За четенето в тоалетната...

  • 9 113
  • 127
# 15
Чета, пуша и слушам радио в тоалетната.  В един хотел имаше и Тв ... много е отпускащо
Виж целия пост
# 16
Чета, пуша и слушам радио в тоалетната.  В един хотел имаше и Тв ... много е отпускащо
Ехх, ако можех и телевизора сложа там- особено сутрин добре ще ми с е отрази.
Виж целия пост
# 17
Съпругът ми не, но аз съм седяла и по един час в тоалетната като се зачета в някое списание Embarassed. След това, като тръгвам да ставам имам мускулна треска  Blush.
Виж целия пост
# 18
уммм да, то това си е класика в жанра - четенето в тоалетната. ))))
всякакви вестници, списания, художествена литература има. ))
зачитам се от време на време, ама това при майка ми и баща ми де. ))
в къщи няма такива неща, защото трябва скорострелно да вляза и да изляза, иначе щерката надава страшен писък, че ме няма. ((((
Виж целия пост
# 19
Като се  купи вестника отива право в малката тоалетна там ми седят също книгата и списанията.
Виж целия пост
# 20
Аз и с лаптопа ходя! Laughing
Виж целия пост
# 21
Дааа и той и аз. Mr. Green Даже си имаме и клозетна лирика - разни безумни списания, дето щом влязат в къщи веднага заминават в кенефа. Само там мога да чета заглавия от сорта "1001 начина да си избръснете краката" Crossing Arms

 Peace На вратата имаме монтирана етажерка за целта.
Аз имам навик сутрин преди изпит да прехвърлям набързо въпросите от конспекта в тоалетната....смешно или не - отличничка съм Mr. Green
Виж целия пост
# 22
Мъжът ми - не, но аз се зачитам в тоалетната Embarassed
Виж целия пост
# 23
Разбира се,това е класика-вестник или някое списанийце Embarassed,и за двамата се отнася.Това си е направо вид релакс според мен newsm10
Виж целия пост
# 24
Вестник Уикенд стана 80 страници - тежко ми и горко. Като се затвори вътре сутринта с вестника и кафенцето, въобще не знам кога ще го видя отново. После се оплаква че му били изтръпнали краката. Mr. Green
И аз чета в тоалетната, ама малко. Откакто се преборих със запека, гледам да не се задържам дълго.
Виж целия пост
# 25
 Половинки на приятелки го правят. У дома такива неща не се случват в клек-бара Laughing
Виж целия пост
# 26
И двамата четем.
Виж целия пост
# 27
  Съпругът ви обича ли да се заседява в тоалетната?Държите ли във въпросното помещение вестници,списания,научна литература и кръстословици.И карате ли му се,когато се зачете в някоя книга в кенефа и се смее на глас?

Той обича, но аз още повече.
Не му се карам, нито той на мен.
Основно има списания Плейбой, но са мои.  Mr. Green
Виж целия пост
# 28

Основно има списания Плейбой, но са мои.  Mr. Green
Ааа, това е за тема Разглеждате ли... Laughing
Виж целия пост
# 29

Основно има списания Плейбой, но са мои.  Mr. Green
Ааа, това е за тема Разглеждате ли...

Що бе аз го чета, той го разглежда.  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия