Препоръчайте фирма за кухни по поръчка!

  • 369 632
  • 833
# 315
офф, аз никак не останах впечатлена от шоурума на Димат Омега....никак не ми харесаха нещата там и съответно се отказах от тях... Peace
а накъде се насичи?
ДИАЛОГ Peace
Прочетох няколко добри отзиви за тази фирма, но от сайта им се виждат само проекти, няма галерия с направените от тях кухни. Вие направихте ли си кухнята от тях или сте още в процес на поръчка, защото ако сте си я направили ако може да качиш една-две снимки да видя. Другото нещо, което искам да те питам е какви са им цените?
Виж целия пост
# 316
Всичко ни е направено от Ивайло Славейков - http://www.slav-design.com/gallery.html.
Видях, че е качил и проекта на кухнята и трапезарията ни. Доволна съм - изпипва си нещата и съм го препоръчвала на доста други мои приятели и познати  Grinning
Виж целия пост
# 317
 Нещо немога да се справя с качването на снимки, ако исакате ще ви пратя с на мейл.  Всичко с електроуреди / бяха на промоция/ и монтажа ми излезе   3100лв. в НЕОС мебел. Същата кухня в други фирми беше от 1200 до 2100 лв по скъпа. Много съм доволна от тях.Препоръчвам ги на всички,които им предстои обзавеждане.
Виж целия пост
# 318
Препоръчвам каквото и да харесате на снимки от фирма в интернет да отидете на място и да огледате хууубаво произведените мебели !!
Защо го казвам: получих много добра оферта от Перфект мебел и от Диалог 300лв. по скъпа след дълго търсене се спряхме на тях и се понасяме с милУто да поръчваме едва ли не и отиваме на място оглеждаме и ... Sick качеството на изработка е под всякаква критика... та и парите не са малко за да правим компромиси .. Нали?
Виж целия пост
# 319
Здравейте! Сезона на ремонтите е  и отново се обръщам към вас момичета с молба да ми препоръчате фирма за мебели по поръчка. Изнасям кухнята си на балкона и определено ще имам нужда от специалисти с проект. В нета има безброй, но са важни отзивите. Благодаря Ви и дерзайте с ремонтите! Grinning
Здравей, Марая! За кухня по поръчка с чиста съвест ще ти препоръчам брат ми!  Simple Smile Не че ми е брат, ноооо.... много добре му се получават нещата.  Simple Smile Вчера качих в пикасата малко снимки за една друга мама от форума, но ще споделя линка и с теб: https://picasaweb.google.com/116269600972163302880/dvRCbI#
Предварително се извинявам, че снимките не са обработени. Нямах време вчера. Сега му правя и уебсайта, та скоро ще има и по-прилично представяне!
Брат ми работи с МДФ и ПДЧ. Понякога ползва и масив. Прави всякакви мебели, но кухните са тихата му страст!  Simple Smile Ако проявяваш интерес, ще ти пратя контакти.
Успех!
Виж целия пост
# 320
http://stiveood.com/
Виж целия пост
# 321
От моята кухня ще мога да кача снимки чак Септември. Защото се забавихме с ремонта на кухнята /човекът, който щеше да изравнява пода ни излъга/ и така отложихме времето за монтажа на шкафовете. Разбрахме се  да ни монтират само шкафовете без вратите, за да може да се сложат електроуредите и след като се върнем от отпуска и вратите. Ние излизаме отпуска за три седмици от края на юли. Когато се приберем ще монтират и вратите /но това ще е края на август/.
Много неприятно се получи, но какво да се прави.
Виж целия пост
# 322
Бях обещала снимка на кухнята от Мебели Миа: http://simplyaven.snimka.bg/properties/apartament.601117.24310861

Аз не съм очарована. Има сериозно разминаване с цветовете от проекта ми, ама много сериозно. Снежно бялото жълтее, за плота да не говорим. Етажерките стигат до средата на стената над хладилника и увисват, а печката няма подложка и е минимум 5 см под нивото на шкафовете. В случая проблемът е, че аз не съм там и не видях какво се случва. С това искам да кажа, че ако сте на място едва ли ще стане така, защото ще видите всичко, и цветове, на живо. Иначе са коректни и изпълниха всичко в срок.  Peace
Виж целия пост
# 323
Препоръчвам каквото и да харесате на снимки от фирма в интернет да отидете на място и да огледате хууубаво произведените мебели !!
Защо го казвам: получих много добра оферта от Перфект мебел и от Диалог 300лв. по скъпа след дълго търсене се спряхме на тях и се понасяме с милУто да поръчваме едва ли не и отиваме на място оглеждаме и ... Sick качеството на изработка е под всякаква критика... та и парите не са малко за да правим компромиси .. Нали?

Мен пък точно качеството на мебелите в софийския шоурум на ДИАЛОГ страшно ме впечатли! И много, ама много си харесвам кухнята от тях! Heart Eyes
Виж целия пост
# 324
Бях обещала снимка на кухнята от Мебели Миа: http://simplyaven.snimka.bg/properties/apartament.601117.24310861

Аз не съм очарована. Има сериозно разминаване с цветовете от проекта ми, ама много сериозно. Снежно бялото жълтее, за плота да не говорим. Етажерките стигат до средата на стената над хладилника и увисват, а печката няма подложка и е минимум 5 см под нивото на шкафовете. В случая проблемът е, че аз не съм там и не видях какво се случва. С това искам да кажа, че ако сте на място едва ли ще стане така, защото ще видите всичко, и цветове, на живо. Иначе са коректни и изпълниха всичко в срок.  Peace

Незнам защо така сте поръчали, но никога, ама НИКОГА не се вярва на цветоотделка на проект, брошура или каквото и да е! Със сигурност фирмата е имала мостри (карнетки) на цветовете реалните, трябвало е да ги погледнете (ако не сте ги гледали). Виждам че в ляво (където е хладилника) имате май някаква врата - защо не си продължите етажерките и над хладилника до стената да стигат, или поне сложете гръб без етажерка с цвета на корпуса...
А относно това че фурната е 4-5 см под шкафовете - вероятно долните шкафове са ги направили 85+плот, трябвало е 82+плот при условие че се е знаело че фурната е свободностояща...не че и сега не може да се коригира това де - виждам че над пералнята имате 3-4-5 сантиметра - т.е.долният ред се разваля, цокъла се намаля с 3-4 см по височина, подменят се и долните крачета със 70-100мм (предполагам сега са сложени 100-130мм) и готово - за 1 ден работа.
Виж целия пост
# 325
Защо го казвам: получих много добра оферта от Перфект мебел и от Диалог 300лв. по скъпа след дълго търсене се спряхме на тях и се понасяме с милУто да поръчваме едва ли не и отиваме на място оглеждаме и ... Sick качеството на изработка е под всякаква критика... та и парите не са малко за да правим компромиси .. Нали?

Мен пък точно качеството на мебелите в софийския шоурум на ДИАЛОГ страшно ме впечатли! И много, ама много си харесвам кухнята от тях! Heart Eyes
Подкрепям  Peace И разликата в качеството с мебели Перфект е огромна, в полза на Диалог.
Виж целия пост
# 326
ПДЧ от фирма Силтекс. Фирмата е старозагорска, но имат и екип в София. Работят много качествено. Имаме хухнята от 2 години и продължава дае в идеално състояние. Уточнявам, че поръчката направихме в СЗ,т.е. не знам ако се поръчва в София, какво и изобщо дали ще ви отделят нужното внимание за изготвяне на серия от проекти, консултация за материалите, допълнителните съоръжения, дръжки и т.н.
Виж целия пост
# 327
Не съм в България. Обясних, че който си е там на място няма да се сблъска със същия проблем. За печката ще направят подложка. А шкафовете са си по проект до края на стената, трябва и това да донаправят.
Виж целия пост
# 328
ПДЧ от фирма Силтекс. Фирмата е старозагорска, но имат и екип в София. Работят много качествено. Имаме хухнята от 2 години и продължава дае в идеално състояние. Уточнявам, че поръчката направихме в СЗ,т.е. не знам ако се поръчва в София, какво и изобщо дали ще ви отделят нужното внимание за изготвяне на серия от проекти, консултация за материалите, допълнителните съоръжения, дръжки и т.н.
моля те сподели ориентировачно големината на кухня ,механизми цена
Виж целия пост
# 329
B.Marinov , принципно всичко ще се разваля или ще се коригира някак. Но не сега, защото не мога да отделя време. Кухнята трябваше да е снежно бяло с мишо сиво. Сивото е Ок, снежно бялото липсва.

Аз обаче влязох да разгледам сайта ви за интериорни врати (това предстои) и съвсем се обърках като погледнах чешките. Никъде не пише тази цена в табличките какво включва или аз в цялото море от изсипана информация не съм видяла. Малко ако го направите по-разбираемо, сигурна съм, че и други ще го оценят. Защото аз като краен клиент, не искам да вадя калкулатора и да седна сега да се разхождам нагоре-надолу по огромен лист и да се моря.  Laughing А на българските Еуростил ето това много ми хареса - крайна цена, но ако може да добавите примерно какви брави да си добавим? Колко за монтаж? И така. Улеснения за клиента.  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия