
Много ви благодаря, дами
Знам, че във всяка болница е различно, за това се сетих да питам. Ето, значи в Токуда не искат нотариално заверена декларация. Ама пък това с 30-тте лева направо ме уби. 
При нотариус също се плаща.. 
Знам, че във всяка болница е различно, за това се сетих да питам. Ето, значи в Токуда не искат нотариално заверена декларация. Ама пък това с 30-тте лева направо ме уби. 
При нотариус също се плаща.. 


Знам, че във всяка болница е различно, за това се сетих да питам. Ето, значи в Токуда не искат нотариално заверена декларация. Ама пък това с 30-тте лева направо ме уби. 
Знам, че във всяка болница е различно, за това се сетих да питам. Ето, значи в Токуда не искат нотариално заверена декларация. Ама пък това с 30-тте лева направо ме уби. 
При нотариус също се плаща..
При нотариус също се плаща..

Препоръчани теми