За 7 дни престой въпросната докторка мина да ме види само 1 път.Няма визитация,няма чудо.Никой не ти казва какво ти е състоянието,какви са ти изследванията,имаш ли подобрение и т.н.




. Представете си само- гърдите ми ще се пръснат още малко от мляко- а те ми обясняват добавка да му давам, отказах и си го сложих пак на гърда. Тогава още не знаех , че не е задължително да яде на всяко ядене по 40, а и 40 е супер много за 4-дневно бебе. Точно преди да си тръгнем като го облякоха се разрева и сестрата веднага без да ме пита му боцна биберона с 40-те гр., е на какво прилича това. Пита ме кога съм го била хранила, казах й преди час, и тя ме убеди , че просто явно нямам достатъчно кърма. Такъв рев му дръпнах, че няма да мога да кърмя! Добре, че беше форума та да вляза в правия път и да се ориентирам, че за малко не ми провалиха кърменето с безумните си съвети.
, през целия ден ми стоя това нещо забучено в кръста без никаква реална нужда от него и ми причиняваше болка, а и бебето все ми закачаше тръбичката, абе ужас, като се разпищях вече се видяха принудени да извикат някого да ми го махне, въпреки че всички са толкоооова заети.
. Представете си само- гърдите ми ще се пръснат още малко от мляко- а те ми обясняват добавка да му давам, отказах и си го сложих пак на гърда. Тогава още не знаех , че не е задължително да яде на всяко ядене по 40, а и 40 е супер много за 4-дневно бебе. Точно преди да си тръгнем като го облякоха се разрева и сестрата веднага без да ме пита му боцна биберона с 40-те гр., е на какво прилича това. Пита ме кога съм го била хранила, казах й преди час, и тя ме убеди , че просто явно нямам достатъчно кърма. Такъв рев му дръпнах, че няма да мога да кърмя! Добре, че беше форума та да вляза в правия път и да се ориентирам, че за малко не ми провалиха кърменето с безумните си съвети.
А и бебо по цял ден е при теб, така че сам взимаш решение как и с какво ще го храниш. Винаги когато имах въпрос свързан с кърменето, те се отзоваваха
Помагаха ми всеки път да слагам бебо на гърда и гледаха дали суче правилно
Когато ни изписваха, Алекс не само че не беше наддала, но дори продължаваше да сваля. Никой не е направил проблем за това. Неонатолозите се грижиха перфектно за бебетата. И на двата прегледа след това отново останах изключително доволна. Първият извърши д-р Масларска
, а следващият д-р Дренчев(Масларска беше в отпуск). Всички си вършат работата изключително съвестно.
Затова нека всички, които не са доволни си търсят правата, това ще повиши качеството на услугата 


Изживях раждане с адски болки, гърчове и всички всевъзможни усложнения като екстри, благодарение на некадърното водене на раждането!
Резюмирай, ако ти е възможно статията... Или поне кажи дали е положителна или не
Резюмирай, ако ти е възможно статията... Или поне кажи дали е положителна или не 
Препоръчани теми