Гр.София - кв . Хаджи Димитър, кв. Сухата река, кв. Стефан Караджа

  • 31 116
  • 333
# 135
Някой знае ли тук, в квартала, СВЯСТНА детегледачка за един ден - утрешния?
Виж целия пост
# 136
Някой знае ли тук, в квартала, СВЯСТНА детегледачка за един ден - утрешния?

Не се сещам за детегледачка, но можеш да се обадиш в някой от детските забавачки...
Много добре те разбирам, аз прекарах вкъщи 4 години в гледане на болнаво дете...
Дано бързо се оправи дечко...

Dori , съжителството с баба (за мен мама) е преминало почти идеално...  Wink
С пристигането обаче ме сюрпризираха с проблем със занималнатя, писна ми да се разправям ...  ooooh! Сутринта го оставих в у-щето и веднага отидох да се оплаквам на една зам. директорка. Да видим ще има ли резултат...

Ето малко снимки от пътешествието -> http://www.snimka.bg/album.php?album_id=294715
Виж целия пост
# 137
Хей, къде се загубихте всички ...
Как са болните дечица ?!
Виж целия пост
# 138
Снимките искат парола
Алекс днес е на преглед,иначе е добре.
Уча за изпити- последните два.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 139
сега се прибирам от болницата
изморена съм много - четвърти ден  ooooh!

в понеделник пак! левкоцитите на алекс са повече ...

Виж целия пост
# 140
Здравейте и от мен! Съвсем случайно открих темата Grinning Отрастнала съм в Хаджи Димитър, майка ми и баща ми още живеят там и често им гостувам, ще ми е приятно да се видим някой ден Grinning Аз съм почти на 26 години, имам син и чакам още едно бебче, но още не знам пола Wink Другата седмица съм на преглед и се надявам най-накрая да разбера Grinning
Виж целия пост
# 141
Добре дошла в кварталната тема  Peace Леко бременеене.
Виж целия пост
# 142
Снимките искат парола

Аз съм една голяма бяла птица, нямам идея каква е паролата .... Laughing
Виж целия пост
# 143
galaUSA , как сте? Пооправихте ли се ??

Rylie , добре дошла. Ти си родом от тук ,а сега къде живееш???
Виж целия пост
# 144
привет на всички

ми още сме болни  ooooh!
откакто имам ДВЕ деца, за пръв път го закъсах така

утре пак сме в болницата за новите кръвни изследвания на алекс
вторник - аз, на гинекологичната "интервенция"
сряда - операцията (трета сливица на алекс)
четвъртък - пак там, преглед, след операцията
петък - най-вероятно ще си ходим

графика е повече от пренатоварен

тази седмица, най-вероятно от вторник, момчил пак го пускам на ясла
той все още кашля, но доста по-малко, сополите все още са проблем, обаче .....

как сте вие?

п.с. добре дошла на райли  Hug
Виж целия пост
# 145
galaUSA , поне 6м. го пази от подскоци и преумора. На зълва ми детето с4 м. след операцията получи кръвоизлив. Тя ходеше на спортни танци и беше след тренировка се случило.
Виж целия пост
# 146
galaUSA, приеми мопралната ми подкрепа и мисли само позитивно  Peace. Стискам палци да се отчетеш с отлични резултати  Praynig.

жгмъц, това с паролата ме развесели  Mr. Green. Ако можеш, качи снимките отново, но му задай да е публичен албума Laughing.
Как е положението със занималнята, има ли ефект след последния ти разговор?

Корина, късмет с изпитите и от раз да ги вземеш  Praynig. Извинявай, а какво учиш  Thinking? Може би си споменала, но съм явно съм пропуснала.

Rylie, добре дошла  welcome. Безпроблемно бременеене  preggo. В очакване на пола сме   ylinfant  Wink.

Спорна и здрава седмица на всички ви newsm68
Виж целия пост
# 147
Май се справих със снимките  Mr. Green
http://photo-zona.net/index.php?APP_ACTION=DISPLAY_IMAGE&ALB … 10&IMAGE_ID=0

Със занималнята няма оправия  ooooh! Баба му ще е занималня...
Виж целия пост
# 148
Май се справих със снимките  Mr. Green
http://photo-zona.net/index.php?APP_ACTION=DISPLAY_IMAGE&ALB … 10&IMAGE_ID=0

Със занималнята няма оправия  ooooh! Баба му ще е занималня...

  Благодаря за снимките   bouquet. Определено е голяма красота  Peace. Гледам добре съчетават полезното с приятното http://photo-zona.net/images/user62000/album15710/large/12238837 … 2009_P1010159.JPG  Mr. Green.
 Тук в един от "Дон Доматите" се опитват нещо подобно да правят  Laughing.

  Добре, че имате свободна и на разположение баба  Hug. Така ще те спасят от "прегряване"  Wink.
Виж целия пост
# 149
Dori, тази кръчма е уникална, не съм виждала в БГ подобна. Туй дето виси е хмел, има една особена миризма ... И всичко е старовремско включително и музиката. Страхотна атмосфера ... Не съм ходила в "Домата", нямам идея как е ...
Бабата не ни е много свободна, но поне се прибира по рано от мен и се занимава с ученика.  Wink

И да ви запитам правите ли си квартални срещички ?!
Също какво става с групата за фитнеса ? Днес мислех да мина да го видя, но се наложи да идвам в офиса рано и не стана ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия