
Сутринта го оставих в у-щето и веднага отидох да се оплаквам на една зам. директорка. Да видим ще има ли резултат... 
Отрастнала съм в Хаджи Димитър, майка ми и баща ми още живеят там и често им гостувам, ще ми е приятно да се видим някой ден
Аз съм почти на 26 години, имам син и чакам още едно бебче, но още не знам пола
Другата седмица съм на преглед и се надявам най-накрая да разбера

. Стискам палци да се отчетеш с отлични резултати
.
. Извинявай, а какво учиш
? Може би си споменала, но съм явно съм пропуснала.
. Безпроблемно бременеене
. В очакване на пола сме
.
Баба му ще е занималня...
Баба му ще е занималня...
. Определено е голяма красота
. Гледам добре съчетават полезното с приятното http://photo-zona.net/images/user62000/album15710/large/12238837 … 2009_P1010159.JPG
. Така ще те спасят от "прегряване"
. 
Препоръчани теми