Препоръчайте фирма за кухни по поръчка!

  • 369 629
  • 833
# 375
tanyaviolin , благодаря ти. Цвета е тъмно зелен, на снимките така е излязъл. Ще я снимам пак, за да видя дали ще има промяна в цвета.
Виж целия пост
# 376
Наистина изглежда сиво на снимките.От онова резедавото ли е?
Виж целия пост
# 377
Наистина изглежда сиво на снимките.От онова резедавото ли е?
не, тъмно зелено е. Долния ред личи по-добре

Виж целия пост
# 378
verabel честито, харесва ми кухнята ти.Само плота много жълтее, но може би на зеленото добре стои, но и аз не ги виждам зелени вратите. Със здраве да си я ползвате и само вкуснотии да си спретвате в нея  Laughing
Виж целия пост
# 379
на тези снимки има нюанс на зелено,но не е реалният цвят.Сещам се кое зелено е,но не се сещам къде точно го видях.Мисля че в реалните цветове плота се вързва.Снимката лъже.Нивиана избягва да дава примери с цветовите гами поради тази причина.Вкусни гозби да приготвяш па и да почерпиш,макар и виртуално. newsm64
Виж целия пост
# 380
verabel, честита кухня! Уютна и създадена за много кулинарни подвизи!Личи си ,че готвиш редовно. Grinning

Искам да те попитам, от какъв материал са вратичките и дали се предлага в бял (или близък до него) цвят?
Виж целия пост
# 381
Всичко ни е направено от Ивайло Славейков - http://www.slav-design.com/gallery.html.
Видях, че е качил и проекта на кухнята и трапезарията ни. Доволна съм - изпипва си нещата и съм го препоръчвала на доста други мои приятели и познати  Grinning

Изглеждат много добре
Виж целия пост
# 382
Всичко ни е направено от Ивайло Славейков - http://www.slav-design.com/gallery.html.
Видях, че е качил и проекта на кухнята и трапезарията ни. Доволна съм - изпипва си нещата и съм го препоръчвала на доста други мои приятели и познати  Grinning

Изглеждат много добре


Ще кача и снимки. Сега му звънях, малката вече иска голяма креват "като на бати" Simple Smile
Виж целия пост
# 383
Върнахме от отпуска миналата неделя и вчера и днес подреждам в новата ми кухвя. Ето снимки
Само да кажа, че има още неща за купуване - маса, конкатки, ключове, перде, корниз, полилей, осветление над мивката /искам да е LED/ и горния ред трябва да има витринка извита, но се е радвалила машината на стъкларя и се надявам в скоро време да я имам.
http://verabel.snimka.bg/other/kuhnya.616837

Извинявай, но коя фирма ти прави кухнята, от какъв материал са вратичките и колко ти излезе като цена?
Виж целия пост
# 384
eli_kelli, благодаря ти. Плота е по-скоро оранжев, ще се опитам пак да снимам да видим какво ще се получи.
Courage, благодаря ти!
Върнахме от отпуска миналата неделя и вчера и днес подреждам в новата ми кухвя. Ето снимки
Само да кажа, че има още неща за купуване - маса, конкатки, ключове, перде, корниз, полилей, осветление над мивката /искам да е LED/ и горния ред трябва да има витринка извита, но се е радвалила машината на стъкларя и се надявам в скоро време да я имам.
http://verabel.snimka.bg/other/kuhnya.616837

Извинявай, но коя фирма ти прави кухнята, от какъв материал са вратичките и колко ти излезе като цена?
Фирмата е " МЕБЕЛИ МИА"  http://mebeli-mia.bg/display.php?id=615 Вратичките са MDF, кухнята ми излезе 2450 лева.
Виж целия пост
# 385
Мерси много. Ние междувременно се спряхме да фирма, другата седмица трябват да дойдат да вземат размери.
Виж целия пост
# 386
verabel, страхотна кухня! Със здраве и желание да си я ползваш!  Peace
Виж целия пост
# 387
verabel, страхотна кухня! Със здраве и желание да си я ползваш!  Peace
Благодаря ти, Танче!
Виж целия пост
# 388
verabel
Киде се намира фирмата която ти прави кухнята?
Има ли шоурум?
Виж целия пост
# 389
verabel
Киде се намира фирмата която ти прави кухнята?
Има ли шоурум?
Нямат шоурум. Ето сайта има телефон за връзка, обади се, ако искаш. http://mebeli-mia.bg/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия