Набор 2001

  • 16 639
  • 327
# 255
Утре съм на родителска, да видим какво ще кажат
Дано сме случили на учителка  Praynig
Oх и ние сме утре от 18ч много ми е притеснено .Една мама чието детенце е там 3 клас каза че щяли да ни искат по 100 лв за 4 години за ремонт на стаята.Второто дете сега ще е с Крис 1 клас там те са от една груша в детската.Та 100 лева ми се виждат много за цялата година било ама утре ще вудиме и ще пиша.
Виж целия пост
# 256
Да бе тия са кожодери, 100 лв., и къде ще отидат тия сто лева. А ще направят ли ремонт или кой знае.

А на нас утре ни излиза класирането и вече ще видим последно, надявам се че няма да имаме проблеми и ще се запишем вече!  Hug
Виж целия пост
# 257
Плашите ме с тия спонсорства.
Виж целия пост
# 258
Плашите ме с тия спонсорства.
Дано да е само слух.Аз лично никак не искам да учи там ама реве и се тръшка половината група са там и .............
Виж целия пост
# 259
А само деца,които ще учат там ли вземат.И от колко до колко часа са?  newsm78
Джони каза, че май само деца, които ще учат там могат да ходят. Но и той не е сигурен.
Трябва да попитам.

Цитат
София, ж.к. “Надежда”, ул.”Дравски бой” №7, тел.938 70 15, e-mail: OU16@abv.bg
Сигурно на мейл ще отговорят Simple Smile
Виж целия пост
# 260
хе хее, аз докато се запиша в новата тема и тя свършила  Crazy Ходя на лекции и чак сега влизам да ви попрочета  Flutter  с кафенце преди да тръгна.

При нас е доста кофти положението с лятното разпределение на отпуските, за да се получат 3 месеца  ooooh! Голямата даже ще се наложи да ходи с баба си на работа 2 седмици  ooooh! , а малката ще е на ясла. А за август не ми се мисли какво ще става...

Погледнах последните постове - ама какви са тия пари, бе, хора... И в училищата ли ще правим ремонт   Crossing Arms  Кошмар, общините ли са виновни, че не разпределят парите или просто им е по-лесно да рекетират родителите  #Cussing out , безобразие, за какво плащаме данъци тогава  ooooh!
На нас не са ни казали за родителска среща, макар и да исках да има.

Айде да бягам, че ще закъснея с тия задръствания  Crazy  Слънчев ден на всички!!!  Hug
Виж целия пост
# 261
На нас за ремонт не ни каза госпожата, но каза, че трябва да съберем пари, защото тестовете които ще правят ги снимат в училище и ксерокса е 0,15 ст. на страница. Такива ли се вече цените на ксерокопие? Нещо много ми се вижда.Миналата година бяха искали по 50 лв. от дете за пердета. Това ми каза съседка с първолак тогава. Като сметнах 25 деца по 50лв.- трябва да са били страхотни пердета. Thinking
Предполагам, че септември ще си кажат, ако искат пари. Като са сигурни колко деца са се записали. Сега на родителската списъка на класа беше от 20 деца, но нямаше 20 родителя.
Виж целия пост
# 262
Ан-Мари - добре дошла!!!  Hug Много е хубаво в къщи, особено след болницата  Party. Много поздрави и целувки от нас с Йоана!   bouquet
Мерси, мерси Simple Smile Вярно, че няма нищо по-хубаво от дома. И Алекс май усеща, че е у дома, спи като къпан Simple Smile
Вие преместихте ли се? Ще пием кафе, само да се оправи времето Simple Smile
Дияна тъкмо днес ме питаше кога ще го разхождаме с количката.
Амиии, не още. Но до края на този месец ще е факт вече  Grinning. Започнахме да преместваме вече някои неща де, втрещена съм колко много багаж имаме всъщност... уж малък апартамент  newsm78.
Радвам се, че Алекс спинка - само така, да може и мама да си почива Simple Smile. Много ще се радвам, ако наистина успеем да се видим на кафенце!  Hug Ако някой ден ви се разхожда до южния парк - свиркай!  Flutter
Ние имаме РС този четвъртък - дано сме при свястната г-жа...  Praynig
Виж целия пост
# 263
Ей ни и нас.Родителската мина добре но многооо дълго.не ни го казаха направо но кактомоята приятелка ми каза 100 лв . не ни карат на сила но всичко което са постигали било благодарение на родителите.Ако не дадем паричките  ще даваме по 20 лв за ток на годинаи  някакви застраховки(иначе отпадат тези неща)Ще се изучава 1 език до 7 клас от сега #Cussing outУчебниците по чужд език ще се купуват.Дадоха ни и списък колко тетратки ,линияи там други неща за закупуването на децата.Госпожата ми се видя мила но то ще покаже Laughing
Виж целия пост
# 264
и нашата мина, няма да плащаме нищо, освен ако ги запишем на плуване- за бусче
една майка предложи да им купим автомат за вода като в детската, но това ще се реши през септември
г-жата от занималнята се оказа че ми е съседка  Party
половината клас ще е от нейната група от детската, което е най- хубавото
Виж целия пост
# 265
Момичета, на някоя от Вас при записването в училище да са и искали Удостоверение за преместване, което детската градина трябва да издаде, освен Удостоверението за завършена предучилищна група? Такова ми поискаха вчера и останах много учудена.

Иначе ние сме добре. Тече последната ни седмица в ДГ - на зелено училище сме и дано не завали до края на седмицата.

После заминават със сестра си на село при баба, а ние с тати почваме ремонт #Cussing out
Виж целия пост
# 266
И нашата родителска среща мина (записахме го в 36-то). Не са ни искали пари за сега. Учебниците по Английски ще се купуват от нас само тази година. Има платени и безплатни извънкласни дейности, не сме решили все още на какво ще ходи. Ще има и безплатна занималня, но от 4-рите класа само 36 деца ще може да я посещават. Раздадоха разни частни занимални рекламни материали. Директорката ги похвали много. Не е ясно още при коя госпожа ще сме, класовете се определяли в края на Август. Не са ми искали никакви бележки за напускане на детска градина. Вики все още си ходи в градината и те са на Зелено сега. Дано до Петък да не вали  Praynig.
Виж целия пост
# 267
Момичета, на някоя от Вас при записването в училище да са и искали Удостоверение за преместване, което детската градина трябва да издаде, освен Удостоверението за завършена предучилищна група? Такова ми поискаха вчера и останах много учудена...
Да, това е т.нар. отпускно, за което се спомена преди време в темата. Издава се в последния ден, в който детето ще посещава градина и се носи в училище  Peace
Виж целия пост
# 268
Момичета, на някоя от Вас при записването в училище да са и искали Удостоверение за преместване, което детската градина трябва да издаде, освен Удостоверението за завършена предучилищна група? Такова ми поискаха вчера и останах много учудена...
Да, това е т.нар. отпускно, за което се спомена преди време в темата. Издава се в последния ден, в който детето ще посещава градина и се носи в училище  Peace
И аз не го знаех това... Благодаря!
Виж целия пост
# 269
На мен ми искаха в училището въпросното Удостоверение за преместване. Казаха ми, че без него детето не е записано. Но това явно е изискване, което не е задължително за всяко училище, по-важно е да се занесе Удостоверението за завършена подготвителна група.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия