

Няма какво да се връзваш..... 
Иначе мястото с инжекцията е поддуто и зачервено.

Некърмещите черпя също
!
/, пазя и пъпчето, което все още се чудя къде да оставя... Може би ще изчакам да порастне и сама да реши къде да го хвърли 


.
Въпреки че моето първото беше отрицателно, след един месец закъснение на цикъла...И докторите като им казвах кога ми е бил последният цикъл (6 юни), все ме поправяха и мислеха че нещо не съм в час 

.
Едва ли е от болка, защото като го гушна или погаля се успокоява веднага. 
Иначе и на Косьо дрешките изведнъж му омаляха.
Пожелавам ти най-вече здраве - както за теб, така и за близките ти хора! Всичко останало се постига
Дано мъжът ти вече да е по-добре !
Само не знам колко често ще мога да се докопвам до него 




/color] Препоръчани теми