Нашите любими торти... глазури, покрития и фигурки за тях 39

  • 34 266
  • 286
# 165
Atalanta, жалко, че не ти стигна времето...Толкова добре и впечатляваща е станала, така хубаво си я изгладила и ефектна украса на етажите...Но сега, като направиш според изискванията за размер на предизвикателството, цветята ще ти стигнат, нали? Страхотна е. Как я приеха?
Виж целия пост
# 166
аталанта, това направо си е висша мода в тортоправенето - елегантност,  екстравагантност и съваршенство съчетани в едно, уникална си   
вери, тортата ти е много интересна и впечетляваща
пепи, на теб май няма какво да ти се опре, какъвто и стил да ти поръчат го изпипваш до последния детайл
ванушка, да ти е живо и здаво детенцето, красиви обувчици
Виж целия пост
# 167
честит имен ден на всички, които празнуват днес  newsm51

момичета, отказах се да наваксвам пропуснатото  ooooh! толкова много сте изписали и толкова много невероятни торти видях в тази и предишната тема  smile3501 smile3525 на един дъх съм прочела и разгледала всичко за седмица назад  Crazy просто със сгурност ще пропусна някоя торта и някой рожденник, ако тръгна да изброявам  Blush

сега да ви се оплача, съвсем съм зациклила  Rolling Eyes добре, че не съм на мястото на van444eto с толкова много задачи  Mr. Green
първото нещо, което много ме тормози каква торта искам за моят рожден ден и как да изглежда  Crazy вярвате ли ми, НИКАКВА ИДЕЯ, а РД-то е след броени дни  ooooh! 5 дена след това трябва да съм измайсторила торта за моят брат, там имам идея, въпроса е изпълнението, може да бъдете сигурни, че не сте виждали торта на такава тематика  Mr. Green а пък за предизвикателството не ми се пише, пълен, пълен блокаж  Rolling Eyes Confused и като чета за проблемите със захарните покрития, направо ми иде да се гръмна  Shocked но все пак мисля да работя в тези жеги с моделиращата маса по следният начин, може да помогне като идея на някой - слагам духалката на масата, настройвам да духа студено и започвам да си майсторя разни неща в другия край на масата  Joy остава и да измисля какво точно  Crazy
Виж целия пост
# 168
Привет от мен!

Да не ме забравите, ей! Преглеждам ви редовно, но нямам време да пиша. Възхитена съм от всички торти, които видях. Всички се справят отлично! smile3501
Не мога да не отбележа последните на
Atalanta - и аз бях харесала този дизайн и чакам повод да го реализирам. Тъкмо ще има до кой да се допитвам. Wink Много е нежна!
veri, страхотно изпълнение! Като истински са! Би ли споделила как направи бутилката?
_Пепи_, браво за мъжагите, страхотни фигури си им направила! Hug
bopsi, къщата много ми хареса! Моите поздравления!
КорНиШонка, много изящно, както винаги!  bouquet


van444eto, и аз бих искала да ги видя твоите цици, дано проблемът с уебшот се оправи. А за тортата лаптоп с линукс- няма проблеми, заимствай! Simple SmileАз взех идеята за торта линукс от Наталина, но сложих логото върху монитора на лаптоп. Успех! Flutter

Успях да направя за утре тортата .Благодаря и  се извинявам на Gushanka че съм откраднала идеята
без нито един инструмент ми се налага да правя  всичко,но важното е желанието
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=207710&photo=81

pokahontas, много добре си се справила с влакчето! Радвам се, че ти е харесала идеята! Grinning

Аз скоро нямам планове за торта, а и не ми се прави в тези жеги, нямам климатик, а и време. Wink


Виж целия пост
# 169
vanushka , обувчиците са станали чудесни, а за бялото-колко точно боя сложи за да се избели така?Това е Варна-та нали?
Благодаря ви, момичета, за милите думи.Ами разредих боята с малко вода и сложих точно една капка и стана прелест.Варна е,да.И да ви кажа правила съм всичко вчера следобед,т.е. в най-голямата жега.И пак казвам,за моя голяма радост нямаше издънки.Само дето фигурките малко ми се "опънаха",ноо и с тях се справих.Бях замислила да има повече животинки,но вече нямах нерви и бях доста изморена и се отказах.Но домочадието и така я хареса тортата.
Виж целия пост
# 170
Добро утро мили момичета. Браво за производителността.

Ванче, аз циците ги видях, но бях в нашите, а оттам не обичам да пиша. Много хубави са станали и не се коси за разликата в цветя. По принцип с червеното е така, като престои малко и става по-наситен цвят.

Вери, и аз чакам разяснения за бутилката и гроздето. Тортата е станала супер  Simple Smile

magratea, браво за Барбито, само следващият път направи още една малка тортичка отгоре за да стане по-висока

vanushka, много симпатична тортичка за птощъпулник- раво.

Atalanta, ще замълча, че каквото и да кажа няма да е достатъчно. А за цветята не се кахъри. Тъкмо имаш за друга торта

И да не забеавя да благодаря на всички за милите думи. Мъжагите естествено ме поизмъчиха, но здраве да е. Даже нямам и озив от клиентите. Нито за реакция на рожденника нито за вкус Sad За друг път такива торти не се наемам да правя. А въженцата са от червена прежда. Имах идеяда е тел облечена с моделираща маса, ама мъжо не се разходи да купи та спасих положението с прежда  Confused
Виж целия пост
# 171
Здравейте, страхотни торти отново! Нямах време даже да прочета всичко, а само разглеждах.
Търся някаква идея за торта, с която да почерпя за апартамента, който купихме преди няколко дни. Идват ми все сложни идеи, а тортата ще е за утре. (а и в главата ми има основно мисли за обзавеждане, не за торти  Embarassed)
Виж целия пост
# 172
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЧКИ!
На първо четене се сещам за ПЕПИ, petia_tag, Другата Петя. Всички останали, които не мога да разконспирирам по никовете, да не се сърдят, а да приемат поздрави за много здраве, късмет и любов!!! Бъдете живи и здрави!!!!  smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525
От вчера до днес са се появили много торти. Ченето ми увисна от тортатата на Atalanta. Няма да изброявам, защото започвам да възстановявам албума. Дотогава, ако някой се интересува, нека погледне
ТУК
Оправих някои неща, долу в подписа, но ще изчакам 2-3 дни и тогава ще се захвана да възстановявам всичко останало. Тъй като, то е ясно че всички снимки и линкове до този момент са неактивни, ако някой иска нещо от предишната ми папка, нека ми пише за да му го изпратя.
Виж целия пост
# 173
Отново виждам прекрасни торти - МОМИЧЕТА вие сте ПРОФЕСИОНАЛИСТИ! БРАВО НА ВАС!
Виж целия пост
# 174
van444eto, аз празнувам на Петковден душа. На 14.10 Simple Smile Че името ми по-близко до Петка отколкото до Петра. И все пак благодаря за пожеланията  Mr. Green
По този повод Честито на всички празнуващи днес. Носете името си със здраве   bouquet
Виж целия пост
# 175
van444eto, аз празнувам на Петковден душа. На 14.10 Simple Smile Че името ми по-близко до Петка отколкото до Петра.
Аз пък тогава имам годишнина от сватбата.....  PartyНищо де..... Авансово... да не те забравя тогава...  Hug
Качвам снимки на циците, и да се надявам че този път сървъра няма да ми ги изяде:

Имаше двубой за зърната на циците, пиърсинга изчезна на една хапка, а пък хлапетата опасоха перличките  hahaha
Виж целия пост
# 176
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ

Вери
бутилката е повече от истинска. И аз чакам да кажеш как я направи. Laughing

vanushka честити ходещи крачета.

magratea много сладичко Барби.  newsm59 на дъщеричката ти!

Atalanta
професионалист си. Каквото и друго да кажа малко ще е!   bouquet
Виж целия пост
# 177
Момичета, благодаря ви, много мило ми стана от вашите думи. Има доста интередни неща по тортата, ще споделя за любопитните, но сега ще бягам на сутрешен рожден ден.  ooooh!

Леле, за първи път си забравям именния ден, а ми беше любим празник. Хе-хе-хе,  мерси и за пожеланията  Hug
Виж целия пост
# 178
Пепи, Veri, Atalanta, magratea, vanushka, van444eto - страхотни са тортичките!
Вери - мен ме интересува освен другото, как точно направи "стените" на съндъчето?
Аталанта - много е нежна и ми напомня на бели лебеди, незнам защо.
Магратеа - като за първо Барби страхотно е станало, аз още не съм се осмелила да пробвам.
Ванюшка - обувките са много сладки, и тортата е чудесна.
Пепи - твоите кечисти са един път, няма да я показвам на племенника, че им беше луд фен по едно време и ще ме юрне да му правя такава  Wink .
van444eto - Много готини циците "душа"! А рожденника явно си пада по пиърсинг  Wink . А за тена хич да не ти пука, все едно си е изпекла коремчето повече, държала си е само главата под чъдъра.  Heart Eyes

Честит Имен Ден на всички празнуващи името Петър, Петя и тн.
В това отношение черпя от името на моя татко, който днес има празник. И направих най-несполучливия си опит за десерт, който дори не снимах защото умрях от срам. Направих торта от кексови блатове, ама крема се пресече (нямам не идея защо, снощи беше супер, сутринта се "развали". Реших за разнообразие да направя карамелена глазура, обаче явно съм прекалила със сгъстяването, защото когато тръгнах да режа тортата се беше повтвърдила повечко и лепнеше. Нека някой който е наясно с тази глазура да обясни по-подробно горе-долу до какъв етап се вари глазурата, за да е мекичка после. А крема направо почна да изпада от тората, ужас!!! Разтече се и едва не се разпадна в таксито. Е, на вкус поне я биваше.  Confused

Вие ми давате стимул и кураж момичета, благодаря ви!   bouquet
Виж целия пост
# 179
kony, много добре се е получила обувката  Peace
silrai , stasi76, magratea разкошни са детските тортички  Heart Eyes
Пепи, Veri, Atalanta, van444eto   newsm09 за вашите нямам думи  smile3501
vanushka честити ходещи крачета и от мен   bouquet много сладурски са се получили обувчиците  Grinning
Ето и резултатът от двудневната ми борба с шоколада и жегата Тортата е парфе, украсата е изцяло бял и натурален шоколад. Бях на ръба на нервна криза, температурата в апартамента е 30 градуса, а аз темперирам шоколад и после чакам да се втвърди  hahaha Joy Joy Joy На петата секунда извън хладилника всичко се разтича  smile3514 Отлепях листата и цветенцата с клечки за шишчета, защото при най-малкото докосване и отиват по дяволите  Tired Голяма борба падна  Crazy, няма да пипна шоколад до октомври  Crossing Arms
Честит имен ден на празнуващите днес      bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия