Страхотна диета за страхотни тела - 16

  • 18 526
  • 338
# 105
Здравейте, момичета! Heart Eyes

Е много хапване тези дни, многоооо....и все забранени неща. Crazy
Въобще не се  качих  на кантара сутринта. Като гледам май всяка събота и неделя започнах така да правя. Добре, че поддържам режим през седмицата и не качвам кг.  Mr. Green

Лиде, мерси за кафето!  Hug Кала, много хубав аватар. Hug


Хубав ден на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 106
А за стриите сте си говорили - имах си ги откакто съм напълняла, но явно като ги бях опънала много не се виждаха, но сега са станали едни такива релефни и много по-забележими. Sick Идея си нямам с какво да ги мажа, но пък и надали ще ги мажа редовно дори и да взема нещо.
Кала, Hug права си по-добре с тях но под 70 кг/ а защо пък не и под 60 Laughing/ отколкото дундава  Peace
Виж целия пост
# 107
здравейте, страхотни!

и аз да се отчета: 2 дни на море бях сравнително режимна: на риба, плод и, хм, много бира, но тя помага за тена Joy

като говорим за стрии: нещо въобще помага ли поне да се позаличат като да се мажеш редовно, или не полза нет?
страхотен ден  bouquet
Виж целия пост
# 108
mei long, бира за тен??  newsm78
А за стриите има много теми във форума, чела съм, че с природни продукти, а дори и с купешки, подобрение има... Но стриите са си стрии... Без хирургическа намеса май не се махат...  Confused
Да е жива и здрава майка ми, че поне знам,ч е може да имам целулит, ама стрии няма да имам...  Mr. Green Twisted Evil Crazy Whistling
Виж целия пост
# 109
 kafe, не искам да те обезкуражавам  Wink , но моята майка няма стрии, а аз имам навсякъде.   На всичкото отгоре нейната кожа е суха, а моята нормална. Rolling Eyes

Досега съм диетична....да видим нататък. Wink
Виж целия пост
# 110
И аз съм режимна досега - кисело мляко и ябълки 3 пъти  Mr. Green
Виж целия пост
# 111
kafe, не искам да те обезкуражавам  Wink , но моята майка няма стрии, а аз имам навсякъде.   На всичкото отгоре нейната кожа е суха, а моята нормална. Rolling Eyes

Досега съм диетична....да видим нататък. Wink


StaM, 6-то чувство...  Wink  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 112
Режимна съм досега, но вечерята ще бъде кюфтета на скара с домати. Вкиснах се днес от тези кисели млека и ябълки  Crazy

Страхотна вечер на всички! lovekiss
Виж целия пост
# 113
Леле-е-е колко сте изписали!Да не Ви остави човек за малко.Попрочетох Ви,но признавам отгоре-отгоре.
За съжаление се налага да се включа към режима.Днес неусетно мина първия ден само на таратор и то купешки.Та сега се чудя да мина на диетата или по-стриктно ограничение да си наложа,но да не се водя на диета,че тогава много огладнявам.
На всички  Hug
Виж целия пост
# 114
Добро утро;)

Как сте дами?

Аз не бях диетична вчера,но от днес се захващам сериозно!Забила съм на 75 и малко и не мърдам,което е добре въпреки нережимността:)

Лидето,  ти по-добре мини на Ори като ще се наяждаш вечер;)

Наоколо съм май  Crazy
Виж целия пост
# 115
Здравейте и от мен (barbyta)  Simple Smile
Вече имам интернет и отново съм на линия.
Тези две седмици не бях режимна, но сега започвам с нови сили.
Радвам се, че пак ще сме заедно  Hug
Страхотен и минусов ден  Peace
Виж целия пост
# 116
Добро утро, Страхотни! Hug



Днес кантарчето не ми е приятел - 72,200 Twisted Evil, ама пък не то ме е хранило събота и неделя  ooooh!

Днес ще съм на белтъчен ден - имам още кюфтета от вчера и домати  Rolling Eyes Закусих ябълка  hahaha и чай

КалаHug аз май правя нещо между Ори и Страхотната в някои дни - но важното е да е резултатно. А понякога съчетавам от всички страхотни режими по нещо  newsm78

Валя, Hug радвам се да те видя отново  Grinning

Али Мели , Hug ти сигурно имаш съвсем малко за сваляне - така че избери си вариант, който да не те тормози излишно.  Peace

СтаМ, Кафе, Меи лонг, Марги Hug

Страхотен и минусов ден на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 117
Здравейте, момичета - кокичета! Grinning Hug

Аз днес отбелязах още минус / сега ще си оправя лентичката!/.
Но лошото е, че нямам никакъв апетит. Това е другата крайност. Просто ям насила.

Наблягам доста на течности - вода, айрян.

АлиМели, добре си се завърнала! Hug  И ти, Валя! Hug

Лиде, да ти кажа, сигурно защото не спазваш никой от режимите напълно стриктно, затова сваляш по по-малко и бавно. Ще стане, разбира се! Все пак ,постижението ти до момента е супер!  HugНе, че и аз бързам за някъде  Simple Smile и аз бавно и славно го карам.

Кала,  mei long , кафе Hug
Виж целия пост
# 118
Ето ме и мен!  Hug
Снощи беше ...  Drunk
И днес съм...  Mr. Green гроги!  Embarassed
Горе - долу съм режимна, имам малко прегрешение, но е мноооого малко....
За вечеря искам да си задуша замразен зелен фасул, но искам да му сложа и други продукти, а не съм измислила какви...  newsm78
StaM, браво за минусчето!  Heart Eyes
Много гушки за всички!!!  Hug   bouquet  Hug
Виж целия пост
# 119
Стам благодаря за посрещането!
Лиде права си.Килцата ми в излишък са само 2 /реално в момента 1.5 кг./.Затова си правя някакъв мой режим-официално пред себе си не съм на диета.Просто се ограничавам.
Вчера цял ден бях на таратор и не огладнях да не повярваш.
Днес на сиренце и домати.С две думи диета 1.Но не огладнявам,защото в съзаннието си не съм на диета.
Мился да карам на този режим до петък вкл.,че в събота и неделя срещи с приятели знаете как е.
На всички браво за минусите! Peace
Виждам,че има и нови попълнения в редиците ни,добре дошли! Hug
Лека вечер от мен!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия