Набор 2001 - 14

  • 16 453
  • 316
# 135
Рибка - весел празник за всички вас!!!   bouquet  bouquet  bouquet
Много щастие и късмет да съпътстват голямото момиче и от ухажори да не се отървете Heart Eyes
Виж целия пост
# 136
Честит празник на малката,пораснала Сузи от късмет и усмивки да не се отърве Praynig  bouquet
Виж целия пост
# 137
Честито на порасналата Сузи Simple Smile

Орхидейке най-вероятно е от слънцето. Като малка от време на време правех такива номера на баба ми и вуйна. Като се просна с 39 и не мога да стана цял ден. Вуйна ми само ме проверяваше мърдам ли. На другият ден съм като кукуряк, все едно нищо не е имало. Аз съм изгаряла и на облаци и на сянка. Слънцето вече е съкс.

Ан МариВсичко е ок, щом свършва ок, нали...
Пилито така е. Видяхме днес дядото. Той се смее и гали Дияна "изяде ли шамарчето". Казах, че само сме се карали Simple Smile Дияна е тъжна, защото Габи замина за Мадрид. Сигурно ще си дойде чак на есен. Ако си дойде де.
Лятото по градовете не остават деца.

Фантичка де е тоз басейн - Леда?

Виж целия пост
# 138
An Mary, някъде до зоологическата е, ако не бъркам, мисля че е близо до Симеоновско шосе.
Виж целия пост
# 139
Орхидейка, две приятелчета на Танти са с висока температура в момента(единия от вчера, другия от днес). Май си има някакъв летен вирус, тазгодишен модел.
Виж целия пост
# 140
Орхидейка, две приятелчета на Танти са с висока температура в момента(единия от вчера, другия от днес). Май си има някакъв летен вирус, тазгодишен модел.
ами на негосега нищо му няма явно е бил топлинен удар защото температурата беще само за през ноща  сега си дивее на воля ,направо се чудя какво е било тва чудо
Виж целия пост
# 141
Май сама си си отговорила. Претопляне. Обикновено и аз тези "топлинни удари" ги карах като по-малка с 39 гр. темп. за по нощ или ден. На другият ден все едно нищо ми е нямало, буквално. Както си написала - дивяла съм на воля Simple Smile
Виж целия пост
# 142
An Mary, някъде до зоологическата е, ако не бъркам, мисля че е близо до Симеоновско шосе.

 Точно така,до Зоологическата градина е.До входа и,но не този от към Симеоновско шосе,а другия.
 До  Кока Кола. Peace
Виж целия пост
# 143
  bouquet Здравейте, милички, благодаря ви за чудесните пожелания за рожденичката ми! За пръв път не сме заедно на този ден и ми беше тъжничко /при баба си и дядо си са и двете ми бандитки/, но ми стана много хубаво от поздравленията ви  Hug
Иначе детето приемало много пожелания по мобилния и ми беше много странно, че не съм там и не знам кой й е звънял  Laughing

Орхидейке, радвам се, че е било еднократно  Hug

Аз да ви се пооплача, че пострадах вчера  Crazy Много нелепа ситуация - прибирайки се към къщи, тръгнах да минавам по една пътека /имаме малка гориста поляна близо до блока, не става за игра обаче/ и взех, че настъпих един клон, а той хоп и ми се заби отгоре на крака  ooooh! Аз мислех, че само съм се одрала нещо, но като рукна оная ми ти червена течност  Crazy  Та днес ще си стоя вкъщи, на д-то и ще уча  Mr. Green , в четвъртък имам изпит и дано ми позавехне раната /то като дупка/, за да отида.

Наоплаках ви се едно хубаво  Mr. Green , днес раничката е суха, което е добър знак, дано не се възпали и да не ми се налага да ходя по доктори  Crazy

Хубав ден, момичета, ще се включа пак по-късно!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 144
Вчера не съм влизала тук и честитя на патерици на ribkata- да ти е жива и здрава рожденничката, много да е щастлива и много да ви радва  bouquet
 
Виж целия пост
# 145
От вчера вече и аз съм ваканция Mr. Green. Кирил приключи с тренировките до септември. Треньорът им беше подготвил сладкиши за "довиждане" и като награда за доброто справяне.

Честито на рожденничката   bouquet!
Виж целия пост
# 146
вчера беше нашата РД, събирахме пари. Г-жата предложи да купят всичко необходимо наведнъж за всички деца, така че на нас ни остава само раницата  Naughty доволна съм от ситуацията
сега се почва - щори, възглавнички за сядане, столчета и т.н. ама какво да се прави, ще са в тази стая в следващите 4 години... Confused
ще им правим потници - с глаголица и кирилица, така да са всички облечени еднакво за първия учебен ден, принадлежност към групата  Crazy много идейни неща ни каза за лятото
раздадоха ни много интересни съвети за родителите на бъдещите първокласници, има много хубави и полезни неща, г-жата се беше подготвила
емоциите септември предтоят  Simple Smile
Виж целия пост
# 147
Ама това със събирането на пари май е масова практика  newsm78 мислех ,че е така само в детските градини  Mr. Green
В нашето училище за родителска среща въобще не стана на въпрос ,а и за обзавеждане на стаята също. Всъшност може би защото тя си изглеждаше много добре и даже госпожата много доволно ни я представи като готова за първокласници. Ще видиме септември какво ще ни сервират  Mr. Green.
xai  ,как е Лора ? до кога сте в София  Hug







Виж целия пост
# 148
Мими ние днес занесохме удостоверението. Зам. директорката каза "ще чакате класната да се обади за РС".
Виж целия пост
# 149
xai  ,как е Лора ? до кога сте в София  Hug
Лора е на село при баба си, утре ще минем да я вземем и пътуваме за морето, след това продължава с другите баба и дядо още 10 дни така, че към края на юли (след 17) сме тук всички комплект  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия