На финала сме на ПЕТИ клас, тестове решаваме в този час - 2

  • 28 102
  • 154
# 105
Здравейте!Аз съм 5 клас.Имахме матури и не бяха много леснички.По пожелание на ученика ще се внасят оценките.На нас ни казаха,че ще ни кажат оценките чак на 15-ти,като свършим. Sad


ПРЕОБРАЗУВАНЕ НА ТОЧКИТЕ В ОЦЕНКА
ЗА ВЪНШНОТО ОЦЕНЯВАНЕ В V КЛАС

Точки                Оценка
0 – 6 вкл.           Слаб 2
7 – 10 вкл.         Среден 3
11 – 15 вкл.       Добър 4
16 – 19 вкл.       Много добър 5
20 – 25 вкл.       Отличен 6
Виж целия пост
# 106
И аз се присъединявам към мнението, че резултатите от матурите са НЕ РЕАЛНИ Peace
Още по време на тестовете ви споделих, че в у-щето на детето ми се подсказва избирателно...а явно в някои градове се е подсказвало на всички...какъв е смисълът тогава?
Виж целия пост
# 107
..какъв е смисълът тогава?

Смисълът е Министерството на образованието да си пише актив.  Явно повечето от работещите там нямат нищо общо с образованието и ,освен като ученици, не са влизали в училище.   

Да не говорим за тройките, които учителите пишат само и само да не оставят на изпит , защото после им изсипват куп писарска работа, хиляди протоколи и критерии, и по този начин никой не покрива никакви минимуми.   

И за тая матура на 12 клас , тепърва сега ще изкарат критериите, като първо видят кой какво е направил.  Всички може да са спокойни - едва ли ще има двойки. 
Виж целия пост
# 108
Здравейте!Аз съм 5 клас.Имахме матури и не бяха много леснички.По пожелание на ученика ще се внасят оценките.На нас ни казаха,че ще ни кажат оценките чак на 15-ти,като свършим. Sad


ПРЕОБРАЗУВАНЕ НА ТОЧКИТЕ В ОЦЕНКА
ЗА ВЪНШНОТО ОЦЕНЯВАНЕ В V КЛАС

Точки                Оценка
0 – 6 вкл.           Слаб 2
7 – 10 вкл.         Среден 3
11 – 15 вкл.       Добър 4
16 – 19 вкл.       Много добър 5
20 – 25 вкл.       Отличен 6

А как тогава ще ви ги нанесат след като на 15,06 ще е приключила годината ?
 
Виж целия пост
# 109
Ами, май целта е да не им ги нанесат. Особено, ако на всички са 5 и 6...
Виж целия пост
# 110
Вече ни ги казаха.Незнам защо класната ни каза,че ще ни ги съобщи чак когато приключва годината  Thinking Thinking
Виж целия пост
# 111
дали има публикувани осреднени резултати по училища някъде в интернет? По това лесно може да се ориентира човек дали едно училище е добро или лежи на стари лаври.
Ако някой има линк - да прати! Grinning
Виж целия пост
# 112
дали има публикувани осреднени резултати по училища някъде в интернет? По това лесно може да се ориентира човек дали едно училище е добро или лежи на стари лаври.
Ако някой има линк - да прати! Grinning
Или че в съответното училище са подсказвали повече  Laughing Едва ли ще е показателно - бях писала, че в нашето са подсказвали учителите на поразия.
Може би това е целта - да вдигнат реномето на школото.
Виж целия пост
# 113
Петокласниците от Математическата гимназия в Русе са на 2 място в северна българия след децата от село Бутан-русенско.Това мисля е показателно за коректността на изпитите
Виж целия пост
# 114
Петокласниците от Математическата гимназия в Русе са на 2 място в северна българия след децата от село Бутан-русенско.Това мисля е показателно за коректността на изпитите
Ей, Ани това ме разби  hahaha
Виж целия пост
# 115
 На нас все още не са ни съобщили резултатите .Каза ли са ,че ще ги изнасят в училище ,Вие знаете ли вашите?
Виж целия пост
# 116
Кога ще г и изнасят?! Тя учебната година свърши.
Виж целия пост
# 117
При нас са ги нанесли като срочни без да искат съгласието на учениците /както беше споменато в наредбата/ Mr. Green
Виж целия пост
# 118
На 29 май бяхме на родителска среща и ни казаха всички оценки, дори бяха вече нанесени в дневника  Peace
До днес ги изпитваха за оформяне на срочни и годишни оценки

Сега да питам  newsm78 Имате ли списъци с книги?
Виж целия пост
# 119
Да имаме списък от вчера  Peace
И той е следния:
Паисий Хилендарски - История славянобългарска
Добри Чинтулов - Къде си, вярна ти любов народна?, Вятър ечи, Балкан стене
Л. Каравелов - Хубава си, моя горо
Хр.Ботев - Хайдути
 Иван Вазов - Под игото
Хр.Смирненски - Братчетата на Гаврош
Е. Пелин - Косачи
Й. Йовков - Серафим
А. Далчев - Към родината
В. Ханчев - Художник

Михаил Енде - Приказка без край
О. Уайлд - Щастливият принц
Екзюпери - Малкият принц
Лафонтен - Гълъбът и мравката, Жабата поискала да стане колкото вола
М. Твен - Принцът и просякът
Бр. Нушич - Автобиография
Андерсен - Славеят на китайският император

Това е Wink
При вас в другите градове какви са книгите?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия