Играете ли Травиан?

  • 54 487
  • 530
# 60
Може да те подкрепи с войска или ресурси. При теб май е първото - случва се някои играчи в бързината да ти пратят подкрепление вместо да те атакуват  Mr. Green Ти нищо специално не трябва да правиш.
Виж целия пост
# 61
А може и да си разхожда войските, така ако го нападне по- голяма армия няма да му избие войниците.
Виж целия пост
# 62
Аз го правя този номер, пращам в другите ми градове или в другите от клана.
Но часове след двете примирия по коледа и НГ ми избиха тлкова конници, че още ме боли  Sad

На вас как ви се отразиха примирията?
Виж целия пост
# 63
Аз съм начинаеща, взех новичкия акаунт на сестра ми. Получих съобщение, че един град ме е подкрепил. Какво значи това и какво трябва да направя?  Blush

За начинаещите подкреплението е от водача/помощника в дясно/ и то се състои от 1 паяче.

На мен Коледното премирие много ми допадна Grinning Плюс акаунда ми беше от полза и направих нови градове.С нападенията нямам проблем.Аз имам двуцифрено число градове и рядко ме нападат.
Тук някой играе ли в с3??? Thinking
Виж целия пост
# 64
Аз съм в сървър 3, ама не спийд.
Виж целия пост
# 65
И аз съм в 3. Хайде кажете от кой клан сте?
Виж целия пост
# 66
И аз съм в 3. Хайде кажете от кой клан сте?

Аз съм в БАЛКАН!
Виж целия пост
# 67
Аз съм в Нощни стражи
Виж целия пост
# 68

Не съм чувала за такъв клан.Сигурна ли си,че си в с3?
Виж целия пост
# 69
Да, както казах - в сървър 3 играя. Може би има разлика в имената - написано е с главни букви, не знам дали има значение - СТРАЖИ - НОЩНИ СТРАЖИ .
Виж целия пост
# 70
Аз съм в 2 и 3 сървър
Виж целия пост
# 71
Дайте ми съвет! Много започнаха да ме акатуват, на ден по 2-3 пъти.
Виж целия пост
# 72
Дайте ми съвет! Много започнаха да ме акатуват, на ден по 2-3 пъти.
Моя съвет е да си криеш ресурса и да направиш малко защитници.Ако проблема ти е в с3 мога да ти пратя защита,аз имам много излишна Grinning Пиши ми на лс как ти е ника и веднага ще ти пратя.
Виж целия пост
# 73
Дайте ми съвет! Много започнаха да ме акатуват, на ден по 2-3 пъти.
Моя съвет е да си криеш ресурса и да направиш малко защитници.Ако проблема ти е в с3 мога да ти пратя защита,аз имам много излишна Grinning Пиши ми на лс как ти е ника и веднага ще ти пратя.
Аз строя скривалища и трапери в началото, а след това защитници
Виж целия пост
# 74
Дайте ми съвет! Много започнаха да ме акатуват, на ден по 2-3 пъти.
Моя съвет е да си криеш ресурса и да направиш малко защитници.Ако проблема ти е в с3 мога да ти пратя защита,аз имам много излишна Grinning Пиши ми на лс как ти е ника и веднага ще ти пратя.
Аз строя скривалища и трапери в началото, а след това защитници
няма смисъл много от тези скривалища,побират малко,а и като мине тевтонец бърка яко.Освен това после тези местенца ще ти трябват за по-важни сгради и ще загубиш ценно време с бутане.Изразходването на ресурс,криенето на войска или подкрепа е най добрияподход.Затова още в началото е хубаво да се развият склада и хамбара за да побира  папане за войската
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия