Набор 2001 - 14

  • 16 452
  • 316
# 195

 
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,ГИТА ОГ!
Добре дошла в отбора на 30-те.
Mr. Green



 

Виж целия пост
# 196
Гита Ог, честит рожден ден!
Бъди много щастлива и обичана!

Виж целия пост
# 197
 
         Честит юбилей и от мен, Гита Ог !
Виж целия пост
# 198
еее момичета не е ли ви срам 2 дена никой не е писал.Ние вчера бяхме на пица и с децата беше купон . Whistling
Виж целия пост
# 199
ето пиша  Crazy
Виж целия пост
# 200

  Joy Joy JoyСчупи си пръстите от писане.
Виж целия пост
# 201
Сонче ади на разходка тогаз Simple Smile
Виж целия пост
# 202
Сонче ади на разходка тогаз Simple Smile
Бройте ме и мен  Hug
Виж целия пост
# 203
Разминахме се. С Дияна бяхме в градинката при църквата. Към 6 и нещо си тръгнахме и се замотахме по Ломско.
Сутрин Дияна не мога да я вдигна. Излизаме следобед.
Утре го дават 27гр. Ако е много горещо сигурно ще излезем късно.
Виж целия пост
# 204
Моите са от раннобудните,но и вечер си лягат рано де.
У дома има желязна дисциплина и се спазва. Mr. Green
Виж целия пост
# 205
Цоп.
Вижте какво намерих в "часът на мама":

Учителката на първи клас мис Нилъм (28 години) имала проблеми с един от учениците си.Тя попитала:
- Какво има, момчето ми?
- Твърде съм умен за първи клас. Сестра ми е в трети, а пък аз съм по-умен от нея! Мисля, че аз също трябва да уча в трети. – отговорил ученикът.
За мис Нилъм това било прекалено и за това тя повела момчето при директора. Докато то чакало в приемната, тя обяснила на директора ситуацията. Решение било намерено – директорът щял да направи тест на момчето и ако то не може да отговори на някой от въпросите, ще трябва да се върне в първи клас и да се държи добре. Мис Нилъм се съгласила.
Момчето било въведено в кабинета на директора, обяснили му условията и то се съгласило да мине теста.
Директорът: “Колко е 3 x 3?”
Момчето: “9″.
Директорът: “Колко е 6 x 6?”
Момчето: “36″.
И така ставало с всеки въпрос, на който, според директора, един третокласник трябва да знае отговора. Тогава директорът се обърнал към мис Нилъм и казал:
- Мисля, че момчето може да премине в трети клас.
Мис Нилъм обаче казала, че има още въпроси. Момчето и директорът кимнали в знак на съгласие и тя започнала:
- Какво има кравата 4 броя, а аз само 2?
- Крака – след кратка пауза отговорило момчето.
- Какво има в твоя панталон, което няма в моя?
- Джобове – бил отговорът.
- Започва с К и завършва на С, космато, продълговато, вкусно, с белезникава течност вътре?
- Кокос.
- Твърдо и розово, когато влиза и меко и лепкаво, когато излиза?
Директорът леко пребледнял, стегнал се, очите му се облещили и едва се сдържал да не изпревари отговора…
- Дъвка.
- Какво мъжът прави изправен, жената седнала, а кучето на три лапи?
Сега вече очите на директора здраво се оцъклили, но преди да каже нещо, ученикът го изпреварил.
- Подава ръка
- Сега ще задавам въпроси от типа: „Кой съм аз?”, става ли?
- Аха.
- Ти пъхаш в мен своя кол. Връзваш ме, за да ме вдигнеш. Мокря се преди теб?
- Палатка.
- В мен влиза пръст. Търкаш ме и въртиш, когато ти е скучно. Най-добрият мъж ме получава пръв?
Директорът е много обезпокоен, напрегнат и е принуден да глътне голяма порция коняк.
- Венчален пръстен.
- Мога да бъда с различни размери. Когато не ми е добре, капя. Когато ме издухваш ми е добре.
- Нос.
- Имам твърдо тяло. Моят връх пронизва. В движение треперя.
- Стрела.
- Коя дума започва с “F” и завършва с “K” и означава много жега и вълнения?
- Firetruck (Пожарна кола).
- Коя дума започва с “F” и завършва с “K” и ако това нещо го няма, си принуден да работиш с ръце?
- Fork (Вилица).
- Имат го всички мъже, на някои им е по-дълго, отколкото на другите. Мъжът го дава на жена си след сватбата?
- Фамилия.
- Кой мъжки орган няма кости, има само мускули и вени. Той пулсира и отговаря за правенето на любов?
- Сърце.
Директорът с облекчение въздъхнал и казал на учителката:
- Изпратете го в Кеймбридж! На последните 10 въпроса аз самият отговорих неправилно!!”
Виж целия пост
# 206
Запис и от мама Луиза!
Здравейте мамчета Hug!
Може ли и моята принцеса
да бъде включена във вашият списък¿
Тя се казва Радина 01.12.2001г
Виж целия пост
# 207
И в реална ситуация, дете на 7 години би отговорило по подобен начин - децата нямат мръсно подсъзнание  и сексуален опит. Обаче ако някой учител ,в реална ситуация, задава подобни въпроси на детето ми, ще има сериозни проблеми.
Автор-шегобиец е измислил безвкусна шега.
Виж целия пост
# 208
Може ли и аз да се запиша тук???Ако не е нахално да добавите и Оги-19.07.2001г.Мерси предварително  bouquet
Виж целия пост
# 209
Чудно,компанията расте.
Добре дошли на новите мамчета и дечица!  Hug  bouquet
Споделете къде записахте дечицата си на училище,имаше ли вълнения и проблеми?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия