КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 34

  • 26 360
  • 596
# 375
Благодаря пак на всички за посрещането smile3525Много цветя, много нещо  bouquet. А вицовете нещо не ги помня, затова наготово: Из полицейски доклад :Днес 13.08. 2014 год. бе задържан мошенник, който продава субстанция с твърдението, че това е елексир за дълъг живот. Установено е , че става въпрос за престъпник - рецидивист, който е бил задържан за подобно мошенничество през 1772, 1839 и 1934 година. и Защо японците са толкова умна нация? - Нямат блондинки.. Това е напосоки засега.
Виж целия пост
# 376
Мая , гледам , че си от София и да те поканя на обща среща в Габрово на 30-31.08. Аз ще съм с колата и ще возя още момичета , има място и за теб. Заповядай с нас.  Hug
Виж целия пост
# 377
КГБ докажете,че българските баби сте голяма и непобедима сила.подкрепете моята снимка като гласувате с бал 5 .тя се намира тук
http://www.germanos-konkurs.com/?t=2&dID=1&ph=1&sort … p;catID=%&p=1
за сега е на първа страница в раздел "камера" в "снимки с най-висок рейтинг".името на снимката е "о-в Санторини 2008" и представлява делва на фона на морето.
от ВАС зависи една баба да победи младежите bg победата ще бъде обща smile3521 smile3525
Виж целия пост
# 378
Мери , моя глас го имаш вече. Късмет.  Peace

Мими , отговорих ти и съм в очакване.  Hug
Виж целия пост
# 379
Гласувах, УСПЕХ!!!!
Виж целия пост
# 380
благодаря!благодаря!блгодаря! много бързо реагирате  Winkтова значи да си баба и винаги да си като войник на пост Grinning
Виж целия пост
# 381
благодаря!благодаря!блгодаря! много бързо реагирате  Winkтова значи да си баба и винаги да си като войник на пост Grinning

Винаги готов картоВ. Joy Joy Joy Бойна единица сме бабките.  Hug
Виж целия пост
# 382
И МОЯТ ГЛАС ГО ИМАШШШШ  МЕРИ. Peace Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 383
Стягате ли се за сън вече или само аз съм поспалива? Че от утре- нова седмица, нов късмет!
Виж целия пост
# 384
Римар , който бачка се стяга за утре. Ма който незнае що е това , й е рано за леглото.  Hug
Виж целия пост
# 385
Мая , гледам , че си от София и да те поканя на обща среща в Габрово на 30-31.08. Аз ще съм с колата и ще возя още момичета , има място и за теб. Заповядай с нас.  Hug
Благодаря, аз съм за купона, че напоследък все по-рядко ми се случва.  smile3518. Пиши повече подробности, може и  на лични.
Виж целия пост
# 386
тенкю zi4e за гласа  bouquet
Виж целия пост
# 387
Мери Попинс, гласувах, пък и снимката си е хубава. Морето-о-о-о!!!
Виж целия пост
# 388
блгодаря мая   bouquet снимката я е  правил малкия ми син,но не поиска да я прати и затова аз от мое име направих това Wink
Виж целия пост
# 389
http://www.youtube.com/v/Cdn1npQXgQw&hl=en
това е за всички,които ме подкрепиха до този момент  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия