Раждане във ВМИ- Пловдив

  • 108 178
  • 852
# 285
Да, във ВМИ работи - аз съм при него  Peace

Учикова не я познавам, не мога да дам мнение, от Ямаков съм доволна, дано и с раждането всичко е ок  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 286
  Във ВМИ двамата работят в екип по принцип за операции.И двамата са много добри лекари.Аз раждах при Учикова, но ако я няма бих се доверила на него.

 Учикова работи със ЗК, за Ямаков незнам.
Виж целия пост
# 287
 Искам да ви попитам някой знае ли ,каква е  процедурата след като получа направлението си  за раждане,кой при положение,че първото ми раждане е било секцио трябва да ме насочи към планово секцио.Достатъчно ли е това,че първото ми раждане е било секцио.Насочила съм се към ВМИ,но нямам финансовата възможност да се ангажирам със специален лекар или екип.Трябва ли лекаря ,който ми следи бременоста да отбележи по някакъв начин,че и това раждане трябва да е секцио или ще ме оставят да се опитвам да раждам по естесвен път при положение,че са минали пет години от първото.Предварително благодаря за отговорите.  bouquet
Виж целия пост
# 288
   Зависи какви са медицинските показатели за първото ти секцио.Защо се наложи секцио миналия път?
Виж целия пост
# 289
Наложи се спешно секцио,бяха ми изтекли водите от преди 16 часа ,след 2 системи окситоцин нямах разкритие само 3 см.На майка ми са и казали ,4е детето е било с къса пъпна връв.
Виж целия пост
# 290
  Значи сигурно ще опитат първо нормално да родиш.Учикова това ми обясни на мен.Аз бях секцио заради формата на таза, която е трапецовидна.Затова и втория път ще съм секцио , ако се реша де.Тя ми обясни че ако първото секцио се е наложило защото бебето е било много едро или причини подобни и като твоите са довели до секцио, няма проблем второто раждане да протече нормално.
Виж целия пост
# 291
Кашарел, благодаря ти мила за отговора.А евентуално знаеш ли ,колко струва да ако искаш определен лекар да присъства на раждането във Вми.Виждам ,че ти си се доверила на д-р Учикова,знаеш ли ,колко е раждането в нейно присъствие.(ако искаш пиши ми на лични ако знаеш цени)?
Виж целия пост
# 292
  Писах ти на ЛС
Виж целия пост
# 293
Кашарел, прочетох поста за раждането ти, все едно, че аз съм го писала  Hug, с тази разлика, че аз преносвах и се опитаха да ми предизвикат раждане първо с някаква таблетка, поставена ми в 5 сутринта и в 23 вечерта пристъпиха към секцио.
Виж целия пост
# 294
здравей, аз повече клоня към него,защото чувам и от други места хубави работи за него,може ли малко повече инфо,всеки месец ли те гледа на ехограф,нали по каса се полагат 3 ехографа,обяснява ли това ,което те интересува,плаща ли с енещо допълнително по време на женската консултация, и един малко неудобен въпрос-като го ангажираш з араждане какви такси има?ще съм благодарна за инфото,лек ден
Виж целия пост
# 295
Кашарел, пиши и на мен, моля! И мен ме интересува същото!
Виж целия пост
# 296
Моето секцио беше с епидурална, но при мен положението беше по-различно, бях със връзки така да се каже, баща ми беше енергетик в дб, после в хирургиите, там всички го познаваха, затова направо ми предложиха този вариант, по-безболезен е и след излизане от операционната, не ревеш като магаре от болка, както е при секцио с пълна упойка.
Виж целия пост
# 297
Моето секцио беше с епидурална, но при мен положението беше по-различно, бях със връзки така да се каже, баща ми беше енергетик в дб, после в хирургиите, там всички го познаваха, затова направо ми предложиха този вариант, по-безболезен е и след излизане от операционната, не ревеш като магаре от болка, както е при секцио с пълна упойка.

  Кой ти каза че се реве след секцио с пълна упойка?! Въобще не ме е боляло, просто първия ден като се изправих имах леко придърпване и това е. Мен от епидуралната ме е страх честно казано. Връзки имам и аз и лекарите ми препоръчаха да не избирам епидурална, не че я исках де.  Явно си попаднала на лекар който я предпочита, не че си с връзки и затова са ти я предложили  Laughing Моят чичо е завеждащ, ама ей на хич не ми я хвалиха.
Виж целия пост
# 298
Аз съм съгласна с gitadam.Има разлика между пълната и епидурала.Раждала съм и с двете.След пълната ме болеше много,след епидурала не усетих  болка,раздвижих се много бързо  Peace
Виж целия пост
# 299
Аз съм съгласна с gitadam.Има разлика между пълната и епидурала.Раждала съм и с двете.След пълната ме болеше много,след епидурала не усетих  болка,раздвижих се много бързо  Peace
И аз бях така! Simple Smile
И още едно предимство на епидуралната-можеш веднага да си видиш детето! Между другото, само в България е "лукс" епидуралната упойка. Тя е и по-безопасна от двете. Просто май няма много анестезиолози, които да я правят, незнам...?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия