КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 34

  • 26 360
  • 596
# 330
Днес бабин Криси прави 4 годинки! Обичам го много!Да ми е жив и здрав! Черпя ви за негово здраве!





Черпя само със сладки неща, за да ми е сладък и той като тях!
Виж целия пост
# 331
Тайне,да ти е жив и здрав внука/Криси/.Много да те радва и по-малко да те слуша/та нали е дете Joy/
Виж целия пост
# 332
добро утро!

чести рожден ден, КРИСИ,
 Жела  да си жив и здрав, много послушен за радост на мама, татко, баба,дядо и всички,които те обичат.
ВЕСЕЛО ,ЩАСТЛИВО И БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО ! 

                               
Виж целия пост
# 333
Добро утро, момичета!
Приятен ден на всички ни!

Яге, благодаря за среднощния поздрав, макар да не съм го слушала, че нещо ми се губи звука, но като се върнат моите деца, ще проверят какво му има! Но щом е на мене посветена тази песен, няма начин да не е хубава! Ха, ха, хааааа.....

Мел, всичко хубаво! Нацелувай Анджи! Жалко, че няма да си на Балани! Които и да отидат- снимки ще има, само да е живот и здраве!

         Честит рожден ден на Криси,                          newsm59 nbirthday
             На баба момчето, да е живо и здраво,
             умно, хубаво, даже и палаво,
             от сутрин до вечер да си играе,
             да  се сбъдне това за което мечтае,
             да бъде радост и гордост голяма,
             за всички роднини, но най вече за мама!!!
    bigdance2 1swing bdbaloni


        Благодаря за чудесната почерпка! Всичко е мнго вкусно и сладко! За негово здраве си хапнах и пийнах от коктейлите!
Виж целия пост
# 334
Момичета, благодаря за пожеланията! Рожденника още спинка, та и аз не съм му честитила все още.
Виж целия пост
# 335

Честит Рожден Ден , Криси! Тайне , да ви е жив , здрав , щастлив , хубаво и безгрижно детство и бабка много да го слушка.  Hug   


Виж целия пост
# 336

Честит рожден ден на адашчето на мойто Криси!!!Много здраве,щастие ,веселие!!!
 Сбор,сбор и той мина.Изпратих почти всички гости и днес ще релаксираме.че то снощи бяха едни песни,едни танци,хора,едни музики до 2ч.Ако не беше заваляло сигурно щяхме да откараме до сутринта.Прибрахме се вътре и то всеки се разпрозява.Но беше много весело!Имах гости от Кубрат, Русе,Разград,София (още са тук),а изненадата беше зетчето от Варна със свой приятел.Една от гостенките ми е учител по музика във В.Търново,а ние пък бяхме донесли клавира от апартамента,та познайте...
            Рапорт даден!!!
 Сега ще се върна да ви изчета,че много сте писали без мен.
Виж целия пост
# 337
Тайна,да ти е живо и здраво    .Почерпих се от всичките вкусотии за негово здраве.

 Един специален подарък за Криси.



Виж целия пост
# 338
Яне , то голям сбор , голямо чудо бе. От всички крайща гости. Браво на вас.  Hug
Яге , сега видях клипчетата и съм възхитена от този: http://www.vbox7.com/play:9a453614
Виж целия пост
# 339
Тайне , да ви е жив и здрав внука!  newsm59 Да има много радост, щастие и късмет в живота   bigdance2 baloni  Опитах от всичко от почерпката, но масата с плодовете - мммммммм, супер Hug

Снощи нямахме ток близо 2 часа целия квартал. Тъкмо бях написала доста и преди да го публикувам-хоп  #Cussing out. Седяхме, седяхми, пък си легнахме.

Виж целия пост
# 340
Благодаря ,момичета!Нещо първата тората изчезна, та сега сложих друга, дано не изчезне и тя!
Виж целия пост
# 341
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН КРИСИ!
БЪДИ НАЙ ЩАСТЛИВОТО И ПОСЛУШНО ДЕТЕ НА СВЕТА!


Виж целия пост
# 342
Леле, Тайне, СТО кила ще стана с тия вкусотии. Тъкмо смъкнах 10-тина и сега с тези изкушенияяяяя newsm68
Виж целия пост
# 343
И на мен една картинка до пингвинчетата ми изчезна.И сутрешния ми поздрав изчезна,а той беше много дълъг и не го повторих.
Яге,направи ли сладкото?
Аз правя специално печено сладко от сливи на фурна.Ако някой иска рецепта ще я дам и ще ме споменавате.
Виж целия пост
# 344
Яге,направи ли сладкото?Аз правя специално печено сладко от сливи на фурна.Ако някой иска рецепта ще я дам и ще ме споменавате.

И майка ми навремето правеше много сладка и такова също. Сега никой не иска от децата, само вишни и ягоди им правя по малко. Преди години, докато в Сливен имаше череши на лозето на свекървини ми правехме и от бели череши. Сега не си заслужава, малкия син ми вика-искам да ям пресни ягодите, хич не се хаби. Та така............
А сливите тук са и по 2 лв. килото на места. Съвсем не си заслужава да се бъхтя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия