
Да си готвиш вариант...или да е в ясла(което е мн тъпо, ама ), или някой да я гледа
Виж целия пост
# 132
   Ехо,днес няма ли кой да напише два реда? Grinning Да се запиша аз тогава,че не мога да ви открия!
   С гардероба сме скарани.Ако не седна с нея да го подредим,сама нищо няма да побутне.Със триста уговорки дава да махна умалелите й дрехи.Роклите са й къси,но нали си е слаботия се навира в тях,а дупето й е отвън. ooooh!
   Сутрин е сънена и облича каквото й подам.Но имали време за контене преди излизане....преравя се гардероба!На края отделям два тоалета и да си избере единия,защото няма тръгване! #Crazy
   
Виж целия пост
# 133
Нещо ми е мързеливо тези дни...

Вчера се започна и нашата одисея по записването с подаване на документи в 73-то. Не беше толкова страшно, колкото очаквах. Резултатите ще са ясни чак след 13.06. След това за приетите деца ще има тест за училищна готовност, за да ги разпределяли по възможности по паралелките..

Вие какво мислите за това - добре ли е така да се делят децата от сега?
Виж целия пост
# 134
тази сутрин вече сме на вратата и проверявам чантата- тетрадка с домашно, ключ и телефон. не намерих телефона и понеже го нямаше на нормалните места му звъннахме...обади се едно момиченце и казва"Панчо още не е на училище" Joy отвеяно ми е момчето, добре че стаята я ползват само предучилищната група и май не влиза чистачка всеки ден. Той доста се поизплаши че ще му се караме, а баща му само вика- да благодариш на секретарката...тази вечер го поразпитахме как така го е забравил и се оказа че в междучасията се играе на игри и просто е останал на чина. замислих се да не му го даваме, но на обяд го взима гледачка и ако не отиде добре е да може да се обади. толкова по въпроса за телефоните на седемгодишните от мен.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия