НОЕМВРИйското бонбонче, вече е колкото балонче!

  • 11 267
  • 312
# 270
Лейди след толкова положителна енергия, която ти изпратихме, нямаше как.Много се радвам за добрите резултати.Сега е време да се успокоиш и да се порадваш на бременното си коремче.Много  Hug Hug Hug
Мале варненки пак се изпокриха в миши дупки Thinking.Почвам да ги издирвам една по една
Виж целия пост
# 271
Здравейте и от мен.
Взех си резултатите и поне по тях би трябвало всичко да е наред newsm44
Пише така :
Вашият риск е 1 от 10000
Възрастов риск е 1 от 1465



Тонеска сложи ми розовия щъркел Flutter
страхотно миличкааааааааааааааааааааааа,толкова се радвам ,знаех си че всичко ще е наред! Честито дъщеричка !    newsm10 newsm51 smile3525  love001  love001
Виж целия пост
# 272
ЛейдиБейби, радвам се за хубавите новини Hug Все така да е и занапред с теб и всички нас от ноемврийския отбор Praynig

Това от следобяда са били не взривове, а се оказа че било земетресение ooooh!

Аз тази сутрин като чух как кънти и ехти небето след трите мощни взрива и като гледах какво слънчице грее и си помислих, че ни нападат извънземни Mr. Green Joy Болен бременен мозък Mr. Green веднага ми изникнаха кадри от "Война на световете" и се чудех зад кое голямо огледало да се крием, за да ги зилъжем гадините (като във филма) Joy Сега ми е смешничко, ама сутринта чак корема ме заболя от страх Tired
Виж целия пост
# 273
Много се радвам за добрите новини в темата  Grinning

Тези взривове сутринта доста ни стресираха  Rolling Eyes аз пих 2 но-шпа и с домочадието се изнесохме от София... дано не лъжат и няма последствия за хората от замърсяването  Praynig
Виж целия пост
# 274
ЛейдиБейби, прекрасни новини  Hug Пожелавам на всички такива. И аз бях на доки, всичко е наред, моят малък мъж рита като за световно.  Grinning
Да ви се похваля купихме си количка вече - толкова ме бяха изнервили едни клиенти, а покупката й така ме успокои, и сега много и се кефя.
Варненки и варненецо, където кажете там съм, мен на всякъде ми е удобно.  Hug
Виж целия пост
# 275
ЛейдиБейби, прекрасни новини  Hug Пожелавам на всички такива. И аз бях на доки, всичко е наред, моят малък мъж рита като за световно.  Grinning
Да ви се похваля купихме си количка вече - толкова ме бяха изнервили едни клиенти, а покупката й така ме успокои, и сега много и се кефя.
Варненки и варненецо, където кажете там съм, мен на всякъде ми е удобно.  Hug

събота 18:00 на фонтаните  на червения
Виж целия пост
# 276
Лейди Бейби много се радвам зад добрите ти резултати само дето се беше изплашила толкова много  Hug Hug Hug Честита ти мома и дано нямаш вече повече притеснения, и до ноември всичко да е наред.

Браво за добрите резултати и на другите мами ходили на прегледи днес.
Варненки направо ви се възхищавам вече срещичките ви станаха ежеседмични това е страхотно  Peace

А какво става с Мая дали са излезли нейните резултати?
Виж целия пост
# 277
Лейдибейби резултатите ти са просто супер - много се радвам
Мая е страхотно име - добър избор, ние ще се спрем на Мария - просто много ми харесва Laughing
Колкото до взривоете - баси чуха се чак в Люлин - силнички ще да са били newsm78
Еййй Варненки как ви завиждам Hug
А ние в софийско няма ли да организираме втора срещичка - вече много ми се ще да вив видяяяяяяяя
Комарче какво говориш - как така земетресние бе  Shocked - аз съм в  Красно села на бач и нищо не се усети newsm78
Виж целия пост
# 278
LADYBABYЧЕСТИТО ЗА ПРЕКРАСНИТЕ НОВИНИ И ЗА ЩЕРКАТА! Hug Hug Hug newsm51 newsm18 newsm18 newsm18!! Знаех си аз, че всичко ще е  О.К!
Продължавам да стискам палци и на другите мами, които тази седмица са на преглед! Успех!
Виж целия пост
# 279
Аз съм за Софийска срещичка, нека този път друг обаче да я организира! Crossing Arms
Когато и където кажете, но може би най-добре ще е сутрин по-раничко, когато е хладно или надвечер, след 17ч примерно, че в тези жеги.....
Виж целия пост
# 280
Аз съм за Софийска срещичка, нека този път друг обаче да я организира! Crossing Arms
Когато и където кажете, но може би най-добре ще е сутрин по-раничко, когато е хладно или надвечер, след 17ч примерно, че в тези жеги.....

Мишле няма проблем -  ще помисля за заведение на открито - да не ни окадят гадните пушачи Crazy - и според мен е по-добре вечер дори след 19,00 часа
Ааааа какво съм изпуснала докато съм била на морето, че не щеш да организираш срещи повече  newsm78 -  да си призная не успях да изчета всичко Embarassed
Виж целия пост
# 281
Здравейте!
Лейдибейби, браво за страхотните резултати Hug.
Честито на всички разбрали за пола Hug.
Виж целия пост
# 282
Лейдибеби, браво за резултатите и дано всичко докрая бъде наред!  Hug Честито момиченце!   bouquet

Мамчета, абе да ви питам дали все пак има някоя в моята ситуация. Все си мисля, че всичко е в рамките на непритеснителното, но утре все май ще се престраша да се обадя и да питам... работа е там, че за неспешни въпрос има отредено време само от 9 до 9:30 и често съм заета тогава.

Та ето какво се случва с мен през ден и напоследък даже всеки. Нали моето бебче е ниско и с главичката надолу, та често като почне да шава, усещам направо вагинален натиск, все едно се блъска надолу; като си сложа ръката там дори го усещам. Гледам да не се шашкам излишно, но имам едни лоши спомени отпреди 10г. и усещането... много прилича на онова. От друга страна пък това продължава доста дълго вече, а сме ок.  Thinking

Аз да си кажа, че от моите консултации засега не виждам голям смисъл, бях си толкова информирана отпреди, че чак се дразня като ми говорят с познатите клиширани думи, предназначени за средно-статистическата бременна. А точно по въпросите, които ме вълнуват и трябва да се подходи конкретно към моя случай, не ми обръщат такова конкретно внимание.

Относно именцата, аз съм хвърлена в тотално недоумение и липса на визия........ ама посмейте ми се де, имам си женско име от 3г., но през цялото време никога не помислих за мъжко....  hahaha

Лека вечер на всичкииии  Hug
Виж целия пост
# 283
Хотлейди със сигурност ще е към 17:30 - 18 часа
Алоу Варненци айде давайте предложения събота или неделя за срещичка.

Вднага .....  Joy събота 18:00 на фонтаните  на червения   Mr. Green

Ей тва е.Обичам такива отзоваващи се хора. 18ч на червения.
Започва записване JoyЧакаме и нови попълнения.

Там съм  Mr. Green
Ели, тенкс за смс-а  Hug
...Чудя се само дали да не ми кажете накъде ще ходим и аз да дойда направо там  newsm78
***
Лейдибеби, ха честито   bouquet
Виж целия пост
# 284
Лейдибейби, браво за страхотните резултати .
Честито ти момиченце.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия