Страхотна диета за страхотни тела - 14

  • 13 963
  • 285
# 75
здравейте всички
ето ме и мен след бала
естествено на него и малко след него беше пълно пиршество в сравнение с диетата но съм много доволна от резултата не че бях дебеле - 55 кг но стигнах 51
мн се радвам че ме подкрепихте и за благодарност ще ви покажа снимки   Embarassed
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ    bouquet
чакайте ме отново след ден два   bouquet
http://www.album.bg/organizer/#
Виж целия пост
# 76
Привет Страхотни!

Отдавна не съм се включвала,но Ви следя.
Бях се поотпуснала пак,но днес ме мори стомашно-чревен вирус и не искам и да помисля за ядене.Дори ми е трудно да мисля за любимото си кафе.На нелюбимия ми чай съм.
Пазете се,защото в къщи го изкарахме всички,очаквам включване и от малката.Държи 1-1.5 дена,но е много кофти.
Хайде наоколо съм и не прекаявайте!
Виж целия пост
# 77
Здравейте, Страхотни момичета!     bouquet

Пропуснах чая в 16 ч , но идвам за вечерната проверка  Laughing

Днес не съм много режимна  ooooh! И изглежда така ще е тази седмица  Embarassed

От понеделник обаче - няма мърдане  Naughty лятото дойде - ами нали трябва да се ходи на море или поне на басейн  Mr. Green

МечтателкаHug съжалявам , че си болна, много неприятно е с тези стомашни вируси - оправяй се бързо!   bouquet А за отпускането - вече ти е простено - важното е да не се отпускаш прекалено- готиното дънково костюмче няма да ти го позволи1  Peace

Росси, Hug браво!  smile3501 smile3501 newsm44 Обаче линка ми иска парола и не мога да го отворя  newsm78

камерън диас  Hug оздравявай бързо!     bouquet

Кала, Сати , b_ivanova, Пипи, Марги  и дсички останали Страхотни   Hug Hug Hug


Приятна и Страхотна вечер на всички!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 78
Да дам отчет и аз - изкарах диетично деня  Rolling Eyes,а утре съм на лунната  #Crazy
Виж целия пост
# 79
Хайде и аз се включвам.Опасни сте,ей.....знаете как да привличате дебеланки:) а сега като стенем сладки мацки,гледай какво става  Hug
Виж целия пост
# 80
Пипи, Hug  браво, миличка   smile3501 smile3501 хванеш ли режима нямаш грешка! Успех с лунната!  newsm10

mariana_jl   welcome  добре дошла  и успешно отслабване  newsm10

Виж целия пост
# 81
Лиде, благодаря! newsm51
Едва говоря, но поне мога да пиша! Mr. Green
Успех на всички диетуващи! Peace
Марианка, успех и на теб! newsm10  Много, много минуси!
И съм наоколо, да знаете!
Виж целия пост
# 82
Привет!  Hug Аз вече съм с вас! Вчера ми беше първият ден на Страхотната! С малки криввания я удържах! Стискайте палци и днес да успея!  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 83
Добро утро  Crazy

Марианка,Абирена добре дошли   bouquet  bouquet  bouquet

Моите любими капучина  Crazy




Наоколо съм май  Crazy





Виж целия пост
# 84
 mariana_jl , добре дошла!

Абирена, чакахме те.  Hug

Момичета, как сте? Много слаба активност тези дни, м ?  Thinking

Болните оздравяха ли?

Аз си карам на белтъчини и мляко...В общи линии съм Страхотна. Wink

Хайде по едно чайче :


Виж целия пост
# 85
До тук с лунната съм ок  Mr. Green прегрешение - 1 домат,но с нетърпение чакам утре да си хапна по план черешки   chef Grinning
Виж целия пост
# 86
Досега съм режимна!  Party Хапнала съм две зелени ябълки и една овчарска салата с много кашкава, месе и яйце... Да не повярваш...   bouquet
Виж целия пост
# 87
Хайде момичета,стегнете се:))Аз днес съм ОК,след малко чечеряме,ноооооооооооо.............няма да се изкуша:)Ще си диетувам.55кг.съм-цел до юли,когато ще ходим на море-48кг.Малко смело,но ще опитам Mr. Green
Виж целия пост
# 88
Вечеряме исках да кажа!:)
Виж целия пост
# 89
Привет!
Наоколо съм, но не съм на диета, старая се да се храня разумно!

Аз си карам на белтъчини и мляко...В общи линии съм Страхотна. Wink

[/b][/color]
И аз горе долу такъв режим си спазвам. Дано не му изпусна края!
Хубав ден!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия