Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Къде ще се проведе срещата на тема „Естествена бебешка хигиена“?
Каква е темата на разказа на Анна В. и защо е интригуващ?
Какви са ползите от практикуването на „Естествена бебешка хигиена“?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Къде ще се проведе срещата на тема „Естествена бебешка хигиена“?
-
Каква е темата на разказа на Анна В. и защо е интригуващ?
Разказът на Анна В. се върти около концепцията за „Естествена бебешка хигиена“ (EBH), която включва обучение на бебета да контролират нуждите си без пелени. Този подход е интригуващ, тъй като предлага алтернатива на конвенционалните практики за пелени и може да бъде от полза за родители, които се интересуват от него.
-
Какви са ползите от практикуването на „Естествена бебешка хигиена“?
-
Какви са предизвикателствата при практикуването на естествена бебешка хигиена?
-
Какви са препоръките на педиатрите относно използването на памперси и захранването на бебето?
От 12 часа вече два чифта гащи напикахме.... на първия чифт сложих тензухена пеленка, но всичко прогизна, пък и малко груба ми се видя между крачката (бебчо е момченце), а на втория чифт, ако щете вярвайте сложих дамска превръзка...
Още ден, два, три и може да отложим за по нататък... ако видя някакви знаци.... Когато беше по-малък го познавах кога ще ака и може би щях да успея, но сега вече и това не показва....
Успех!
Когато му се пишка, се случва да дойде при мен и да започне да ме бута и да нервничи. Сяда доброволно на гърнето и когато приключи, протяга ръце към мен да го вдигам. Честно казано, не вярвах, че ще успеем да стигнем дотук толкова бързо. Със сигурност ще имаме още доста пикливи периоди, ще пера наакани гащи и т.н., но вече знам, че ще се справим. 
изложих се в стремежа си да покажа колко добре му усещам нуждите). За свое оправдание мога да кажа само, че таи нощ по изключение му обух гащи и пижама "да не настине". Но явно се потвърждава това, което и друг път вече съм забелязвала - когато е обут с нещо по-плътно от просто гащи, явно е с усещането, че може да пишка на воля, и изобщо не се сдържа. 
и ми казват, че детето е малко и да не го мъча... Е, имам малко напредък... купихме вчера гърне, ама ми се вижда малко неудобно и тези дни ще купя малко легенче и .... ЗАПОЧВАМ.
