Балет или художествена гимнастика?

  • 139 579
  • 565
# 360
идеята за худ. гимнастика е много добра.
За тренировките ще ти трябват палци ( не цвички или гуменки)

Най-евтини са тези на Гришко.
Освен това - трико или клин и къси панталонки, калцуни и това дето топли кръста


Успех на малката госпожица
Виж целия пост
# 361
Да-а, палци нямаме.  Peace Да се надяваме, че за първа тренировка няма да са ни необходими (аз успях да говоря с треньорката, но имаше друго занимание и беше съвсем за кратко). Каза да си вземем цвичките, но че може и по чорапи. Разбрахме се и за клина, а за калцуните не се бях сетила, мерси за инфото, имаме такива, к. не минават през стъпалото, но мисля, че ще свършат работа. Виж това за кръста наистина е новост за мене...  Simple Smile Та, Piny, още веднъж благодаря, а ако ме упътиш и къде е залата в НСА... (Макар че и това го измислих - ще си отида в нашата зала и ще питам треньорка къде да ходя да оставя Ади на худ. гимнастика, като разпределение във времето точно за утре ми се получава перфектно). Междудругото, ако има бременни мами в темата, гимнастиката за нас е безплатна. Инфо има тук.   Sunglasses
Виж целия пост
# 362
за съжаление не знам къде е залата на НСА, защото моята дъщеря не тренира в София.
Важно е за детенцето да държи мускулите затоплени- затова са калцуните и това за кръста   bouquet
Виж целия пост
# 363
Спяща, зависи от къде идваш. Simple Smile Ако идваш от центъра и караш по Климент Охридски, завиваш по линията на 280, по бул. 8-ми декември. След това преди УНСС завиваш в ляво и караш все направо. Ще видиш бариерите на НСА. Там има охрана и тях питай, как да стигнеш до залите по художествена гимнастика, те ще те упътят. Ако си с автобус, то след на НСА.

А най-добре се обади на МАрия ГАтева.
Виж целия пост
# 364
Говорих с Гатева, ама имаше занимание и не можеше да говори  Wink ; НСА-то го знам, и следдипломна квалификация съм карала там, ама малко се е променило за 10-15 гг.  Simple Smile , а и явно не съм толкова добре с ориентацията, колкото си мислех; иначе охраната мин. седмица така ме упъти към зала аеробика (оказа се нова на 2-3 гг.), че ме прати в съседна сграда.  Laughing Та, едно вр. имах занимания в залата по гимнастика на НСА, ама дали беше само за спортна или и за худ. гимнастика не помня.  Blush Така или иначе май и нея няма да намеря... Мисля да отида по-рано и да питам някой познат, ама на малката й се отразява мн. зле обикалянето по коридорите - каза ми, че там всички били млади, а аз съм била малко старичка вече и не знаела какво правя там.  ooooh!  Grinning Червената сграда я знам, качваш се по едни стълби от входа пред бариерата и оттам го закъсвам накъде... Май, ако тръгнеш вляво, някъде имаше надпис худ. гимнастика... Ако можеш да ме насочиш, ако не здраве да е, все пак мерси за отговора и ако ходите там, ще се радвам да се запознаем и наживо освен като никове от форума!  Hug
Виж целия пост
# 365
Спящата, в правилна посока се ориентираш, но наистина охраната на тази бариера упътва към вярната дестинация.
Не, не ходим на гимнастика при Гатева.

Успехи на гимнастичката!   bouquet
Виж целия пост
# 366
Избрала съм балет за моето дете. Има доста школи, които приемат деца и без данни за фантастични танцьори, но имащи желание. Така хем имат възможност да се танцуват и да се учат, хем не ги натоварват с излишни очаквания и изисквания, както се получава при тренировките по гимнастика по мои набюлдения.
Виж целия пост
# 367
Piny, още веднъж благодаря за инфото отн. палците  Hug , вече си имаме такива на Гришко:



В магазина им обаче нямаше топлещи колани за кръста. Засега май не ни трябва, ама ако можеш да кажеш къде се продават, че да знам и колко парички да си приготвя... И в нета не знам как точно да ги търся като артикул... Мерси предварително!   bouquet
Виж целия пост
# 368
не можеш ли да си оплeтеш сама? ( или да накараш някоя бабa да ти оплете)
На моята дъщеря треньорката им ги оплете през лятото - не изглежда трудно
същото важи и за калците Wink
Виж целия пост
# 369
Калци се продават за 3 - 3.50 лв. във всички възможни цветове. Памук/полиамид/ликра, точното съотношение не мога в момента да го кажа. Като чорапи.
Виж целия пост
# 370
Калци се продават за 3 - 3.50 лв. във всички възможни цветове. Памук/полиамид/ликра, точното съотношение не мога в момента да го кажа. Като чорапи.


Люлин, къде се продават?
Виж целия пост
# 371
не можеш ли да си оплeтеш сама? ( или да накараш някоя бабa да ти оплете)
На моята дъщеря треньорката им ги оплете през лятото - не изглежда трудно
същото важи и за калците Wink

Сложна работа. Мерси все пак!  Hug

Калци и аз съм виждала на бая места (в почти всички магазини за чорапи и бельо), но последните 1-2 гг. съм си купувала за мене си, детски не съм скоро (нашите са на Уинкс, приемливи като материя и качество, вършат работа).  Peace
Виж целия пост
# 372
В 125-то СОУ Адела Димова набира желаещи за тренировки по художествена гимнастика. Заниманията са в събота от 14,30 часа по час и половина.
Здравей, би ли ми дала координатите на Адела Димова. Не намирам из нета, а се интересувам за 5-год си дъщеря. Иначе, къде в Младост има занимания по художествена гимнастика или балет?
Виж целия пост
# 373
не можеш ли да си оплeтеш сама? ( или да накараш някоя бабa да ти оплете)
На моята дъщеря треньорката им ги оплете през лятото - не изглежда трудно
същото важи и за калците Wink

Сложна работа. Мерси все пак!  Hug

Калци и аз съм виждала на бая места (в почти всички магазини за чорапи и бельо), но последните 1-2 гг. съм си купувала за мене си, детски не съм скоро (нашите са на Уинкс, приемливи като материя и качество, вършат работа).  Peace

Така, детски калци за худ. гимнастика (с дупка за петичката) продават със сигурност в ЦУМ - има едно магазинче за "балетни" неща на втория етаж, продават трика на Прима...  Peace
Виж целия пост
# 374
и двата спорта са хубави, знам, че балетът придава повече грация, а гимнастиката подобрява стойката повече...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия