ЮЛСКИ бебчовци '08 (тема 63)

  • 12 170
  • 302
# 225
Като се има и предвид, че ще си дойде по нощите, сигурно ще е така  newsm53.

Оф, и аз искам Mr. Green ма моя го хвана шубето като ме гледа как ходя и охкам hahaha
Виж целия пост
# 226
Като се има и предвид, че ще си дойде по нощите, сигурно ще е така  newsm53.

Оф, и аз искам Mr. Green ма моя го хвана шубето като ме гледа как ходя и охкам hahaha
Пък при нас е обратното-моя иска,а аз не ща щото си мисля да не взема да ходя да раждам.Нещо все още ми се иска да сме 2 в 1.Даже сега ме чака, а аз си вися тук.
Виж целия пост
# 227
Ние пък и двамата нямаме смелост за такива работи повече от три месеца вече. Направо съм забравила как се прави  Joy
Виж целия пост
# 228
Гледах Отчаяни съпруги, там девойчето се оказа бременно и ходи да повръща, което ме подсети колко ни беше гадно в началните месеци, а сега дори не се сещаме за това Grinning
Виж целия пост
# 229
С благодарност си спомням това време Sunglasses Добре че 1-2 месеца ми се гадеше и почти не се храних, че сега щях да съм още 3-4 кила отгоре Mr. Green
Виж целия пост
# 230
Пфууу, значи аз ако не бях повръщала щях да съм двойно по-едра от сега  tooth
Виж целия пост
# 231
С благодарност си спомням това време Sunglasses Добре че 1-2 месеца ми се гадеше и почти не се храних, че сега щях да съм още 3-4 кила отгоре Mr. Green


 Joy Joy Joy И аз така

Кой ме питаше за слинга newsm78 Взех го от една от мартенските мами/ тези с дечица колкото Дени/ От миналата година го чакам, че тя има второ дете. Много ми е кеф Grinning
Виж целия пост
# 232
Белинда, започвам образоването за кърменето. Четох статия -превод от чужд печат и излиза, че бебето не трябва да слиза от гърдата поне 2 седмици и идват около 18 кърменета. Наистина ли е така? Продължавам да чета.
Виж целия пост
# 233
Четвъртък - 12/6 - бебешкият шкаф е сглобен  Отне 4 дни. Joy Мисията продължава - наред е леглото  bowuu

Момичета, какво правите като седите сега вкъщи?  newsm78 На мен ми избиха сачмите - освен да подреждам, да пера, да гладя, да готвя (въйййй - като стара домакиня демек Wink и да гледам филми ) друго вкъщи не намирам да правя. Но тези дейности взеха да ми писват пък не остана за чистене, за пране, за гладене...пък и сезоните на Сексът и Градът са на изчерпване... Приятелките ми все работят и през деня ми е много трудно да измисля друго. Та вие какво правите??
Виж целия пост
# 234
Седя във форума...
Виж целия пост
# 235

И аз така Peace
И на мен не ми се готви и чисти, но пък и така както седя без работа ме хващат бесовете.
Сексът и градът го знам наизуст, трябва да си намеря някой друг сериал newsm78
Виж целия пост
# 236
Като се има предвид че първите 3 месеца свалих 6 кг. направо не ми се мисли на какво щях да приличам ако не бях повръщала . А като се сетя че тогава само се молих да спре гадното повръщане сега ми е смешно  Mr. Green
Дуци и на мен не ми пораснаха цици или поне не отпред . За сметка на тях по гърба и ръцете се налях като за д чашка  Mr. Green
ДеЩо , сиропа от бъз се прави като този от вишни, изварява се със захар, става концентрат  и после се разрежда с вода . Детските ми спомени са за нещо много свежо . Може да си взема от тези пакетчета чай , за които писахте и да си го направя студен , да видим дали няма да стане като сироп .

Момичета, какво правите като седите сега вкъщи?  

Аз се ровя в нета и предимно пъшкам . А за чистене и подреждане , явно аз съм най-мързеливата тук , защото нищо не пипам . Даже чакам мъжа ми да изкара измитите чинии от миялната и да я зареди наново за да не се навеждам . Просто нищо не ми се прави .
Виж целия пост
# 237
С благодарност си спомням това време Sunglasses Добре че 1-2 месеца ми се гадеше и почти не се храних, че сега щях да съм още 3-4 кила отгоре Mr. Green
Аз не съм повръщала и първите 5-6 кила ги качих още след 3 месеца...Обаче ми се гадеше....Но това не ме спираше да ям ...Ядене-гадене-ядене...Така беше..Добре 4е това мина  ooooh!
Секс през бременността си почти не съм правила, но не ми се и прави  Rolling Eyes От февруари - март, дори опити няма за такъв - нещо не се чувствам подвижна и секси на тези килограми.Мъжа ми се страхува пък...Но ще си наваксаааммм smile3508
Виж целия пост
# 238
джолити, наслаждавай се на това. Няма да е задълго. Сега е моментът да прочетеш каквото искаш, да гледаш каквото искаш, да отделиш двойно време за поддръжка, дори да ти се струва, че няма смисъл......аз мога сега по цял ден да се мажа с нещо, да се лакирам или да се скубя....и си вярвам, че това ще има ефект и след раждането. Ама пък нямам толкова време като тебе.
Когато наистина нямам задължения, седя във форума, плета, чатя, наскоро успях две книжки да прочета....но домакинската работа не е признак че ставаш лелка, приеми го като създаване на уют, което друг не може да постигне......

пърли - за подутите глезени също. Освен това обиколката на корема ми е 107 см.
Виж целия пост
# 239
Пфууу, накарахте ме и аз да стана от леглото и да се меря Confused
101 обиколка. А стартирах от 63 Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия