Страхотна диета за страхотни тела - 16

  • 18 526
  • 338
# 270
Привет!
Сега подреждах дрехите си и установих, че малко съм качила в областта на ханша. Sick Sick Sick
Цяло лято без коремни преси, а последния месец се отпуснах  Sick
Днес съм режимна, но довечера съм на ресторант!
Утре се прибират свекърва ми и детенце от морето и ще ги посрещаме. През деня  ще съм на мляко.
От понеделник - стриктна!
Виж целия пост
# 271
Здравейте, Страхотни момичета!  bouquet

Боби, Hug ще махнеш това, което си качила - важното е че е малко и навреме го "хващаш" Peace Приятно изкарване на ресторанта   bouquet

Drunvala Hug браво за стриктността, колкото си по- стриктна и резултата е по-добър Peace

Кала, Стела, Меи лонг, Стам, Али, ArianaMontana  Hug Hug Hug

Днес закуските ми са ябълки, а обяда беше пушено филе с домати, за вечеря пак ще е същото  Peace Единственото ми нарушение са малко тиквени семки следобяд  Crazy

Днес с дъщерята ходихме да й купувам неща за училище, та и аз се сдобих с панталон, чанта и блуза  bowuu Доволна съм  Grinning

Страхотна вечер на всички! Hug
Виж целия пост
# 272
Здравейте, страхотни момичета и поздрави за хубавите резултати.  Peace

Аз спазвам различен режим от вашия, но се заинтригувах от това което правите вие. Въпросът ми е дали е разрешено приемането на мазнини, полезни разбира се, като малко зехтин към зеленчука, ленено семе и др. подобни.
Виж целия пост
# 273
Арбанашка кокона, аз лично си слагам по малко зехтин / или олио/ към салатите, също си ги овкусявам и със сол. Бях си купила и ленено семе и си слагах сутрин по една лъжица в киселото мляко. Когато ям готвено ястие също в него има малко мазнина, но избягвам пърженото . Доколкото съм запозната с диетата никъде не съм видяла изрична забрана по отношение на мазнините, но все пак съм ги ограничила максимално.  Peace
Виж целия пост
# 274
Благодаря за отговора .   bouquet
Виж целия пост
# 275
Добро утро!  Hug

lideto70  Hug за мен стриктността не е проблем, когато съм на режим, от който се чувствам добре! Единствените ми "прегрешения" са понякога чаша бира или вино /винаги вече по някакъв случай/. За вчерашния ден бях абсолютно режимна. Имам намаление, но увеличението от предния ден беше такова, че сега съм си точно на лентичката /а ме беше досрамяло да я преместя нагоре/ - ама какво да ме е срам... от предишния режим - явно не ми понеде безвъглехидратната диета... вода ли задържах, какво ли беше това, но за 3 дни - почти +2,5 кг. Аз просто се  Shocked шокирах! Затова се тропосах бързо-бързо при вас! Но се чувствам перфектно!!!  Hug
коконаHug много е балансиран този режим! Идвай при нас, ако се чудиш... аз съм на осемседмичния /третият/
Боби   bouquet и аз ще направя няколко дни и мисля скоро да се мятам на тренажора! Няма да стане без допълнителни усилия! През последните 2-3 седмици бях в отпуска и защо реших, че не трябва да го връткам?!  smile3538 Така че и аз ще включа преси и някакви други упражнения. Синът ми ми обеща да ми направи спец. програма с упражнения!  Mr. Green
stela.polaris, mei long, Kaлa  Hug
Днес съм на кис. мляко в 8, 10, и 16 и на варени яйца на обяд и вечерта + салатка. Ще изпия и 1-2 чайчета и това ще е!
Пожелавам не всички много прекрасен ден, въпреки че е малко мрачно - да ви е ведро и слънчево!  Nature Sunny  Hug
Виж целия пост
# 276
Добро утро, Страхотни момичета! Hug

Drunvala   Hug мерси за кафето,  bouquet тъкмо си пия реалното. Браво за резултата.  smile3501

Аз и днес издържах на изкушението да се премеря - утре ще давам резултати Peace
Днес ми е млечен ден - закусих кисело мляко с мюсли, а останалите хранения ще са кисело мляко и ябълки. Laughing

Страхотен неделен ден на всички! Hug
Виж целия пост
# 277
Едно следобедно чайче...

Момичета, леко ми е гладно... Много се надявам тази диетка да ме приучи да хапвам по-малки количества.
Както обещах, днес съм си съвсем режимна! Мисля, ако много огладнея да изтегля вечерята малко по-рано... По-добре ще е, отколкото да правя друго нарушение.
На всички - Страхотна вечер!  Laughing  Hug
Виж целия пост
# 278
Добро утро!  Hug

Липсвахте ми вчера... само lideto беше тук!  Hug
А искам да се похваля! -1,5 кг ми показа тази сутрин кантарчето!  newsm44
Сутринта се качих със страх, защото както писах вчера, бях гладна и в 19 ч. бях приключила вечерята /2 варени яйца и малко салата/. После се помотах, легнах да гледам разни филми и в една пауза... такъв глад ме подгони... Ау! Станах и си казай: Много внимавай какви ще ги натвориш!!!  newsm29 И лееекичко извадих от хладилника 1 корнишонче и 1 чушка и ги заръфах... Викам си, чакай ще сложа няколко капки от един лютив кетчуп... Ммм, много ми хареса. Отново отворих хладилника и взех още 2 корнишончета, повторих с кетчупа. И още веднъж станах за 2 корнишончета и още една чушка... И както се казва в рекламата на Кока Кола, си казах... "Сега вече мога да почакам..." Татази сутрин се качих с лек страх покрай тази корнишонена вакханалия снощи!  Joy И затова съм толкова доволна!  Sunglasses  bowuu
Пожелавам на всички много хубав и успешен ден, както и на една нова седмица! На всички ученици и родителите им - На добър час! Да им е успешна и лека годината  bouquet
 Hug
Виж целия пост
# 279
Добро утро , Страхотни момичета! Hug

Drunvala   Hug мерси за кафето и браво за резултата - страхотен е!

Страхотен ден на всички! Hug
По-късно ще пиша повече, че закъснявам за работа  Peace
Виж целия пост
# 280
Привет и от мен!
Drunvala, браво за постигнатия резултат!
Аз днес отново стартирам - но стриктна ще съм по-нататък, че ще ходим на Сандански и не знам доколко е удачно да съм на диета.
Днес кисело мляко и ябълка!
Страхотно настроение ви желая!
Виж целия пост
# 281
Ето ме пак - сега имам малко време да се похваля - днес кантара ме зарадва 70,800 кг  newsm44 Това прави около 2 кг за една седмица почти стриктна страхотна диета. Доволна съм - макар, че не знам колко точно от тези 2кг са свалени мазнини и колко са си паднали от само себе си след МЦ newsm78 , но нямам и намерение да се задълбочавам в размисли - важното е че е надоло Peace Обаче кантара пак ще го забравя за няколко дни, защото по-приятно е да се израдвам на по-голям резултат отколкото на грамчета newsm62


Страхотен ден на всички    bouquet
Виж целия пост
# 282
lideto70  smile3501 Браво! Супер резултат! Както ти казваш, няма значение дали са след МЦ или мазнини. Ако са след МЦ - предстои още смъкване  Sunglasses
* Боби *  Hug благодаря ти! След стремглавото ми качване преди няколко дни на няколко кг /преди да започна този режим, това е наистина окуражително!/ - още 500 гр. и съм свалила всичко!!!  Simple Smile
Момичета, някой ползва ли програмата Fitness Assistant? Аз я инсталирах и доста добре действа. Малко е за фитнес маниации, но има и много полезни неща. Там можеш всекидневно да нанасяш кг, има графики и какви ли не чудеса. Има меню, където се пише диетата и много симпатичен кантар, който ти дава по дни какво е било положението и как се отслабва. Освен това ти показва графика по колко трябва да смъкваш за да достигнеш оптималните кг.  Това го споделям, защото лентичката показва само колко си смъкнала и колко остава, и ако се опиташ да върнеш по спомен положението преди 2 месеца - надали ще можеш. А и на който му се занимава - е интересно. Отделно е наблегнато на калории, на тренировки и на неща, които дори и не ги разбирам. Аз използвам сигурно 1/20 от възможностите на програмата, но ми е полезна!
 Grinning
Виж целия пост
# 283
ЗДРАВСТВУЙТЕ, СТРАХОТНИ!!

колко сте изписали, уау!
Lide, Druvala,   smile3525 Честити страхотни минуси!!!

и аз от днес съм стриктна, ама наистина стриктна...уикенд-а маалко олях, ама бяхме на Пампорово и имаше много разходки и спа-център...каквото качих от пищните закуски го свалих в басейна smile3532

Drunvala, аз ползвам ФА и Фитдей: по едно на всяко пс.. Party. ФА е по-добрия вариант ако тренираш, наистина е за фитнес маниаци,но има и повече опции. Следи  кога минаваш в активната си "зелена" зона: минеш ли я, гориш и без да тренираш Simple Smile.

Момичета, да ви попитам: без цел реклама, какво кис.мляко си купувате? Аз преди малко си изпуснах яденето в 10, защото млякото се оказа тотално фалшиво: а уж 3.6%, за да е без нишесте(УЖ) и БГ марка!!Препоръчайте нещо за придирчивци като мен! Леле, още ме е яд! #Cussing out
И още един въпрос към компетентните: чая може ли с мед??Колко време съм на тази диета и сега се сещам да питам, но както казах: искам да съм стриктна!
Благодаря!

Hug на всички страхотни и до после!!! Heart Eyes Heart Eyes

Виж целия пост
# 284
Привет,
да намина на отчет
закусих 1/2 активия, а в 10,30 ч. - 1/2 активия и 1/2 ябълка.
Относно млякото - аз си купувам различни - каквито има налични -
Домлян, Милком, на баба, а скоро си купувах и дея.
Момичета, да ви попитам: без цел реклама, какво кис.мляко си купувате? Аз преди малко си изпуснах яденето в 10, защото млякото се оказа тотално фалшиво: а уж 3.6%, за да е без нишесте(УЖ) и БГ марка!!Препоръчайте нещо за придирчивци като мен! Леле, още ме е яд! :[/b] Heart Eyes Heart Eyes


а от кое не си доволна? ТО вече млеката не са съвсем млека Mr. Green[/b][/color]
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия