Ранно приучване на гърне

  • 37 391
  • 332
# 150
Малеее, Ивонска съвсем си изпусна нервите.

На мен не сте ми досадни, майки практикуващи ЕБХ, напротив, съжалявам, че не съм ви срещнала по-рано.
Впрочем, вашите деца са доказателството, че децата  могат да контролират сфинктерите си много преди заветните 2 години.Това противоречи на Додсън и явно много дразни Ивонска.

Виж целия пост
# 151
Дъщеря ми започна да седи на гърне на 7 месечна възраст. На 1 г. и 8 м. беше без абсолютно никакви памперси.

Доста време ти е отнело Thinking Моята за една седмица го махна, но сигурно защото го махнахме, когато детето беше достатъчно голямо, за да разбере какво се иска от него!
Виж целия пост
# 152
Малеее, Ивонска съвсем си изпусна нервите.

На мен не сте ми досадни, майки практикуващи ЕБХ, напротив, съжалявам, че не съм ви срещнала по-рано.
Впрочем, вашите деца са доказателството, че децата  могат да контролират сфинктерите си много преди заветните 2 години.Това противоречи на Додсън и явно много дразни Ивонска.



Ти, като пешка, нямаш място при цариците Mr. Green
Та, понеже явно не разбираш, да ти обясня! Децата на ЕБХ няма как да махнат памперс при положение, че са нямали такъв! Има тема за ЕБХ, приятно прекарване ти желая!

Виж целия пост
# 153
Малеее, Ивонска съвсем си изпусна нервите.

На мен не сте ми досадни, майки практикуващи ЕБХ, напротив, съжалявам, че не съм ви срещнала по-рано.
Впрочем, вашите деца са доказателството, че децата  могат да контролират сфинктерите си много преди заветните 2 години.Това противоречи на Додсън и явно много дразни Ивонска.

Пак не си разбрала същественото, няма да разбереш за какво става дума.  Hug
Виж целия пост
# 154
Ми и на мен не ми е много приятно да затрупват ниви и полета с памперси,ма не съм се разкрещяла:"ходете си по родните места да си гледате децата".
Всеки има право на място под слънцето...докато има място де.
Пандора,вие майките на деца с малка разлика все някак успявате да ги храните,приспивате и да си играете с тях нали?
Стилияна,фактът че има тема за ЕБХ означава ли,че ние нямаме право на мнение по други въпроси обсъждани в бг-мама?А за цариците и пешките какво искаш да кажеш?
Виж целия пост
# 155
Пак не си разбрала същественото, няма да разбереш за какво става дума.  Hug

Много удобна е позата "колко много имам да кажа, но не ме разбират"!

Точно теб вече не искам и да те разбера,топките ми все са ниски, а ти продължаваш да се напъваш.  Peace

Ти, като пешка, нямаш място при цариците Mr. Green

Суетата е любимият ми грях!
Виж целия пост
# 156
А за цариците и пешките какво искаш да кажеш?
Малоумна заигравка с ника ми. hahaha
Виж целия пост
# 157
Всеки има право на място под слънцето...докато има място де.

Да. И тук обсъждаме преминаването от памперс към гърне. Това не може да ти е убегнало... Авторката не пита "памперс или ЕБХ", надявам се и това разбираш.
Виж целия пост
# 158
А за цариците и пешките какво искаш да кажеш?
Малоумна заигравка с ника ми. hahaha

Охарактеризирала си сама себе си още когато си се титулувала като пешка.  Mr. Green Сега някой друг е малоумен...  Mr. Green
Виж целия пост
# 159
Гадно е да те матират с пешка, нали Ивонска?
Виж целия пост
# 160
Гадно е да те матират с пешка, нали Ивонска?

Ти 8 страници не можа да вденеш за какво говорим, кое точно празнуваш, мацко?
Виж целия пост
# 161
Пандора,вие майките на деца с малка разлика все някак успявате да ги храните,приспивате и да си играете с тях нали?
Стилияна,фактът че има тема за ЕБХ означава ли,че ние нямаме право на мнение по други въпроси обсъждани в бг-мама?

Разбира се, че не Peace И не ме разбирай погрешно - това че не практикувам ЕБХ не означава, че съм против! Просто тук обсъждаме нещо съвсем друго Grinning
Виж целия пост
# 162
Гадно е да те матират с пешка, нали Ивонска?

Ти 8 страници не можа да вденеш за какво говорим, кое точно празнуваш, мацко?

 hahaha hahaha hahaha На бас че и тя не знае Mr. Green
Виж целия пост
# 163
Шах ли играете  Whistling

Темата има нужда от пампарЗ че се изпускаме нЕкои  Wink Sunglasses

*без лоши чуства   bouquet
Виж целия пост
# 164
Гадно е да те матират с пешка, нали Ивонска?

Ти 8 страници не можа да вденеш за какво говорим, кое точно празнуваш, мацко?

 hahaha hahaha hahaha На бас че и тя не знае Mr. Green

А, знае бе - мат съм, но не знае само по кой въпрос.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия