Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са очакваните резултати от диетата "Great Diet"?
Какви са основните принципи на диетата "Страхотна диета"?
Какви са основните разлики между Диета 1, Диета 2 и Диета 3?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са очакваните резултати от диетата "Great Diet"?
Диетата "Great Diet" обещава лесно отслабване без глад. В зависимост от стриктността на спазване на режима, хората съобщават за загуба на тегло около 3 кг за две седмици. Важно е да се отбележи, че разнообразието в храненето и спазването на часовете за хранене са ключови за постигане на желаните резултати.
-
Какви са основните принципи на диетата "Страхотна диета"?
Диета "Страхотна диета" се състои от три нива, като първото е отключващо. В него се препоръчва еднакво количество плодове, зеленчуци, протеини и въглехидрати за деня. В млечен ден трябва да консумират около 2 кг кисело мляко и 1 кг плодове/зеленчуци. Важно е да пиете около 2 литра вода на ден. Протеиновите храни включват месо, мляко, млечни продукти, яйца и риба, докато въглехидратните храни включват ориз, картофи, боб, грах , хляб и овесени ядки.
-
Какви са основните разлики между Диета 1, Диета 2 и Диета 3?
Диета 1 включва разнообразие от храни като кисело мляко, плодове, зеленчуци, протеини и въглехидрати. Диета No2 включва чай, яйца, риба, млечни продукти, плодове и зеленчуци. Диета No3 предлага зеленчуци, яйца, риба, плодове и чай. Всички диети предлагат различни комбинации от храни за всеки ден от седмицата.
-
Кои са препоръките за избор на кисело мляко при диета?
-
Какви са основните диети, които се обсъждат във форума?

ще махнеш това, което си качила - важното е че е малко и навреме го "хващаш"
Приятно изкарване на ресторанта 
Доволна съм 
Така че и аз ще включа преси и някакви други упражнения. Синът ми ми обеща да ми направи спец. програма с упражнения!


И лееекичко извадих от хладилника 1 корнишонче и 1 чушка и ги заръфах... Викам си, чакай ще сложа няколко капки от един лютив кетчуп... Ммм, много ми хареса. Отново отворих хладилника и взех още 2 корнишончета, повторих с кетчупа. И още веднъж станах за 2 корнишончета и още една чушка... И както се казва в рекламата на Кока Кола, си казах... "Сега вече мога да почакам..." Татази сутрин се качих с лек страх покрай тази корнишонена вакханалия снощи!
И затова съм толкова доволна!
, но нямам и намерение да се задълбочавам в размисли - важното е че е надоло 

Честити страхотни минуси!!!
. ФА е по-добрия вариант ако тренираш, наистина е за фитнес маниаци,но има и повече опции. Следи кога минаваш в активната си "зелена" зона: минеш ли я, гориш и без да тренираш 