Набор 2001

  • 16 647
  • 327
# 150
Гита Ог, в Кожния диспансер има една професорка, но не й помня името. А не мислиш ли, че трябва да отидете на алерголог?
Виж целия пост
# 151
Фантич честито!!!
Браво на дечицата!
Гита Ог и аз се замислих, че сте за алерголог по-скоро. Аз мойте хубавци ги водя в МА при д-р Стаевска - внимателна е, обяснява добре и предписва доста неща като те упътва кое кога да взимаш и кое с кое можеш да заместиш.
Виж целия пост
# 152
Фантичка, честито!... Обаче умрях да се хиля с твоята благодарност Joy

   Embarassed Crazy Ми то голяма радост,голямо чудо. Mr. Green
Виж целия пост
# 153
И аз за алерголог мисля, но да пие Зиртек и да мажем с кортикостероид, и да не минава.... newsm78  Като бебе, от едно мазане с Елоком, се оправяше. Друг е въпроса, че после пак излизаха, докато не я минах на диета. Плюс това нямам идея от какво може да е. Преди си знаех да дебна за реакции, но от много отдавна яде всичко без проблеми. Та и аз не знам алерголог или кожен да търся. Ако е алерголог-Мустков мисля да е.
Виж целия пост
# 154
И аз за алерголог мисля, но да пие Зиртек и да мажем с кортикостероид, и да не минава.... b]
Има антиалергини лекарства с различно действие и може Зиртека да не е най-подходящото. Миналия месец Рая имаше кожна алергична реакция и й изписаха различни сиропи.
Виж целия пост
# 155
И аз за алерголог мисля, но да пие Зиртек и да мажем с кортикостероид, и да не минава.... newsm78  Като бебе, от едно мазане с Елоком, се оправяше. Друг е въпроса, че после пак излизаха, докато не я минах на диета. Плюс това нямам идея от какво може да е. Преди си знаех да дебна за реакции, но от много отдавна яде всичко без проблеми. Та и аз не знам алерголог или кожен да търся. Ако е алерголог-Мустков мисля да е.

Гита Ог пие ли витамини?
Ако пие внимателно прочети състава и дали в него има селен. Спри и ги за седмица, ако е така да видиш дали ще се махне обрива.
Аз навремето така се бях изринала бременна в 6-ти месец от Матерната Crazy - няма такъв ужас...
А стария Мустаков приема ли още? Защото младия леко ми е въздухарест Confused
Виж целия пост
# 156
И аз за алерголог мисля, но да пие Зиртек и да мажем с кортикостероид, и да не минава.... b]
Има антиалергини лекарства с различно действие и може Зиртека да не е най-подходящото. Миналия месец Рая имаше кожна алергична реакция и й изписаха разлчни сиропи.

Хм, ти сега ми хвърли съмнения. До сега винаги е действал, пък и нали се води от пречистените  newsm78 Даже преди години(на около 3г да е била) ме викнаха да си взема детето от градината, защото имаха съмнение за скарлатина. На втория ден от Зиртека нямаше пъпки. Май наистина при алерголог ще ходим

Lennyh
, може ли на ЛС координати+цени на д-р Стаевска?


И аз за алерголог мисля, но да пие Зиртек и да мажем с кортикостероид, и да не минава.... newsm78  Като бебе, от едно мазане с Елоком, се оправяше. Друг е въпроса, че после пак излизаха, докато не я минах на диета. Плюс това нямам идея от какво може да е. Преди си знаех да дебна за реакции, но от много отдавна яде всичко без проблеми. Та и аз не знам алерголог или кожен да търся. Ако е алерголог-Мустков мисля да е.

Гита Ог пие ли витамини?
Ако пие внимателно прочети състава и дали в него има селен. Спри и ги за седмица, ако е така да видиш дали ще се махне обрива.
Аз навремето така се бях изринала бременна в 6-ти месец от Матерната Crazy - няма такъв ужас...
А стария Мустаков приема ли още? Защото младия леко ми е въздухарест Confused

Старият почина отдавна. Но и младия е много добър. Благодарение на него и преди това баща му на една приятелка децата се спасиха от помпата за астма. Много зверска диета за известно време и сега са о.К.

Витамини не пие, само Цитросепт, който го е пила от мъничка, а и известно време го бях спряла, защото се съмнявах да не е от него този обрив. Не се махнаха и сега пак й давам, защото е болна в момента.
Виж целия пост
# 157
ние сме  приети в училището  което искахме с английска паралелка Joy Joy Joy Joy bowuu .Криси каза там ще съм и т ова си е.И  в 3 те училища сме приети но се оказа че ще са в 1клас с гаджето ми та ще успеят да си продължът дръжбата която до сега е 5 г Mr. Green Mr. GreenТя милата скачаше от радост както и КРИС де голямо радване голямо чудо беше.Освен  това се оказа че има още 4 деца който познава.Класа ще е 1Б клас  На 10.06 от 18 ще е родителска срещаТа ще видиме какво ще ни поизръсят hahaha
Виж целия пост
# 158
Орхидейка това в 18-то ли?
Там ли ще го записваш?
Иначе е много хубаво, че има познати дечица. Лъчи дето е такова диване страдаше много по децата от групата. Някъде 3-4 месеца вече ходеше в Шилера и една вечер поиска да си гледа снимките с госпожите и децата от градината. И един такъв тъжееен, тъжееен. Сега като че ли посвикна малко, но все още няма такива приятелчета както в градината.
Виж целия пост
# 159
Орхидейка това в 18-то ли?
Там ли ще го записваш?
Иначе е много хубаво, че има познати дечица. Лъчи дето е такова диване страдаше много по децата от групата. Някъде 3-4 месеца вече ходеше в Шилера и една вечер поиска да си гледа снимките с госпожите и децата от градината. И един такъв тъжееен, тъжееен. Сега като че ли посвикна малко, но все още няма такива приятелчета както в градината.
Да в 18 то  той затова беше много щастлив .В училището което аз исках вчера бях на родителска много спокойно ,тихо и децата едни кротки,нашия обаче като се свиллллл........... а не е такова дете .Не та не искам си при  мойте другари вика и това си е Confused
Виж целия пост
# 160
оф ние преди малко се върнахме от Пирогов, Лора си защипала пръстите в движещ асансьор  Shocked не съм била и не съмвидял какво е станало. добре, че няма счупване, НО сме със среизони рани на пръстите и превръзка  #Crazy да не смееш да го пуснеш с асансьора
размина се сревнително леко, но аз се заредих с какви ли не гадости от детска травматология  Sad
Виж целия пост
# 161
xai, вцепених се като прочетох поста ти  Confused Слава Богу, че е малкият дявол  Hug
Виж целия пост
# 162
xai, сигурно я боли, но добре, че не се е случило нещо по-лошо. Като малка си заклещих пръста в асансьора. За малко да остана без пръст. Все още имам белег, но това не е толкова страшно.
Малко се притеснявам от адаптацията в училище. Нашия не познава никой. И днес изглеждаше леко стреснат. Но се надявам бързо да намери приятели.
Фантичка, сигурно няма да сме заедно - не можах да говоря с Маринова и реших, че каквото стане - това да е.
Ще е много хубаво ако има и други деца от 129-та градина в 107-мо училище. Поне засега не видях познати майки.
Виж целия пост
# 163
момичета благодаря за покрепата  Hug
за училище чакам списък на 15/06 за записаните деца, за сега уж всичко е наред, но да  видим щото малкия беше записан под №1 градината сега е чакащ №4 от резервите  Confused
Виж целия пост
# 164
Лелее, xai, добре, че "тънко" сте се разминали.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия