Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Къде ще се проведе срещата на тема „Естествена бебешка хигиена“?
Каква е темата на разказа на Анна В. и защо е интригуващ?
Какви са ползите от практикуването на „Естествена бебешка хигиена“?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Къде ще се проведе срещата на тема „Естествена бебешка хигиена“?
-
Каква е темата на разказа на Анна В. и защо е интригуващ?
Разказът на Анна В. се върти около концепцията за „Естествена бебешка хигиена“ (EBH), която включва обучение на бебета да контролират нуждите си без пелени. Този подход е интригуващ, тъй като предлага алтернатива на конвенционалните практики за пелени и може да бъде от полза за родители, които се интересуват от него.
-
Какви са ползите от практикуването на „Естествена бебешка хигиена“?
-
Какви са предизвикателствата при практикуването на естествена бебешка хигиена?
-
Какви са препоръките на педиатрите относно използването на памперси и захранването на бебето?


Когато човек търси толерантност, е добре и да дава същото на другите.
Имаше и една млада майка със свекърва си и се боя, че девойчето впоследствие си отнесе лекция колко е вреден памперсът и как са се гледали деца навремето.
Недей! Ако трябва сложи памперса пак за някой ден. Мислиш ли, че боя ще реши нещо? Само ще се чувстваш кофти и виновна след това. Пък и няма смисъл от толкова амбиция... Ако ти идва в повечко, просто сложи памперс за няколко часа и когато си във форма се пробвай пак с гащички. 
УСПЯХ, УСПЯХ .... е само веднъж, но пак е нещо, нали? Значи да ви кажа какво стана....След като ви четох днес реших, че няма да ви разочаровам и ще опитам... И без това беше ужасна жега и детето хлечеше... Та свалих памперса, взех легенче и започнах да го приканвам. Така висяхме над легенчето 3-5 мин и на него му доскуча и започна да се изпъва и дърпа. В момента, в който го оставих на леглото опикахме всичко наоколо. А може би, като се изпъваше ми е казвал по някакъв начин, че му се пишка, сега като се замисля....
След това докато го кърмих се изака в легенчето.... УРАААА.....
Цял следобед изкарахме без памперс и го изпуснах още три пъти да пишка в гащите.
Тези два дни обаче има запек милото и не е съвсем спокоен, така че му сложих за вечерта памперса. Даже мисля докато не се оправи да не го закачам. Не се извинявам и не се оправдавам. Щом днес се престраших ще продължа. Не мисля лятото да си мъча детето в памперс. Хайде, че се улях. Съжалявам за дългия пост.