Първокласници във ваканция/17/

  • 36 934
  • 261
# 105
Добре, де!
Oт къде ги купувате тея читателски дневници? Aз не знам къде да търся.  Thinking
Дали ще ги има в Orange?  newsm78
Виж целия пост
# 106
Аз купих от бутка за вестници на Кр. село - 2лв.
Сигурно и в Ориндж ще има, ако пък не Славейков е на две крачки.
Виж целия пост
# 107
Сигурно и в Ориндж ще има, ако пък не Славейков е на две крачки.
Mерси, ще проверя.  Hug
А, 2 крачки! от Бизнес Парка до Славейков 2 ли,  ги виждаш?  Mr. Green
Виж целия пост
# 108
И моята щерка от зеленото училище ни донесе камъни-10 бр, но поне малки  Laughing - избирала някакви слюдести блестящи, прачета гранит и мрамор.
Харесало й е зеленото, но не беше толкова очарована като миналата година. Всичкият багаж ни е наличен, прибран точно така както аз съм го била сложила и отделила мръсните дрехи в пликове.
Беше си запазила една вафла да си има за навръщане, ама тя вече беше станала на сол. Много беше изморена снощи, само се изкъпа, поразрови в чинията и си легна.
 
Виж целия пост
# 109
Сигурно и в Ориндж ще има, ако пък не Славейков е на две крачки.
Mерси, ще проверя.  Hug
А, 2 крачки! от Бизнес Парка до Славейков 2 ли,  ги виждаш?  Mr. Green
За Ориндж на Графа си мислех аз.
Копче, я кажи по немски какво имат вашите за четене? Дай идея за нещо, което да гледаме или слушаме поне.
Виж целия пост
# 110
При нас камъните са от морето. Традицията е от времето на баткото, а камъни се вземат за морската костенурка /която втора петилетка не ще да се материализира в къщи. Една вече беше уморена и с мъжо смятаме любовта към природата да е в други форми/. Миналата седмица от Сол Несебър домъкнахме камъни от плажа, слязохме за 10 минути и резултата - 3 камъка и десетина миди. Стоят си увити на плота в кухнята и чакат по погрешка да бъдат изхвърлени.
Виж целия пост
# 111
http://books.balkanatolia.com/c/sl-b/mid-292/p-p/id-16535/chitat … lski-dnevnik.html
ние имаме такъв, но се оказа, че е с широки редове и не може да пише в него. За това въобще не се бях замислила. Сега намерих такъв, но не знам дали и той е с широки редове.  http://www.book.store.bg/c/p-p/m-237/id-23251/chitatelski-dnevnik.html
Иначе води война с  дядо си, защото я карал да чете много, но вече почти не се оплаква, явно се примири. Мислех да карам свекърва ми да и прави диктовки, но онзи ден извадих някакви чушки от фризера, които ми беше дала и прочетох листчето отгоре "пръжени" и се отказах. 
Виж целия пост
# 112
kiki77 , ние имаме червения дневник. И той е с широки редове. Никол вече попълни първите страници - приключихме с общи усилия Laughing "Приключенията на Пинокио" Аз мислех, че ще и бъде трудно на широките редове, но се справи добре Peace
Сега чете Карлсон. И по някоя басня за разнообразие. От днес включих и по някоя страница със задачи от сборника Confused
Виж целия пост
# 113
Нашия дневник е като първия, който кики77 е показала.
Иван няма проблеми с широките редове. Направи първото описание днес в новия дневник - Пипи. Остави си само полето за най-драматичната ситуация и за основната идея, защото му остават още няколко глави, а и това с идеята на книгата нещо не го схвана от моето обяснение.
Виж целия пост
# 114
Копче, я кажи по немски какво имат вашите за четене? Дай идея за нещо, което да гледаме или слушаме поне.
О, те още не са свършили с немският. Ще учат до 13.06.  Wink
Още не е дала госпожата им задачите за ваканцията.
Ама, като видях по математика и български колко има вече, а и четенето на тези книги... направо се плаша ooooh!.
Представям си тази по немски, какви ваканционни ръкописи ще им даде.  #Crazy
Та още нищо не мога да кажа.
Гледам, че са им подарили, сега при раздаването на грамотите по немски на 04.06., по една немска книжка за часовника. Ама заглави не помня, така я прелистих набързо само. Wink
Иначе завършихме 1ви клас с 5 по немски.  Simple Smile
Писала е: писмени умения- 5,30; устни-5. Обща оценка за годината- 5.

А, уж, нямало цифрови оценки в 1-ви клас. Wink
Виж целия пост
# 115
Копче, я кажи по немски какво имат вашите за четене? Дай идея за нещо, което да гледаме или слушаме поне.
О, те още не са свършили с немският. Ще учат до 13.06.  Wink
Още не е дала госпожата им задачите за ваканцията.
Ама, като видях по математика и български колко има вече, а и четенето на тези книги... направо се плаша ooooh!.
Представям си тази по немски, какви ваканционни ръкописи ще им даде.  #Crazy
Та още нищо не мога да кажа.
Гледам, че са им подарили, сега при раздаването на грамотите по немски на 04.06., по една немска книжка за часовника. Ама заглави не помня, така я прелистих набързо само. Wink
Иначе завършихме 1ви клас с 5 по немски.  Simple Smile
Писала е: писмени умения- 5,30; устни-5. Обща оценка за годината- 5.

А, уж, нямало цифрови оценки в 1-ви клас. Wink
Аз още есента бях писала, че в първи клас има цифрови оценки, но някак си не се възприе за достоверно.
Виж целия пост
# 116
Единствено и само по език може да стане това нещо. Защо, не знам. Там системата не ми е ясна. Mr. Green
Виж целия пост
# 117
Днес отново излизам във ваканция, този път с шестокласника и в къщи купона ще е пълен. Моята госпожица май че е пратила читателския ентусиазъм на екскурзия, уж чете Хитър Петър, а все на едно място стои. Ама програмата с филмите по детските канали й е по-интересно четиво.
Виж целия пост
# 118
Моята щерка също чете Хитър Петър. Определила съм по 20 стр. на ден.
А да ви попитам - задачи решавате ли, че ние май нещо ги оставихме на заден план с това четене...
Виж целия пост
# 119
Моята госпожица първо си реши някакви ваканционни книжки със задачи и сега чете само. Таблицата ще я учим август месец на морето с мидички.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия