

















ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ
Ново 
Ново
Ново 

Лурдес 



Не може да има сърдити, понеже си свършила страхотна работа!


за новата тема.
ще си стоим удома,че ашият тати смени работата и отпуска на кукуво лято ако ме разбирате....


но пък на мен страшно много ми липсвахте!

и при нас естествено, не сме те забравили 
) та да видим какво ще стане .... най-вероятно ще е голямото плюене
А от кашите любимата му е банановата и една ябълка и морков
! Има концерт на Пайнер(да не се засягат мамите почитателки), ама аз не ги долюбвам тия и с тая гирултия дето я вдигат
Добре поне, че на детето не му пречи и си спи, ама аз уви....така е, като не сме мислили и сме си купили апартамент до стадиона, сега ще си ги слушаме 
Забравих да кажа, че според мен Лидия прилича много на баща си. Така ли е?


)
Препоръчани теми