Страхотна диета за страхотни тела - 14

  • 13 963
  • 285
# 60
Момичета и аз от утре пак наново...нещо се изложих (както обикновено Crazy)
Лиде идвай да ни насърчаваш!!! Heart Eyes
Виж целия пост
# 61


Добро утро , Страхотни момичета! Hug Hug Hug

Набързо пийвам кафенцето и бягам за работа . После ще се включа по-подробно.


Страхотен ден и минуси!!!  Peace
Виж целия пост
# 62
Добро утро и от мен!
Временно изоставам страхотната, да не ми привиква организма, но си карам с разрешените от нея храни, в същите часове!
Искам да попитам момичета от кое мляко ядете.Купих си ония ден герма 0.1% ама много ми мирише на крава ужасно е.
А чай пък много не обичам сега е лято какви чайчета.Може ли да се замести с нещо друго.
Аз лично закусвам активия натурална, а после някакво мляко, но 2 % - на баба или домлян (обикновено на айрян или таратор)
Аз пропускам чая, само плод хапвам, а също така си овкусявам салатите.
Успех, страхотни момичета.
Ще ви наглеждам! Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 63
Здравейте, Страхотниии! Hug

Скай, добре дошла при нас! Hug

Аз не спазвах точно диетата, но както ви казах се старая , също като БИванова, да се придържам към часовете и храните.
Момченцето ми се пооправи. От утре съм на работа.

Днес закусих с ягоди. На обяд пилешко + краставица. Довечера съм на детски РД и все още не знам как ще се справя. Wink
Кисело мляко си купувам "На баба" ниския %.

Хубав ден от мен!  bouquet
Виж целия пост
# 64
Ей ме на и мен  Crazy

Ние сме  болни всички...много е кофти на топлото да си настинал  Rolling Eyes

Аз ви чета  Hug ,но се чувствам като бездънна яма,която с удовоствие поглъща всичко  Blush Blush Blush Blush Blush Blush

Б_иванова, успех    bouquet

хайде искам да чета минуси....постарайте се да ме радвате  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Наоколо съм  Crazy
Виж целия пост
# 65
Здравейте, Страхотни момичета!  Hug Hug Hug

Днес си наруших диетата, но реших тази седмица да карам малко по-свободно, като гледам като цяло и аз като Б Иванова да се съобразявам с часове и забрани по отношение на храните. Но днес забрани не важаха при мен Embarassed Но всъщност не ме е яд - просто реших да се поотпусна без повод  Mr. Green

КалаHug  много съжалявам , че сте болни - ужасно е в топлото време , наистина    Sad  бързо да оздравявате  Heart Eyes

Сати , Hug радвам се че малкия е вече по-добре!   bouquet



Днес си купих едни сандалки и съм доволна http://images26.snimka.bg/005944134.jpg


Страхотна вечер на всички!  Hug
Виж целия пост
# 66
На мен ми харесва млякото на верея.Ще си копувам от 2% мляко не мисля че много греша просто герма е отврат Sick
Виж целия пост
# 67
Днес се справих добре  Mr. Greenутре ще видим  ooooh!
Виж целия пост
# 68
Записвам се да не ви изгубя. Hug
Виж целия пост
# 69
Лиде, откъде си взе сандалките? Харесват ми!
Виж целия пост
# 70
Добро утро , Страхотни момичета! Hug Hug Hug




МаргиHug на Екзарх Йосиф между Халите и Женския пазар има 2 аутлета на Тенденз един до друг - в този, който е по-близо към Халите си купих сандалите.  Peace

Страхотен ден на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 71
Добро утро и от мен!
Не съм на диета, но ще ви наглеждам, а и себе си да не му изпусна съвсем края!
Но идва лято и ще се храним всички предимно плодово - зеленчуково!
Лиде, много ми харесват сандалките! С много кеф да си ги разхождаш!
Хубав ден! АЗ вече разходих моите чехли (с подобно подметка, не мога да ходя с равни) 3 км.
Много положителни емоции! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 72
Здравейте, момичета!

Лиде, честито, сладки са и са удобни за преход/разходка. Hug
Аз много обичам подметка"танк". Peace

Кала, бързо оздравяване!!!

b_ivanova , аз вървя по пътя също като теб...,но все още съм в 6-цата.

Ще пием ли чай в 16,00 часа,  Страхотни?
 Wink  bouquet
Виж целия пост
# 73
Здравейте, момичета! Отдавна не съм се включвала. От 3 дни не спазвам нищо, просто се ограничавам. Но- първо, защото съм в МЦ, второ, защото здраво съм настинала, гърло, температура и т.н.
Но съм наоколо, да знаете! Hug
Страхотен усмихнат ден от мен!  mrstraetz
Виж целия пост
# 74
 Crazy

Мерси за пожеланията и се надявам скоро да се върна в редиците  Peace

Диас, искрено ти съчувствам  Crazy Бързо оздравяване  Peace

Лиде, и аз имам подобни,много си ги харесвам,но за съжаление от 2-3год си стоят в шкафа   Rolling Eyes

Наоколо съм и аз...може пък покрай вас да пропия чай   Sick Sick Sick
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия