Препоръчайте фирма за кухни по поръчка!

  • 369 632
  • 833
# 285
Пращам ти ЛС. Благодаря!
Виж целия пост
# 286
simplyaven , didiela, може ли да ми кажете колко ви излязоха кухните в Миа? Ще правя кухня и си търся свястна фирма с добро съотношение цена-качество.
Пишете ми на лични за цните, ако искате и мерси предварително Simple Smile
Виж целия пост
# 287
Е, аз нямам тайни, на мен ще ми излезе 1600 с мивка и батерия, НО: аз нямам горни шкафове на едната страна, имам отворени етажерки, Икеа тип кухня, такава си исках. И нямам вградени уреди. Иначе шкафовете ми са различни цветове ггорните и долните, ПДЧ.
Виж целия пост
# 288
Някой има ли кухня или други мебели от Димат Омега?
Ако му се занимава на някой да ми пусне ЛС с размери и цени.
Виж целия пост
# 289


И нашата е от АР ДЕКО, правихме я преди около 3г. и не е мръднала.Доволни сме, може сами да видите.

www.ardeco-bg.com

http://volwww.snimka.bg/properties/nashata-kuhnyayayaya.600026
Виж целия пост
# 290

Можеш ли да споделиш какво са правили при теб? Добри цени дават, но ми се иска да знам какво са направили. Благодаря.   bouquet
правила съм голяма секция, гардероб. Сега ще правя кухня. Ще снимам гардероба и секцията и ще пусна снимки. Надявам се и на кухнята да мога да пусна до месец, защото сега започваме ремонта й. Извинявай за късния отговор.
Може ли да споделите за машинки за меляне на отпадъци. Марки, цени, мнения. Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 291
Къде се намират тези Миа?
Виж целия пост
# 292
verabel , аз вече си поръчах кухнята при тях, в края на месеца трябва да е готова, но проектът си е мой де. Аз също ще пусна снимки по-нататък да видят и другите. Пусни и ти, аз мисля да им поръчвам гардероб, ако съм доволна от кухняата.  Peace
Виж целия пост
# 293
Къде се намират тези Миа?
В София. В линка има телефон за връзка.
Виж целия пост
# 294
Запис, че и на нас това ни предстои  Peace
Виж целия пост
# 295
Моля споделете производител за гр.Бургас . Преместихме се преди две години, а наскоро се сдобихме и с жилище което вече след ремонта е на фаза обзавеждане. Ходих в Хитрон, но свят ми се зави от офертата която ни предоставиха. Ще съм благодарна за идеи и споделен опит!!!
Виж целия пост
# 296
Моля Ви, качете снимки на кухни направени от Миа, за да добием представа. И ако не е тайна споделете цената.  Praynig
Как е процедурата при тях ? Идват на място и оглеждат или им давате размери ? Проекта безплатен ли е ?
Благодаря!  Peace
Виж целия пост
# 297
Къде се намират тези Миа?
В София. В линка има телефон за връзка.

може ли някъде на място да се видят?
Виж целия пост
# 298
Здравейте отново! Най-после сколасах и аз да кача някоя и друга снимчица на кухнята ни от АР ДЕКО ООД... Embarassed
Ето я и нея: https://picasaweb.google.com/d.s.milusheva/thnFqG?authkey=Gv1sRg … 21416673992988514

http://www.ardeco-bg.com/
Виж целия пост
# 299
Здравейте отново! Най-после сколасах и аз да кача някоя и друга снимчица на кухнята ни от АР ДЕКО ООД... Embarassed
Ето я и нея: https://picasaweb.google.com/d.s.milusheva/thnFqG?authkey=Gv1sRg … 21416673992988514

http://www.ardeco-bg.com/

Много е хубава! Със здраве да си я ползвате! Може ли да споделиш колко парички ви излезе? Ако не искаш тук, моля те пиши ми на лични!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия