Болница ТОКУДА-2

  • 142 674
  • 1 282
# 405
Ако имат нотариус, който идва на място - като нищо таксата може да е 30-40 лв. за тази услуга Simple Smile

Май вече много сериозно започват да прекаляват с тия цени! smile3516
Виж целия пост
# 406
Извинявам се тогава. Значи и касата нещо доплаща? Ама тия хора се къпят в пари, бе... Laughing

Да, както за всяка друга болница касата плаща 400лв за раждане. Крайно недостатъчно според мен.
Виж целия пост
# 407
Честно да си кажа, нямам намерение при следваща бременност да раждам в Токуда.

Абе май и аз така... но остава въпросът КЪДЕ изобщо да раждаме...
Аз мисля да сменям държавата!
Виж целия пост
# 408
Честно казано тази сума от 2300 лв. за нормално раждане е направо  #Crazy
Виж целия пост
# 409
Ако имат нотариус, който идва на място - като нищо таксата може да е 30-40 лв. за тази услуга Simple Smile

Е, да, все пак транспортът е доста скъп...... Joy

По мои наблюдения, когато извикаш някого на място, за извършване на дадена услуга винаги е по-скъпо.
Преди години, когато викахме нотариус у дома, за баба ми, струваше 20 лв, срещу 3 лв в кабинета на нотариуса...
Това имах предвид. С инфлацията, вероятно и тези цени са пораснали. Но нотариусите си имат унифицирана тарифа и може лесно да се провери Wink
Виж целия пост
# 410
Франческа Салиери честита ти втора лентича,лека и безпроблемна до края!
Виж целия пост
# 411
Аз сега като се замислих, нямам никаква фактура за тези 30 лв, но тогава кой ти гледа - плащаш и не мислиш, още повече, че на фона на многото пари, тези 30 лв ти изглеждат жълти стотинки  ooooh! И как се отчитат тези пари? Ех, каква глупачка съм била...
Наистина нямам и понятие при евентуална следваща бременност къде ще се ражда - не останаха свестни болници  Crossing Arms
Виж целия пост
# 412
Тъй като и аз ще съм в Токуда, то аз съм си там от самото откриване на болницата, и съм със страхотно впечатление от цялото АГ отделение, но сега друг гинеколог ще ми следи бремеността- та да ви питам, тези от вас, които вече са минали по този път, мнението ви  за д-р Бойко Димитров??
Виж целия пост
# 413
Ето сканирана статията от в. Труд от 01.11.2008 г.
http://dezygg.multiply.com/photos/album/40#58
Виж целия пост
# 414
Аз сега като се замислих, нямам никаква фактура за тези 30 лв, но тогава кой ти гледа - плащаш и не мислиш, още повече, че на фона на многото пари, тези 30 лв ти изглеждат жълти стотинки  ooooh!
Аз пък имам докуент за тези пари, както и за всяка една стотинка, която съм оставила там. При заплащане на регистратурата, ти издават касова бележка, както и фактура Peace Пише: "Такса припознаване"
Виж целия пост
# 415
Направо да се чуди човек за една и съща болница (по-точно родилно) ли става дума в първата тема и тази сега Shocked
В предишната не си спомням да съм срещала толкова негативни мнения, привсе, че пишеха и мами, раждали по ЗК (това беше в началот при откриването и). Самата аз съм платила почти с 1000лв. по-малко от Вас, а излиза, че са ме обслужвали по-добре. Честно ви казвам не знам какво да си мисля вече. Дали имаме свръхочаквания или по стар български обичай и там са станали като навсякъде?!
Виж целия пост
# 416
Somebody, аз отчасти мога да дам мнение за д-р Димитров. Отчасти - защото ще раждам при него, не съм родила още Simple SmileНо по принцип доста се поинтересувах за него и само добри мнения в нета! А идве мои приятелки родиха при него и са супер доволни. С мен се държи всеки път много мило, внимателен е , разбира си от работат и е бивш кадър на Майчин Дом. Лекарят, който ми следи ЖК го познава и също е с добро мнение. След около 20-тина дни живи и здрави се очаква да родя и тогава ще ти дам по- пълна информация.
Виж целия пост
# 417
Направо да се чуди човек за една и съща болница (по-точно родилно) ли става дума в първата тема и тази сега Shocked
В предишната не си спомням да съм срещала толкова негативни мнения, привсе, че пишеха и мами, раждали по ЗК (това беше в началот при откриването и). Самата аз съм платила почти с 1000лв. по-малко от Вас, а излиза, че са ме обслужвали по-добре. Честно ви казвам не знам какво да си мисля вече. Дали имаме свръхочаквания или по стар български обичай и там са станали като навсякъде?!

Да, и аз така започвам да се изумявам, а родих преди само 4 месеца Rolling Eyes На мен АМ не само, че не са настоявали да давам, ами даже когато смятах, че кърмата ми е недостатъчна трябваше изрично да предупреждавам да ми носят, иначе ме насърчиха да съм само на кърмене. А когато ми лсезе кърмата и ми бяха твърди гърдите сестрата ми носеше топли кърпи в 5 сутринта, като специално ходи да ми загрява вода, тъй като тази от тръбите не беше много гореща. Друга акушерка пък, на която се оплаках, че не мога да изпомпвам добре с помпата дойде специално да види какво и става на моята помпа и ми я сглоби отначало, като се оказа, че аз съм объркала мембраната. Благодарение на нея започнах да изпомпвам ефективно. Д-р Масларска пък ме насърчи много да не давам АМ, дори и при положение, че Дени остлабна въпреки кърменето. Сестрата, която ми прави клизма и процедурите преди операцията пък беше толкова мила и внимателна, нямам никакви лоши спомени от тези манипулации.
Просто чета и се чудя какво става newsm78
Виж целия пост
# 418
Просто различни мнения, ситуации... Според мен не са се променили нещата, просто няма абсолютно добро или зло, зависи от самите пациенти, от лекарите, от нагласата... Винаги има доволни и недоволни. Няма как да намериш място, от което ВСИЧКИ са доволни.
Виж целия пост
# 419
Тъй като и аз ще съм в Токуда, то аз съм си там от самото откриване на болницата, и съм със страхотно впечатление от цялото АГ отделение, но сега друг гинеколог ще ми следи бремеността- та да ви питам, тези от вас, които вече са минали по този път, мнението ви  за д-р Бойко Димитров??

На мен също като на radi81 ми предстои раждане при Димитров. Аз за момента нямам забележки към него Simple Smile
Датата за секциото ми е 19.11, ако бебчо изчака до тогава. След това живот и здраве ще мога да се включа с пресни впечатления - и от болницата и от лекаря  Simple Smile
Дано всичко и при нас бъде наред  fingerscrossed  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия