Препоръчайте фирма за кухни по поръчка!

  • 369 629
  • 833
# 345
Т'ва котлона точно до фурната... не му е мястото там, можеш ли да сложиш по-голяма тенджера и ко става?
Виж целия пост
# 346
shadowman ами не, нямам проблеми с тенджерите- поне моите си стават доста добре  Laughing, а къде му е мястото на котлона в моята кухня, така е, защото е малка а искахме да сложим всичко в нея.И смятам ни се получи.... благодарение на проектаната... то и аз искам голяма кухня, ама няма.... - за сега  Laughing
Виж целия пост
# 347
Здравейте,
Имам доста време до кухнята, но видях нещо любопитно и да питам Ели Кели - от къде си купи скаричката /тази вградената ,която е точно до котлона/ Grinning И аз много искам такова нещо в моята бъдеща кухня, но не съм виждала по магазините. Извини ме, ако има навсякъде, а аз съм пропуснала.
Иначе ,страхотна кухня  Hug
Виж целия пост
# 348
Загрях как става работата със снимките, но не разбирам защо с copy paste или влачене не се качват снимките!
Ами ето я и тук с подробнисти нашата кухничка, ние си я хареваме и от никакво място всичко успяха да ни поберат, само пералнята не е там....... Laughing

http://elikelli.snimka.bg/architecture/kuhnya.612369
Честито. Много добре се е получило  Grinning
Виж целия пост
# 349
Здравейте,
Имам доста време до кухнята, но видях нещо любопитно и да питам Ели Кели - от къде си купи скаричката /тази вградената ,която е точно до котлона/ Grinning И аз много искам такова нещо в моята бъдеща кухня, но не съм виждала по магазините. Извини ме, ако има навсякъде, а аз съм пропуснала.
Иначе ,страхотна кухня  Hug

http://www.leksgroup.com/l_bg/?s=5&i=12&c=36&pid=918, знам къде е магазина в Пловдив и мога да те насоча за да го видиш на живо.
Виж целия пост
# 350
Мерси, и ние си я харесваме.А за скарата shadowman ме е изпреварил с отговора.Тяхна е.В който и мебелен магазин за влезеш, предполагам, че ги продават и там.Ние си я купихме пак от АР ДЕКО.
Виж целия пост
# 351
Здравейте,
Имам доста време до кухнята, но видях нещо любопитно и да питам Ели Кели - от къде си купи скаричката /тази вградената ,която е точно до котлона/ Grinning И аз много искам такова нещо в моята бъдеща кухня, но не съм виждала по магазините. Извини ме, ако има навсякъде, а аз съм пропуснала.
Иначе ,страхотна кухня  Hug

http://www.leksgroup.com/l_bg/?s=5&i=12&c=36&pid=918, знам къде е магазина в Пловдив и мога да те насоча за да го видиш на живо.

само нещо...скарата - няма проблем, добре е, чисти се, всичко ок, но ако ще слагате вградена скара, то внимавайте с аспиратора - трябва да си е добър че инак...
Виж целия пост
# 352
На мен ми предстои да размествам съществуващата кухня и да разширявам. Някой правил ли е подобно нещо? Струва ли си упражнението да се опитвам да запазя нещата от тази или по-добре да поръчвам наново?
Виж целия пост
# 353
gold__ Зависи от състоянието на старата ти кухня.Можеш да си смениш вратите само и да допълниш кухнята с нови шкафове и като цяло да ти изглежда нова с част от старите шкафове. Искай оферта за изцяло нова кухня и за частична промяна и си направи сметка и ще разбереш. Това си е мое мнение  Laughing
Виж целия пост
# 354
 eli_kelli, da така ще е разумно, а по отношение на пералнята - личното ми мнение е, че тя няма място в кухнята. В мокро помещение или коридор, ( у едни познати е в гардероба в спалнята и я пущат само през деня), така че не съжалявай, че няма място за нея.
Виж целия пост
# 355
eli_kelli, da така ще е разумно, а по отношение на пералнята - личното ми мнение е, че тя няма място в кухнята. В мокро помещение или коридор, ( у едни познати е в гардероба в спалнята и я пущат само през деня), така че не съжалявай, че няма място за нея.

О, да така е.Написах го, защото като уред на тези размери само нея я няма там.Иначе всичко, което ни трябваше се побраааааа.......пералнята си има място.
Виж целия пост
# 356
Момичета, някой да има инфо, каквото и да е, за "Червенков" ЕООД - произвеждат интериорни врати и мебели?
Това е сайтът им - http://chervenkov.com/, обаче не ми е достатъчно. Търся лични впечатления, защото се каним да им дадем повече от 20 000 лева, а не ми се иска да е само "на късмет".
Виж целия пост
# 357
Az i ti лично аз за първи път ги чувам и разглеждам сайта.Но фирмите са много, така че то и критерий не съм.Зависи си и от първи впечатления, проектанти, консултанти , продукти и т.н. Поне ние така постъпихме и не сгрешихме.Успех!
Виж целия пост
# 358
Момичета, някой да има инфо, каквото и да е, за "Червенков" ЕООД - произвеждат интериорни врати и мебели?
Това е сайтът им - http://chervenkov.com/, обаче не ми е достатъчно. Търся лични впечатления, защото се каним да им дадем повече от 20 000 лева, а не ми се иска да е само "на късмет".


Много смело! А дри нямате впечатления?!
Виж целия пост
# 359
Някой има ли впечатления от фирма Амо ?
http://www.amo.bg/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия