Страхотна диета за страхотни тела - 16

  • 18 522
  • 338
# 90
mei long, ами аз се бях запалила по страхотната диета, но нали в неделя съм на детски рожден ден за възрастни и няма да има кисело мляко и други чудеса... И затова реших да не губя време и да се впусна в някакво приключение, и сега съм при комшийките в режима на д-р Ори...  Rolling Eyes
Днес вече трети ден...  Blush
Виж целия пост
# 91
kafe,  newsm10 нали си режимна! обаче ще се постараем да те дръпнем обрано при нас  newsm47

а как се чувстваш с WD?
Виж целия пост
# 92
kafe,  newsm10 нали си режимна! обаче ще се постараем да те дръпнем обрано при нас  newsm47

а как се чувстваш с WD?

 Mr. Green Party Mr. Green

Ъъъ.... с кое как се чувствам?? newsm78   Whistling
Виж целия пост
# 93
 с warrior-a..тъй де, д-р Ори...
хм, http://rapidshare.de/files/38756894/Various_Books.rar.html
тук я има и книжката на Ори.
 Crazy
Виж целия пост
# 94
с warrior-a..тъй де, д-р Ори...
хм, http://rapidshare.de/files/38756894/Various_Books.rar.html
тук я има и книжката на Ори.
 Crazy

Ами засега добре!  Flutter
А днес как геройски издържам на изкушението, не е истина...  bowuu Колегите черпят за именни дни и покрай мен се носят вафли, бисквити, бонбони.... Даже незнайно защо бонбоните са ги сложили на половин ръка разстояние от мен... На моето бюро...  Crossing Arms
Виж целия пост
# 95
Хехех Joy
Какво да ти кажа, аз си пия бяло вино с лед...., че уж е по-диетично. Wink


Това и аз го обичам Grinning, но понякога и биричка пийвам Crazy

Днес съм режимна и в по-добро настроение.
По-късно ще пиша повече, че сега нямам възможност Peace

Страхотен следобяд на всички! Hug
Виж целия пост
# 96
 Hug Hug Hug

Пожелавам ви весел, спокоен и страхотен уикенд! Heart Eyes

Виж целия пост
# 97
Здравейте, Страхотни момичета! Hug

Днес очаквано след вчерашното нережимно хранене имам 500 гр плюс - та приближих отново 72 кг, но все още откъм долната им страна  Confused
Днес съм стриктна - закуските пъпеш, обяд и вечеря пиле и домати. Единственото нережимно - една кола, но като се има впредвид, че я пих в сладкарница заобиколена от торти - и устоях на изкушението  Mr. Green /честно казано не ми беше особено трудно Wink/

Събота и неделя ще ходиме на гости на вилата на едни приятели - та надали ще съм напълно стриктна, но ще наблягам на скара и салати  Peace

Страхотен уикенд на всички! Hug
Виж целия пост
# 98
Добро утро банда  Grinning

Благодаря ви за комплиментите  Blush Blush Blush ,но трябва ад си призная,че снимката е от онези снимки,които са  по-хубави от мен  Mr. Green Mr. Green Mr. Green обаче отдавна не съм се харесвала така на снимка де  bowuu

Аз вчера похапнах подобаващо  Crazy добре,че беше на обяд и после ходихме на рикши и луна парк, та малко от малко може би съм изгорила ахахахах иначе след такова хапване ми идваше да си леееегнааааа ахахахахах

При нас есента се усеща лека полека  Confused

Страхотен уикенд  Crazy

ПП Аз ще съм наоколо, че мъжа ми докрая на месеца няма почивни дни  Rolling Eyes


Виж целия пост
# 99
Никакви ви няма ...ще се раздвижвам май  box smile3540
Аз съм режимна и за вас мили дами  bowuu bowuu bowuu



А вие как сте със стриите?!Аз иамх  малко след като родих и бях супер щастлива,но сега като отслабвам се появят ...мажа се,но  Confused
Ще си ги гледкам...не ми пречат/....по-добре с тях,но под 70кг,отколкото без тях и дундава  Mr. Green

Наоколо съм  Grinning
Виж целия пост
# 100
Kala, много си чаровна и МЛАДА и ми беше много приятно да те видя !  На колко си години? Като момиченце си!
Аз вече въздишам, че не съм на 20 Cry От няколко дни започвам първата диета и все се излигавям с по нещо, но пък няма ден, в който да не спортувам и резултатите започват да се виждат- по-малко дупе, по-стегнато  и оформено тяло, но има още какво да се желае. Не помръдвам от 51кг, поне не надолу #Cussing out
За стриите и аз си мислех, че трябва да започна да се мажа, имам си, но да не станат повече....
Виж целия пост
# 101
Ей ме на и мен  Crazy

Как сте банда?

Марги, благодаря ти  Blush Blush Blush на 28 съм  все още  Wink Браво за спорта!Много е важно,а аз не съм от спортуващите,освен коремни преси и има резултат, но долната част на корема сякаш не реагира  Rolling Eyes

Б-иванова къде ли е?

Наоколо съм...отивам да разгледам сайта  Crazy
Виж целия пост
# 102


Добро утро, Страхотни момичета! Hug

Върнах се от гостуването, не бях много режимна, Embarassed не посмях да се кача на кантара тази сутрин, Crazy
Но днес съм на кисело мляко и ябълки.  Mr. Green

Страхотен ден и минусова седмица на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 103
Добро утро и от мен  Grinning

Лиде, ябълките за наказание ли са Laughing

Аз днес ще хапвам таратор...от няколко дни съм на 1 белтъчен,1 въглехидратен ден и когато успея ден на мляко с нещо!
При нас определено е по-хладно,но топличко;)Диша се  Peace

Май съм наоколо  Crazy



Виж целия пост
# 104

Лиде, ябълките за наказание ли са Laughing

Joy Joy Joy Joy Joy Така излиза  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия