На финала сме на ПЕТИ клас, тестове решаваме в този час - 2

  • 28 102
  • 154
# 75
Моята щерка е с 4 грешки.Пак добре.По история имаше 6 грешни отговора.
А къде е тоя сайт да видим какви са оценките? newsm78
Виж целия пост
# 76
На сайта на МОН вече качиха тестовете по езиците.Ние сме с английски, тестът наистина ми се стори доста лесен.
Виж целия пост
# 77
Някой да качи теста по английски Praynig
Виж целия пост
# 78
Някой да качи теста по английски Praynig

http://www.minedu.government.bg/opencms/export/sites/mon/documen … ish_test-2008.pdf
 Hug
аз поне го отварям
Виж целия пост
# 79
Amelia   bouquet
Виж целия пост
# 80
момичета,дават ли домашни по литература на децата ви?моят син никога няма такава...вторият срок да са имали един преразказ или съчинение-даже не си спомням вече.литературата не му е силната страна и се налагат повече упражнения,но госпожата нищо не дава.искам да рабера при вашите деца как е...?а подготвяни ли са да правят този преразказ,който им се чете два пъти и те пишат или трансформиращ преразказ...
Виж целия пост
# 81
Учителката на дъщеря ми редовно дава домашно по литература. След всяко произведение има въпроси и ги кара да отговарят писмено на някои от тях. Писали са трансформиращ преразказ на "Тримата братя и златната ябълка", "Котаракът в чизми", "Гъсарката на кладенеца", "Грозното патенце". На класното също правиха трансформиращ преразказ".
Виж целия пост
# 82
и аз си мислех,че "повредата'' е в нашата учителка-редовно закъснявала за час с15,20 мин,мълчала или давала план само и часът свършвал...дано се пенсионира,както се чува,че няма да научат нищо.трансформиращ преразказ пък въобще не са правили.аз го упражних малко преди матурите....
Виж целия пост
# 83
  Не мога да видя верните отговори по английски език. Сайтът на МОН не ми се отваря. Ако някой ги има, нека ги качи! Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 84
това са отговорите - по английски
1-в
2-с
3-с
4-а
5-а
6-в
7-в
8-с
9-с
10-в
11-а
12-в
13-с
14-в
15-в
16-а
17-в
18-а
19-с
20-а
21-а
22--с
23-в
24-а
25-в
Виж целия пост
# 85
 Благодаря dioni!
Виж целия пост
# 86
Защо имам усещането, че е имало грешки в ключа към верните отговори за теста по английски в пети клас? За съжаление не може да се провери защото на сайта на МОН не се отваря точно този тест.Ако някой  вчера го е сейвал в компютъра си моля да ми го изпрати на petrova_kt@abv.bg  Благодаря.
Виж целия пост
# 87
Благодаря на Dioni че показа отговорите по английски само да ми каже от къде ги е свалила
Виж целия пост
# 88
Благодаря на Dioni че показа отговорите по английски само да ми каже от къде ги е свалила
От сайта на МОН, заедно с въпросите
Виж целия пост
# 89
Здравейте, мили мами на петокласници.  wavey wavey wavey
Моя хубостник също е в пети клас и сега, ровейки в сайта на министерството, прочетох нещо, което определено ме изуми.
Оказва се, че матурите в четвърти и пети клас ще останат и следващите години, т.е. в шести и седми клас.Ето източника http://www.minedu.government.bg/opencms/opencms/documents/frontp … javane_4-5kl.html

Петрова, ще ти ги пратя след минутка.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия