Препоръчайте фирма за кухни по поръчка!

  • 369 629
  • 833
# 330
Всичко ни е направено от Ивайло Славейков - http://www.slav-design.com/gallery.html.
Видях, че е качил и проекта на кухнята и трапезарията ни. Доволна съм - изпипва си нещата и съм го препоръчвала на доста други мои приятели и познати  Grinning
Мдааа, много е добър Peace
Виж целия пост
# 331
Здравейте
Копирам си въпроса от другата тема с молба и тук за съвет.

Много моля за малко помощ и мнения.
Какъв е по-удобния вариант за височина на кухненския плот-85 см, или 90 см?От фирмата упорито ме убеждават ,че 85 см. е стандартен е ще ми е добре,но аз се притеснявам да не ми е нисък и да се привеждам напред,съответно неудобен за работа.Проблема е ,че трябва да реша бързо,а нямам никаква представа.Висока съм около 167.Видях и двата варианта,но за пет минути стоене до плота въобще не мога да се ориентирам.
Виж целия пост
# 332
Избери 90см минимум. 85см наистина е стандарт... от началото на 60-те години. То и 90см от тогава е стандарт.
Виж целия пост
# 333
мерри и аз мисля , че 90 см. ще ти е по-удобно.Направи си в къщи примерна виочина с кашони, кутии или книги и тествай щом не се ориентираш в магазина им.
Виж целия пост
# 334
мерри, и аз мисля, че ще е по-добре да е 90см.
На повечето ни клиенти напоследък плота е на 90см. и при обратната ни връзка с тях, казват, че им е много удобен!  Peace
Виж целия пост
# 335
Здравейте!
Искам да похваля публично фирмата, която изработи кухнята ни, по поръчка -
ЕТ "Рита" - Вакрил Линев, Пловдив.
Да започна с това, че работят с качествени материали на добри цени (имат избор между вносни плоскости и български такива, и двете с добро качество).
Договорихме се в максимално кратък срок да изработят кухнята - спазиха го. Веднага дойдоха да вземат размери и да уточним желанията ни (кухнята ни е доста особено помещение и стандартните кухненски модули не ни вършеха работа...). Монтажът беше навреме, бързо, качествено, чисто, отлично организирано.
Постоянно поддържах телефонна връзка с Мария - дизайнерът - за да уточняваме някои неща, които трябваше да се решат в движение. изключително адекватно реагира на изникналите трудности (независещи от нея), винаги е на разположение по телефона, компетентна е в съветите си, без да налага мнението си. Тя направи и чудесен проект на кухнята ни (мога да пусна снимки другата седмица), за което съм й безкрайно задължена. Тук е мястото да уточня, че самата фирма е всъщност семейство - което според мен допринася за перфектната организация и желанието, с което работят тези хора. Имат си малък цех, където си правят нещата Simple Smile
При тях сме поръчали и доста други мебели и нямам търпение да станат готови Blush
Ето координатите на фирмата:
ЕТ Рита - Вакрил Линев
гр. Пловдив, ул. Рогошко шосе 10Б
тел/факс 032/511351
0898/41 96 92 - Мария
Виж целия пост
# 336
Малко е нахално,но мога да препоръчам себе си.За известно време бях поизоставил този бизнес,но дори благодарение на Бг мама(имаше едни въпроси за падащи легла) реших да се върна към професията си,и мога смело да кажа,че с моите колеги, сме едни от най-добрите в бранша.Не искам да звучи като реклама,затова няма да публикувам снимки,който се интересува,да пише на лични!:)
Виж целия пост
# 337
Здравейте!
Искам да похваля публично фирмата, която изработи кухнята ни, по поръчка -
ЕТ "Рита" - Вакрил Линев, Пловдив.

Ето координатите на фирмата:
ЕТ Рита - Вакрил Линев
гр. Пловдив, ул. Рогошко шосе 10Б
тел/факс 032/511351
0898/41 96 92 - Мария
моля за снимки ,ако е възможно  Simple Smile
Виж целия пост
# 338
Обещавам да пусна другата седмица (понеделник най-рано), а по-нататък и на другите мебели Hug
Виж целия пост
# 339
Ето и обещаните снимки (още сме в ремонт и не е съвсем подредено, извинете ме):
http://imageshack.us/photo/my-images/607/001cz.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/96/005apg.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/7/011uir.jpg/ - плот с печка (те ни сглобиха всичко, ние само занесохме уредите)
http://imageshack.us/photo/my-images/69/007eng.jpg/ - долен ред шкафове (за съжаление, не се вижда гранитогреса на пода, но той е със същите линии, в същата посока, както и шкафовете - по идея на Мария избрахме това съчетание и се получи страхотно, а аз мислех, че е банална подробност)
Трябва да отбележа, че разпределението вътре в шкафовете е изключително компактно, измислено и до най-малката подробност.

До края на август ще имаме и другите мебели, ако някой се интересува, мога да пусна снимки, живот и здраве Simple Smile
Виж целия пост
# 340
Здравейте  [ b]деница*[/b],  ето два варианта на кухни, които направихме наскоро за наш клиент.   Случаят беше точно като Вашият -   с усвояване на балкон. Ще се радваме, ако можем да Ви бъдем полезни с конкретен проект, съобразен с пространството и Вашите изисквания, както и със самото изпълнение.

--------------
https://picasaweb.google.com/113753184484354692203/032011#5636700563985995970

https://picasaweb.google.com/113753184484354692203/03201102#5636712788874588866

https://picasaweb.google.com/113753184484354692203/03201103#5636712922631001858

https://picasaweb.google.com/113753184484354692203/03201104#5636713043844734258

--------------
https://picasaweb.google.com/113753184484354692203/03201105#5636715415133085826

https://picasaweb.google.com/113753184484354692203/03201105#5636716300584701170

https://picasaweb.google.com/113753184484354692203/03201106#5636716807598374386
Виж целия пост
# 341
Много полезна тема , следя я с интерес Simple Smile   bouquet
Виж целия пост
# 342
АР ДЕКО ООД - ни правиха кухнята. Доволни сме, доста си поиграха и с проекта и с монтажа, защото ни е малка кухнята, а трябваше всичко да се сложи там. Как се качват снимки, да ви я покажа, че нещо не схващавм? А това е сайта им www.ardeco-bg.com
Виж целия пост
# 343
Всъщност сега видждам, че в сайта им е качена и нашата кухня, ..... хи-хи  Laughing
http://www.ardeco-bg.com/showitem.php?vert=0&id=39
Виж целия пост
# 344
Загрях как става работата със снимките, но не разбирам защо с copy paste или влачене не се качват снимките!
Ами ето я и тук с подробнисти нашата кухничка, ние си я хареваме и от никакво място всичко успяха да ни поберат, само пералнята не е там....... Laughing

http://elikelli.snimka.bg/architecture/kuhnya.612369
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия