
няма да седна да плача че някои не ми е отговорил а ако е толкова важно ще питам пак



Иначе с удоволствие ! 
Аз съм от мързеливите,ама си и признавам



тя си знае
Аз си запазих всички тестове за бременност, а вие? Пазя си и тези, които си правех, когато бях бременна с Ники.
Ей много чува петлите това дете, ще вземе да излезе и от него човек 
/заради това с приобщаването, де
/ много гот ми стана 
И постовете ти са свежи и леко се четат
Така че няма "Вие" и "Ние"-това са определения за децата в детските градини! Аз спирам да коментирам че вече наистина някои хора не се усещат!





/

Аз съм с вас от по-късно, други от съвсем скоро...Но мисля, че това не е най-важното



Няма начин да е външен !!!! 
Препоръчани теми