Страхотна диета за страхотни тела - 16

  • 18 526
  • 338
# 255
Dixie   welcome добре дошла и успех!  Peace
Трябва да се спазват колкото може по-точно часовете и броя на храненията - те според доц.Байкова са свързани с циклите на метаболизма и колкото по-точно - толкова по-добър ефект, а броя на храненията - т.к. за да отслабваш не трябва да гладуваш , а по твоя въпрос - и на мен ми се случва например в 8 да изям ябълката , а в 10 млякото, но когато ги изям и двете заедно както е по план се засищам повече  Grinning
Резултатите са доста индивидуални, затова ще ти споделя моя - за две седмици на диета №1 свалям по 3 кг, но аз много рядко съм абсолютно стриктна ooooh!  и затова не ми е особено впечатляващ резултата, но аз лично съм му доволна Peace
Виж целия пост
# 256
Dixie добре дошла в нашите редици.
Лидето ти е обяснила нещата, аз ще споделя моята практика:хапвам 3-4 пъти на ден-в 10, към 13-14ч., в 16 и вечер е различно, но до 21 съм приключила. Често се случва да хапна или едното или другото, но и аз като Лидето като хапвам по график се засищам повече. Не съм от най-редовните на режима съм от началото на Август и за сега съм -4 кг., мисля че бих могла да имам и по-добри резултати ако съм по стриктна. Уапех ти желая.....
Виж целия пост
# 257
Супер, наистина сте страхотни Simple Smile
Обещавам да се включа...непочвам от сега , че имам личен празник и ще има торти-морти...и все пак Simple Smile
Ще ви следя и ще пиша пак Simple Smile
Виж целия пост
# 258
Здравейте и от мен!  Grinning
Дали ще ме приемете във вашите редици поне за 8 седмици? Като се има предвед, че неподготвена и малко знаеща, преди 2 дни се изтропах на слабо време, че диетата на Байкова е жив глад? Още повече, че не знаех че има нещо общо между Страхотната диета и Байкова... абе... объркване!
Признат грях - половин грях!  Sunglasses
Историята ми е следната - след 90 дневната диета минах да 2 дни на БВД, но не се чувствам добре без плодовете и киселото мляко. Днес, търсейки режим на който да премина попаднах на 8 седмичния страхотен режим http://strahotna.blog.bg/viewpost.php?id=174500 и ми се иска от утре да го започна. Ще ме подкрепите ли?  Grinning Ще бъда стриктна!  bowuu
Виж целия пост
# 259
Drunvala  welcome, добре дошла, разбира се че те приемаме. Успех със Страхотната диета  newsm10
В другата тема не ти отговорих, защото не ми се впускаше в спорове относно диети, т.к всеки си харесва и "защитава " неговата диета.  Grinning
Виж целия пост
# 260
Drunvala  Hugдобре си ни дошла и ти винаги има място......
Успех и на теб.
Виж целия пост
# 261
Благодаря ви момичета за милото посрещане!  Hug
Много ми хареса този осем седмичен режим. Нали няма проблем ако го започна? Т.е. няма някаква връзка с останалите? Преди малко четох от началото темата, виждам, че повечето го започват първия режим. А аз някак харесах този, дългосрочният...  newsm78
При мен килцата за сваляне са доста, както се вижда от лентичката ми... Мисля си, че при стриктно спазване е възможно 8-10! Все пак - това са си 2 месеца!
В крайна сметка - колкото - толкова! За мен важното е, че има плодове и кисело мляко, често хапване. Надявам се да се справя без проблеми.
От утре сутринта започвам!  Hug
Виж целия пост
# 262
Dixie, Dunvala,  welcome

какъв глад??аз не мога да си изям всичко, което ми е за деня! и не съм имала и проблеми, докато спортувах: нито умора, нито отпадналост. ше се справиш, тук се подкрепяме!

момичета, бягам! ще си ходя вкъщи при мама... и диетата, както се досещате, леееко ще я наруша  Joy.
от понеделник пак на линия!
петъчен поздрав и лек уикенд:
http://www.youtube.com/watch?v=YxS68fAA2FY
enjoy

на всички страхотни един мега Hug
Виж целия пост
# 263
Drunvala Hug съвсем спокойно можеш да направиш режима , който си си избрала - той е отделен режим. Преди време едно Страхотна момиче ни го беше споделило в темата. Всички режими, които са публикувани поодтелно са самостоятелни от другите режими.  Peace

Меи лонг, Hug страхотен поздрав. Heart Eyes Дано все пак не я нарушиш много диетата  Peace

Кала, Hug липсваш ни в темата  Sad

Боби, Стела, Али, Стам, ArianaMontana    Hug

Съвсем забравих - днес съм почти стриктна - кисело мляко и ябълки цял ден почти в точните часове, единственото ми несъвсем режимно е 1 филийка бонус следобяд Crazy

Страхотна вечер на всички! Hug
Виж целия пост
# 264
Drunvala Hug съвсем спокойно можеш да направиш режима , който си си избрала - той е отделен режим. Преди време едно Страхотна момиче ни го беше споделило в темата. Всички режими, които са публикувани поодтелно са самостоятелни от другите режими.  Peace
Чудесно! Радвам се...
Имам и едно питане относно закуската - чай+плод... Чаят задължителен ли е и това означава ли, че не може да се пие кафе? Или кафето не се споменава, може да го пием, но трябва чайче.Как практикувате? Аз обикновено пия по 1 чай, но го правя по-късно. А наистина ми се иска да съм максимално стриктна, за да са ми максимално добри резултатите.  Sunglasses
Благодаря още веднъж и хубава вечер на всички!  Hug
Виж целия пост
# 265
Ето ме и мен;)

Добре Дошли на Новите Момичета   bouquet  bouquet  bouquet
Ще разкриете ли с колко се борите?

Диас:)Браво;) Весело школуване  Peace и много успех  Hug Heart Eyes

Чета ви,но не ми се занимава,макар че за 1 седмица пак се чувствам подпухнала  ooooh! ,но От неделя ще се стягам  Peace

Друнвал, аз чай не пия...сутрин пия първо кафето и после плод;)

Наоколо съм  Crazy
Виж целия пост
# 266
Добро утро момичета!  Hug Почваааам!  Laughing
Кала, щом може кафенце, заповядайте на сутрешно:

Така се радвам, че съм с вас!  sohappy Нахъсена съм, искам да си запазя това, което е смъкнато от 90-дневната диета и ако мога да сваля с вас още горе-долу толкова, ще съм супер доволна!  Sunglasses В крайна сметка - колкото-толкова!   Laughing
По-важното е в момента да се успокоя, напоследък бях под голямо напрежение покрай смяната на работата. Предполагам в следващите 2 месеца всичко ще си дойде на място и няма да се будя през уикендите в 5.30  Laughing
Пожелавам на всички един страхотен ден, с много хубави емоции!  Hug
Виж целия пост
# 267
Добро утро!
Drunvala, мерси за кафето!
Drunvala, Dixie  welcome
Не знам дали ще съм режимна! newsm78

Хубав уикенд!
Наоколо съм! Hug
Виж целия пост
# 268
Добро утро, Страхотни момичета! Hug

Drunvala, Боби, Hug мерси за кафето и чая   bouquet

КалаHug какви са тези работи  newsm66 Чакаме те бързо да влизаш в страхотна форма  Heart Eyes

Днес съм на белтъчен ден - ще си опека някакво месо, но още не съм си го купила - та не знам точно какво да е  newsm78

Пожелавам ви страхотен уикенд! Heart Eyes
Виж целия пост
# 269
Здравейте отново!  Hug
Закуската в 8 беше мляко с 1 корнишон, в 10 ч. няколко лъжици мляко /общо до момента около 1 кофичка мляко/+ кафе. За обяд приготвям пилушко бутче печено, ще има и салата, за вечеря - същото. В 16 ч. пак е предвидено чаша кисело мляко като следобедна закуска.
За момента всичко е супер, чувствам се много добре и мотивирана!  newsm44 
Искам да видя как ще се чунвствам с тези количества, които са зададени и ако дори ми е много, мога да намаля или да махна нещо, но предпочитам в началото да го спазвам много стриктно, за да не стигна до прегрешения  Sunglasses
Успешен и приятен почивен ден!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия