Болница ТОКУДА-2

  • 142 674
  • 1 282
# 390
Искам да попитам мамите, които са родили в Токуда и нямат брак с татковците на бебета им - как процедират там относно записването на детето?
Попълват ти там един формуляр. Трябва копие от личната карта на бащата и оригинала или беше без копието, не помня точно.
Копие от личната карта на таткото, формуляр, който се подписва и от аткото, както и 30 лв!  Peace

Много ви благодаря, дами  bouquet Знам, че във всяка болница е различно, за това се сетих да питам. Ето, значи в Токуда не искат нотариално заверена декларация. Ама пък това с 30-тте лева направо ме уби. hahaha
Е кое е чудното за 30-те лева?  Grinning При нотариус също се плаща..
Виж целия пост
# 391
КАКТО ОБЕЩАХ, ТЕЛ. ЗА ОПЛАКВАНИЯ И ПРЕДЛОЖЕНИЯ:

0884993219

АКО СТЕ В БОЛНИЦАТА ВЪТРЕШЕН 4225

Твърдят, че конфиденциялността е гарантирана.
Виж целия пост
# 392
И като си говорим за цени- колко струва нормално раждане с всичките екстри- избор на екип, упойка, пакет за бебето в Токуда?


2300 лева
Виж целия пост
# 393
Честно да си кажа, нямам намерение при следваща бременност да раждам в Токуда.

Нито пък аз!
Не се притеснявайте, ако таксата за припознаване е била някога 30 лв., то вече е 40, защото аз толкова платих, какво да се прави, инфлация...
Виж целия пост
# 394
И като си говорим за цени- колко струва нормално раждане с всичките екстри- избор на екип, упойка, пакет за бебето в Токуда?


2300 лева

По ЗК ли?
Виж целия пост
# 395
Каква ЗК, Токуда е частна болница! Grinning

А аз сега се сетих да питам: ако секциото е по медицински причини, ЗК покрива някакви пари, нали? Това става ли в Токуда?
Виж целия пост
# 396
Каква ЗК, Токуда е частна болница! Grinning

А аз сега се сетих да питам: ако секциото е по медицински причини, ЗК покрива някакви пари, нали? Това става ли в Токуда?

Е, явно работи и със ЗК, което става видно от предишния ми пост. Wink
Виж целия пост
# 397
Искам да попитам мамите, които са родили в Токуда и нямат брак с татковците на бебета им - как процедират там относно записването на детето?
Попълват ти там един формуляр. Трябва копие от личната карта на бащата и оригинала или беше без копието, не помня точно.
Копие от личната карта на таткото, формуляр, който се подписва и от аткото, както и 30 лв!  Peace

Много ви благодаря, дами  bouquet Знам, че във всяка болница е различно, за това се сетих да питам. Ето, значи в Токуда не искат нотариално заверена декларация. Ама пък това с 30-тте лева направо ме уби. hahaha
Тези пари са точно за нотариус, доколкото се сещам!
Виж целия пост
# 398

Въпроса е съвсем коректен- да, това се плаща, ако си по ЗК. Ако не си е повече.
Тази сума е за избор на екип (1500), неонатологичен пакет за бебето и упойка с избор на анестезиолог (ако има такива, може и без тях).
Виж целия пост
# 399
Много ви благодаря, дами  bouquet Знам, че във всяка болница е различно, за това се сетих да питам. Ето, значи в Токуда не искат нотариално заверена декларация. Ама пък това с 30-тте лева направо ме уби. hahaha

Нотариално заверената декларация се прави именно от нотариус там, доколкото ми е известно точно за това е тази такса.
Виж целия пост
# 400

Въпроса е съвсем коректен- да, това се плаща, ако си по ЗК. Ако не си е повече.
Тази сума е за избор на екип (1500), неонатологичен пакет за бебето и упойка с избор на анестезиолог (ако има такива, може и без тях).

Извинявам се тогава. Значи и касата нещо доплаща? Ама тия хора се къпят в пари, бе... Laughing
Виж целия пост
# 401
Ама тия хора се къпят в пари, бе... Laughing

"Не е луд тоя, дето яде баницата...."
Виж целия пост
# 402
Нотариално заверената декларация се прави именно от нотариус там, доколкото ми е известно точно за това е тази такса.

Няма начин това да е такса за нотариус - нотариалната заверка на подпис доскоро беше 3 лв, хайде, 5 лв да е станала. Тези 30 лв, или 40, както казва и другата мама, според мен са за някаква друга такса. Плюс това, съмнявам се в болницата да допускат събирането на пари за нотариална заверка на подпис, който не е положен пред нотариус /освен, ако там наистина няма такъв, но едва ли/.
Е кое е чудното за 30-те лева?  Grinning При нотариус също се плаща..
Ами това ми е чудното на 30-тте лв, за какво точно ти ги взимат, особено на фона на 2100 лв за раждане. А и, както писах по-горе, нотариалната такса е доста по-ниска.
Виж целия пост
# 403
Нотариално заверената декларация се прави именно от нотариус там, доколкото ми е известно точно за това е тази такса.

Няма начин това да е такса за нотариус - нотариалната заверка на подпис доскоро беше 3 лв, хайде, 5 лв да е станала. Тези 30 лв, или 40, както казва и другата мама, според мен са за някаква друга такса. Плюс това, съмнявам се в болницата да допускат събирането на пари за нотариална заверка на подпис, който не е положен пред нотариус /освен, ако там наистина няма такъв, но едва ли/.
Е кое е чудното за 30-те лева?  Grinning При нотариус също се плаща..
Ами това ми е чудното на 30-тте лв, за какво точно ти ги взимат, особено на фона на 2100 лв за раждане. А и, както писах по-горе, нотариалната такса е доста по-ниска.

Ако имат нотариус, който идва на място - като нищо таксата може да е 30-40 лв. за тази услуга Simple Smile
Виж целия пост
# 404
Ако имат нотариус, който идва на място - като нищо таксата може да е 30-40 лв. за тази услуга Simple Smile

Е, да, все пак транспортът е доста скъп...... Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия